Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
2o5o2013(czwartek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 2 Maj 2013, 03:16   2o5o2013(czwartek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest tym, który uprawia. Ka¿d± latoro¶l, która we Mnie nie przynosi owocu, odcina, a ka¿d±, która przynosi owoc, oczyszcza, aby przynosi³a owoc obfitszy.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 2 Maj 2013, 03:35   

K+M+B

czwartek 2-5-2013

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
milczenie
jak ¶nieg topniej±c przemienia siê w wodê
jak ziemia w rolê – gdy ziarno w ni± wpada
jak sen w przebudzenie a spotkanie oczu w rozmowê
tak moje milczenie – w Ciebie mój Bo¿e
-O.Zygmunt Kwiatkowski

W tym Roku Wiary modlmy sie o wiare w Jezusa Chrystusa
i o opieke Opatrznosci Bozej dla nas i naszych bliskich,
i bysmy chcieli i umieli swiadczyc o Bogu wszedzie, gdzie nas Bog posle...


od wszelakich zlych przygod racz nas zawsze wybawiac Panno chwalebna i blogoslawiona

Maryjo, pros z nami Ducha Swietego o
mi³o¶æ, rado¶æ, pokój, cierpliwo¶æ, uprzejmo¶æ, dobroæ, wierno¶æ, ³agodno¶æ, opanowanie.


Modlmy sie za dusze naszych bliskich zmarlych.
Modlmy sie o pokoj w Syrii i na swiecie.
Modlmy sie za nas samych.

Aby odpowiedzialni za wymiar sprawiedliwo¶ci kierowali siê zawsze uczciwo¶ci± i prawym sumieniem.
Aby seminaria, zw³aszcza Ko¶cio³ów misyjnych, formowa³y pasterzy wed³ug Serca Chrystusa, ca³kowicie oddanych g³oszeniu Ewangelii.

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------
Chrzest Jezusa rozpoczêciem misji zbawienia. To rozpoczêcie oficjalne, na oczach innych. Ale Chrystus dorasta³ przez trzydzie¶ci lat, by tê misjê wype³niæ. Wszêdzie jest potrzebne dorastanie do odpowiedzialnego mówienia, dorastanie do otwarcia siê, dorastanie do przyjmowania tego, co Bóg daje i do przyjêcia tego, z czym ludzie do mnie przychodz±.
http://pierzchalski.ecclesia.org.pl

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------
Jezus nie sygnalizuje momentu przemiany. Nie zauwa¿aj± tego momentu tak¿e s³udzy. Ona dokonuje siê nie wiadomo kiedy, niewidocznie, bez ¶wiadków, niezwykle dyskretnie. Jedno jest jasne: s³udzy nosz± wodê, a na sto³y trafia wino, i to wino bardzo dobre

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------
"Wchodzimy" do w³asnego wnêtrza, aby nabraæ mocy ducha, przemy¶leæ sprawy, które w zamêcie ¿ycia zewnêtrznego umykaj± i nie bêd±c rozwa¿anymi, mog± nas zagarn±æ w niewolê.

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------
"To jest mój Syn Umi³owany, Jego s³uchajcie". Bóg Ojciec jest szczê¶liwym Ojcem, kochaj±cym Syna. Gdy Bóg jest Umi³owany przez nas, jeste¶my lud¼mi szczê¶liwymi mimo do¶wiadczania lêku, strat, opuszczenia przez innych, samotno¶ci. Przychodzi taki czas w ¿yciu, ¿e nie szukamy blisko¶ci z cz³owiekiem.

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------
W Eucharystii oddajemy siebie ca³kowicie a nastêpnie otrzymujemy siebie z powrotem, przekszta³conych i u¶wiêconych. W Chrystusie stajemy siê ukryci i odnowieni. W Eucharystii ofiarujemy swoj± nie¶wiêto¶æ, swoj± grzeszno¶æ, a Jezus przyjmuje nasz± ofiarê i czyni j± swoj±. To, co Jemu dajemy, On jednoczy z tajemnic± w³asnej ¶mierci, w której ¶mieræ ulega zniszczeniu i z tajemnic± swojego zmartwychwstania.

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 2 Maj 2013, 08:36   

Modlmy sie o dalsze blogoslawienstwo Boze i prowadzenie Ducha Swietego dla naszego kochanego Abuny, ktory obchodzi dzis Urodziny i Imieniny. Niech Mu Swiety Patron Sw. Zygmunt blogoslawi

O pokoj w Syrii, wsrod naszych syryjskich wspolbraci. O pokoj na calym swiecie. O rzadzacych, aby rzadzili zgodnie z zasadami milosci, prawa i sprawiedliwosci. O Swiatlosc Boza dla dzieci, szczegiolnie tych glodnych, porzuconych, cierpiacych i zaniedbanych, dla naszych dzieci. O ukojenie dla cierpiacych


Po¶ród narodów g³o¶cie chwa³ê Pana.

¦piewajcie Panu pie¶ñ now±,
¶piewaj Panu, ziemio ca³a.
¦piewajcie Panu, s³awcie Jego imiê,
ka¿dego dnia g³o¶cie Jego zbawienie.

G³o¶cie Jego chwa³ê w¶ród wszystkich narodów,
rozg³aszajcie cuda po¶ród wszystkich ludów.
G³o¶cie w¶ród ludów, ¿e Pan jest Królem,
On utwierdzi³ ¶wiat tak, ¿e siê nie zachwieje,
bêdzie sprawiedliwie s±dzi³ wszystkie ludy.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 2 Maj 2013, 10:37   

Z psalmu 96)
¦piewajcie Panu pie¶ñ now±, ¶piewaj Panu, ziemio ca³a.
¦piewajcie Panu, s³awcie Jego imiê, ka¿dego dnia g³o¶cie Jego zbawienie.


Niech ozywia nas Duch Swiety, Duch Milosci, bo tylko z Nim i pod Jego wplywem jestesmy zdolni do prawdziwej sluzby Bogu i gloszenia Jego zbawienia po calej ziemi i w kazdy czas.

G³o¶cie Jego chwa³ê w¶ród wszystkich narodów, rozg³aszajcie cuda po¶ród wszystkich ludów.
G³o¶cie w¶ród ludów, ¿e Pan jest Królem, On utwierdzi³ ¶wiat tak, ¿e siê nie zachwieje,
bêdzie sprawiedliwie s±dzi³ wszystkie ludy.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 2 Maj 2013, 11:37   

1. Chwalcie ³±ki umajone,
Góry, doliny zielone.
Chwalcie, cieniste gaiki,
¬ród³a i krête strumyki!

2. Co igra z morza falami,
W powietrzu buja skrzyd³ami,
Chwalcie z nami Pani± ¦wiata,
Jej d³oñ nasza wieniec splata.

3. Ona dzie³ Boskich korona,
Nad Anio³y wywy¿szona;
Choæ jest Pani± nieba, ziemi,
Nie gardzi dary naszymi.

4. Wdziêcznym strumyki mruczeniem,
Ptaszêta s³odkim kwileniem,
I co czuje, i co ¿yje,
Niech z nami s1awi Maryjê!

http://www.youtube.com/watch?v=t5x846k40Xk
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group