Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
14o7o2013(Niedziela)-oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 Lipiec 2013, 12:15   14o7o2013(Niedziela)-oooNASZooo--o--ROZANIEC

(J 13,34)
Dajê wam przykazanie nowe, aby¶cie siê wzajemnie mi³owali, jak Ja was umi³owa³em.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 Lipiec 2013, 12:21   

K+M+B

14-7-2013 Niedziela

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//

to dobrze – zmarszczkami poorane czo³o
to dobrze – ból g³owy i zimny pot na ca³ym ciele
to dobrze – byæ starym drzewem
starym chlebem
starymi zwrotkami ju¿ nie ¶piewanych piosenek
to dobrze – odchodziæ powoli w zapomnienie
maj±c wyci±gniête ramiona do nieba
jak drzewo przed runiêciem na ziemiê
jak krzy¿…

jeszcze siê zazieleniê
jeszcze siê rozwio¶niê
roze¶miejê
jeszcze siê rozszumiê
rozchmurzê
rozdniejê
jeszcze raz wyrosnê
na dobre


//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

O Chryste, s³odki Jezu, udziel mi tej niewys³owionej mi³o¶ci, abym by³a wytrwa³a i nigdy nie cofa³a siê, bowiem ten, kto posiada mi³o¶æ, opiera siê na Tobie, ¿ywym kamieniu, to znaczy nauczy³ siê od Ciebie mi³owaæ swego Stwórcê, id±c Twoimi ¶ladami. W Tobie odczytujê regu³ê i naukê, jakiej powinnam siê trzymaæ, Ty bowiem jeste¶ drog±, prawd± i ¿yciem: czytaj±c wiêc w Tobie, który jeste¶ ksiêg± ¿ycia, bêdê postêpowaæ drog± prost±, bêdê mog³a oddaæ siê jedynie mi³o¶ci Boga i zbawieniu mojego bli¼niego (zob. ¶w. Katarzyna ze Sieny).


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 14 Lipiec 2013, 14:18   

Spraw Boze bym byla mniej faryzeuszowska a bardziej samarytanska.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 14 Lipiec 2013, 20:57   

Mozesz . „sluchac glosu Pana i przestrzegac Jego polecen” jesli „wrocisz do Pana, Boga swego , z calego swego serca i z calej swej duszy”. „Nie przekracza to twoich mozliwosci i nie jest poza twoim zasiegiem”, „nie jest w niebiosach ani „nie jest za morzem”,ale „w twych ustach i w twoim sercu”, czyli w samym centrum twojej osobowosci. Dlatego tylko ten ktory slucha swojego serca buduje swoja osobowosc w sposob autentyczny, jest w rzeczywistosci soba samym, wiernym sobie. Na tym polega prawdziwa wolnosc, a nie w zdradzaniu czy lekcewazeniu samego siebie, zaprzeczajac samemu jadru swojej osobowosci.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 14 Lipiec 2013, 20:59   

Chrystus jest zrodlem i centrum calego stworzenia. On jest Pelnia, dlatego w Nim jest wszelki autentyczny wzrost i dojrzewanie. Chrystus jest osoba, posiadajaca wszelkie znamiona autentycznosci fizycznej i historycznej, jest jednoczesnie Chrystusem mistycznym, Glowa Ciala- Kosciola.

Wys³uchaj mnie, Panie, bo ³askawa jest Twoja mi³o¶æ, spójrz na mnie w ogromie swego mi³osierdzia.
Ja za¶ jestem nêdzny i pe³en cierpienia; niech pomoc Twa, Bo¿e mnie strze¿e.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group