Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
(7-8)o9o2013(sobota-niedziela)--o--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 7 WrzesieÅ„ 2013, 01:23   (7-8)o9o2013(sobota-niedziela)--o--oooNASZooo--o--ROZANIEC

¶wiêto Narodzenia Naj¶wiêtszej Maryi Panny.
Ca³ym sercem i dusz±, ca³± g³êbi± naszego uczucia uczcijmy Maryjê,
bo taka jest wola Tego, który przez Ni± zechcia³ wszystko nam daæ.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 7 WrzesieÅ„ 2013, 01:51   

K+M+B

(7-8)-9-2013 sobota-niedziela

Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bo?ego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//
Kochamy ciebie

zrodzi³a¶ mnie w Betlejem
Twojej wiary dziewiczej
we wcielenie siê Boskiego S³owa
uczy³a¶ mnie nie baæ siê z³ych oczu Heroda
a w Nazarecie razem ze ¶wiêtym Józefem
uczyli¶cie mnie tego
aby w „naszym codziennym chlebie”
pracy nie brakowa³o modlitwy a modlitwie pracy
ale aby by³y ze sob± tak ¶ci¶le zespolone
jak woda i wino w Kanie na weselu

zatroskana o mój los
sz³a¶ ze mn± do Jerozolimy
gdzie mnie doros³ego bra³a¶ na kolana
aby os³oniæ Twoimi rêkami matczynymi
od ¶mierci wiecznej moj± nadziejê zmartwychwstania
kochamy Ciebie
Maryjo Niepokalana

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

Mo¿e jednak nape³nia ciê boja¼ni± Jego Boski Majestat, bo chocia¿ sta³ siê cz³owiekiem, to jednak nie przestaje byæ Bogiem. Chcesz wiêc i u niego mieæ Po¶rednika? Wzywaj Maryjê! Jak i ty zosta³a Ona stworzona, ale czysta od wszelkiej skazy, w swym istnieniu jedyna i niepowtarzalna. Nie waham siê powiedzieæ, ¿e i Ona zostanie wys³uchana, bo ca³kowicie jest oddana i uleg³a Panu. I z ca³± pewno¶ci± Syn wys³uchuje Matkê, a i Syna wys³ucha Ojciec.

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 8 WrzesieÅ„ 2013, 05:23   

W jej narodzeniu Bóg w swym zamy¶le na ziemi ¶wiêty tron sobie przygotowa³; Ten, który spoczywa na rozumnych Tronach dzisiaj tron ¶wiêty na ziemi sobie przygotowa³. Ten, który m±dro¶ci± utwierdzi³ niebiosa: duchowe niebo z ludzkiej mi³o¶ci uczyni³. Z niep³odnej rodziny ¿yciodajny sad wyhodowa³ nam – Matkê Swoj± - wg Ojcow Kosciola
*<*>*<*>*<*><*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>
http://www.youtube.com/watch?v=uF5azK7whIU
*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>*<*>
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 8 WrzesieÅ„ 2013, 05:41, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 8 WrzesieÅ„ 2013, 05:39   

Oredowniczko nasza, Pocieszycielko nasza, modl sie za nami grzesznymi.

Tylko od nas, od naszej wiary i mi³o¶ci zale¿y, czy godni bêdziemy zbawczej modlitwy Matki Bo¿ej. Mo¿e patrz±c na trudn± codzienno¶æ naszych rodzin, naszej duchowej Rodziny – powie do Zbawiciela: „Synu! zdrowia nie maj±; Synu – troski ich przygniataj±; Synu – szczê¶cia i ³aski Twej potrzebuj±”... Zaufajmy – a Ona za nas tak siê pomodli.-http://www.prawoslawie.pl
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 8 WrzesieÅ„ 2013, 09:28   

Zaufajmy
 
 
Alicja


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 8 WrzesieÅ„ 2013, 10:26   

Zgodnie z tradycj± w dniu 8 wrze¶nia b³ogos³awi siê ziarno przeznaczone na siew. Do pob³ogos³awionego w dniu 8 wrze¶nia ziarna, rolnicy dodawali ziarna wy³uskane z wieñców po¶wiêconych w uroczysto¶æ Wniebowziêcia Naj¶wiêtszej Maryi Panny, przed siewem kropili swoje d³onie woda ¶wiêcon±. Pierwsz± gar¶æ po¶wiêconego zbo¿a rzucali w rolê w formie znaku krzy¿a, dodaj±c: „W imiê Boskie” (O. Kolberg).
Przytaczam Kolberga ale ja to wszystko pamiêtam, tego swiata wokó³ mnie ju¿ nie ma, to jest ¶wiat mojej Babci i umar³ razem z ni±. W moim sercu pozostanie na zawsze.

W dzieñ Narodzenia Naj¶wiêtszej Maryi Panny polecajmy Matce Bozej naszych rolników i ich ciê¿k± pracê. Polecamy te¿ tych, którzy wyksztalcili w nas wra¿liwo¶æ i szacunek dla ziemi i jej p³odów.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 8 WrzesieÅ„ 2013, 14:33   

Modl sie za nami,swieta Boza Rodzicielko,abysmy sie stali godnymi obietnic Chrystusowych.
Za Twoja przyczyna niech nasze zycie bedzie w sprawiedliwosci,zgodzie i pokoju,by nie bylo w nim nienawisci,przemocy i wojny. Spraw Maryjo, Matko nasza by ubywalo, a nie wzrastalo bezdomnych,glodnych, cierpiacych i placzacych.Spraw bysmy nie musieli liczyc juz poleglych niewinnie. Spraw pokoj w Syrii.
Mamy zaufanie do Twojego posrednictwa,a chwala Twoja nie ustaje w ustach naszych dnia kazdego,a zwlaszcza w dni Twojego swieta.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group