Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
(16-17-18)o6o2013(Niedz.,pon.,wt.)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 16 Czerwiec 2013, 03:08   (16-17-18)o6o2013(Niedz.,pon.,wt.)--oooNASZooo--o--ROZANIEC


"Daj mi, Ojcze, ³askê poj±æ „mi³o¶æ Chrystusa, przewy¿szaj±c± wszelk± wiedzê” (Ef 3, 19).
„O Jezu, obym trwa³ w Twojej mi³o¶ci” (J 15, 10)
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 16 Czerwiec 2013, 03:16, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 16 Czerwiec 2013, 03:13   

K+M+B

(16,17,18)-6-2013 (niedziela, poniedzialek, wtorek)

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


// majaczenie

za górami obietnic
wysokimi a¿ do nieba
za rytmicznym falowaniem
przyp³ywów i odp³ywów sumienia
za prze¿ytymi do koñca
okrzykami trwogi
i tylko z grubsza
okrzykami uniesienia
majaczy mi siê zwyczajna
taka jak nasza dzisiaj
ludzka ziemia
pe³na ca³kowicie Bo¿ego zbawienia
-O.Zygmunt Kwiatkowski
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

Panie, ofiarujê ci moj± przesz³o¶æ, powierzam j± Twojemu mi³osierdziu, ufaj±c, ¿e dost±piê przebaczenia tylko dziêki Twojej dobroci; nie usi³ujê t³umaczyæ siê ani upewniaæ co do przesz³o¶ci wysuwaj±c jak±¶ moj± nieznaczn± zas³ugê czy dobry uczynek, jak±¶ pokutê lub dobre postanowienie; zarówno przesz³o¶æ, jak i przysz³o¶æ zdajê na Twoje mi³osierdzie...
Stajê przed Tob±, o ¦wiêty Bo¿e, wspominaj±c z bólem mój grzech, zdradê Twej przyja¼ni, pewno¶æ mojej s³abo¶ci i nieudolno¶ci, lecz zarazem ufaj±c Twojej cudownej mi³o¶ci, nigdy nie sytej — której mi nigdy nie brak³o. Zlituj siê nade mn±! Nie ufaj mi, b±d¼ przy mnie, wiesz przecie¿ jak stajê siê krn±brny i uparty, gdy tylko z³agodzisz czujno¶æ. Nie nak³adaj jednak ciê¿aru, o Panie, ponad moje si³y, które s± ¶miesznie s³abe, bierz mnie takim, jakim jestem, jakim zosta³em stworzony, aby mnie odnowiæ, jak Ty chcesz, czyni±c mnie zdolnym do wype³niania Twojej woli.
Nie ¶miem nawet wyznaæ, ¿e Ciê mi³ujê; chcia³bym nawet udowodniæ Ci to, lecz oto Ju¿ potrzebujê Ciebie: nie móg³bym Ciê mi³owaæ, gdyby¶ Ty mnie nie mi³owa³. O Bo¿e, stwórz we mnie serce nowe... Uczyñ mnie prawdziwym dzieckiem, godnym Królestwa i obietnicy, dzieckiem, na które sp³ynie Twoja krew, aby w nim pulsowa³o Twoje ¿ycie... Wiem, ¿e nie mam si³y... b±d¼ zawsze ze mn±, pracuj ze mn±, walcz we mnie. Panie, rumieniê siê, gdy sk³adam Ci w ofierze moj± skruszon± mi³o¶æ -----(P. Lyonnet).


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Alicja


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 17 Czerwiec 2013, 19:22   

Stojê pod gór± moich obietnic, które sk³ada³am Panu Bogi i ludziom. Ile¿ z nich by³o nic nie wartych, pustych, bez znaczenia. Zastanawiam siê, co widz± za t± gór± Ci, którzy znaj± mnie bardzo dobrze i Ci, którzy znaj± tylko moje obietnice. Niepokoj±co piêkny jest ten wiersz.
Módlmy siê za poetów, kochajmy poetów.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 Czerwiec 2013, 23:01   

Spraw, Maryjo,by cale nasze zycie,przeszlosc, terazniejszosc i przyszlosc,zawsze bylo do Boga kierowane i zdane na Jego milosierdzie.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group