Strona GĹ‚Ăłwna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UĹĽytkownicyUĹĽytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
LUBLIN - msza ¶w. w intencji ¶p. Mamy o. Zygmunta
Autor Wiadomość
karino09
Ania


Miejscowosc: Lublin
WysĹ‚any: 6 GrudzieĹ„ 2012, 21:13   LUBLIN - msza ¶w. w intencji ¶p. Mamy o. Zygmunta


W dniu pogrzebu Mamy o. Zygmunta, który odbędzie się w Bydgoszczy 8 grudnia, w sobotę o g. 13.30, będziemy modlić się w jej intencji podczas mszy ¶w. o godz.15, która odprawiona zostanie w Lublinie u księży salezjanów na KalinowszczyĽnie, gdzie odbywały się rekolekcje. Mszę ¶w. odprawi ks. Stanisław. Zapraszam wszystkich netparafian i przyjaciół.
 
 
Barbara G-D


Miejscowosc: Lublin
WysĹ‚any: 7 GrudzieĹ„ 2012, 08:00   

A w niedzielę rano w tej samej intencji msza WSJ w Tomaszowie - wspólnoty zjednoczone we wspólnej modlitwie.
_________________
Barbara
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysĹ‚any: 7 GrudzieĹ„ 2012, 14:53   

My tutaj w Japonii mamy codziennie gregorianki za Kwiatowa Mame. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
 
 
Alicja


Miejscowosc: Lublin
WysĹ‚any: 7 GrudzieĹ„ 2012, 16:32   

A kiedy już to co zniszczalne, przyodzieje się w niezniszczalno¶ć, a to co ¶miertelne, przyodzieje się w nie¶miertelno¶ć, wtedy sprawdz± się słowa, które zostały napisane: Zwycięstwo pochłonęło ¶mierć. (1Kor 15,54)
Niech odpoczywa w pokoju.
 
 
JurekS


Miejscowosc: Lublin
WysĹ‚any: 8 GrudzieĹ„ 2012, 19:32   

Dzisiaj na mszy ¶w dowiedziałem się, że Mama ojca Zygmunta miała na imię Stefania. Poruszyło mnie to bo moja ¶p babcia też miała na imię Stefania i mogłem j± wspomnieć podczas mszy ¶w. Wiem, że to zbieżno¶ć przypadkowa :), ale była bardzo ciepł± osob±, która podczas ciężkiej choroby mamy i po jej ¶mierci starała się nam j± zast±pić. Więc dzisiaj modliłem się za dwie Stefanie :)
_________________
Pozdrawiam
Jurek S
 
 
karino09
Ania


Miejscowosc: Lublin
WysĹ‚any: 9 GrudzieĹ„ 2012, 00:22   

Pięknie to uj±łe¶ Jurku. Takie słowa, takie modlitwy maj± moc przenikania we wspólnotowe my¶lenie. O tym również, że osoby i sprawy naszych bliskich staj± się bliższe tym, z którymi jeste¶my jako¶ poł±czeni niewidzialn± nici±...
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysĹ‚any: 9 GrudzieĹ„ 2012, 12:53   

Jasne, ze jestem z wami i ze jestem wam po przyjacielsku wdzieczny bez uciekania sie do wieloslowia.
 
 
WyĹ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Nie możesz ¶ci±gać zał±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group