Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
9o6o2013(Niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 9 Czerwiec 2013, 01:20   9o6o2013(Niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Wielki prorok powsta³ miêdzy nami i Bóg nawiedzi³ lud swój.
¦piewajcie psalm wszyscy mi³uj±cy Pana
i pamiêtajcie o Jego ¶wiêto¶ci!
Gniew Jego bowiem trwa tylko przez chwilê,
a Jego ³aska przez ca³e ¿ycie
.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 9 Czerwiec 2013, 01:26   

K+M+B

9-6-2013 Niedziela

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


// Modlitw dziêkowanie

zbieg³y siê dzisiaj modlitwy razem
stare wys³u¿one i te zupe³nie nowe
zbieg³y siê na wspólne dziêkowanie
za to ¿e Serce Bo¿e jest dla nich tak ³askawe
¿e Królestwo Niebieskie rodzinno-domowe
¿e z tak± rado¶ci± mog± pe³niæ Bo¿± wolê
-O.Zygmunt Kwiatkowski
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Uwolni³e¶ mnie nieraz z wielkiego morza goryczy, o dobry Jezu, przychodz±c do mnie! Ile razy, koj±c mój gorzki p³acz, niewys³owione jêki i szlochy, uleczy³e¶ moje zranione sumienie przez namaszczenie Twojego mi³osierdzia i u¿y¼ni³e¶ je olejem rado¶ci! Ile¿ razy modlitwa, któr± rozpocz±³em jakby w rozpaczy, nape³ni³a mnie przy koñcu weselem i pewno¶ci± przebaczenia! Ci, którzy ¿yj± w podobnym utrapieniu, dobrze wiedz±, ¿e Pan Jezus jest prawdziwie lekarzem, który leczy ludzi o sercu skruszonym... Ci za¶, którzy jeszcze tego nie do¶wiadczyli, niechaj wierz± Temu, kto powiedzia³: Duch Pañski nama¶ci³ mnie, pos³a³ mnie g³osiæ Ewangeliê cichym i leczyæ skruszonych sercem. Je¶li jeszcze w±tpi±, niechaj zbli¿± siê pewnie, niech tego do¶wiadcz±, a w ten sposób przekonaj± siê sami na sobie, co znaczy: mi³osierdzia chcê, a nie ofiary-- (¶w. Bernard).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 9 Czerwiec 2013, 13:00   

Cuda to nie tylko leczenie ciala, ale i duszy. Szawel z okrutnego przesladowcy Kosciola stal sie jego filarem i glosicielem Chrystusa po calym szerokim swiecie. Modlmy sie o cuda w Kosciele i w nas osobiscie rowniez.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 9 Czerwiec 2013, 21:06   

Modle sie dziekujac za "cud szansy" dla czlowieka kazdego, jakim jest Milosierna Milosc Chrystusa.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group