Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
30,31o12o2013(poniedzialek,wtorek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 30 GrudzieÅ„ 2013, 03:27   30,31o12o2013(poniedzialek,wtorek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

…Dzieciê za¶ ros³o i nabiera³o mocy, nape³niaj±c siê m±dro¶ci±, a ³aska Bo¿a spoczywa³a na Nim.

"Dziêkujê Ci, o Panie, bo moje oczy ujrza³y Twoje zbawienie "(£k 2, 30)
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 30 GrudzieÅ„ 2013, 03:53   

K+M+B

30,31-12-2013 poniedzialek,wtorek

Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bo?ego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//
modlitwa poranna

Zaczê³o s³oñce wschodziæ - prosto w moje oczy.
Witam dzieñ przez pó³ przymkniête powieki.
Spogl±dam w my¶lach na drogê któr± przyjdzie mi dzisiaj przej¶æ.
Znaczê siê krzy¿em na tê drogê – czo³o, ramiona i pier¶
Ju¿ jest zupe³nie jasno.
Czujê przyp³yw nadziei
To Twój wzrok Bo¿y zawieszony w przestrzeni
ponad wirami zdarzeñ – to on dodaje mi si³.

-wiersz O.Z.Kwiatkowskiego
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Chce prowadziæ ¿ycie, oczekuj±c b³ogos³awionej nadziei i objawienia siê Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa (Tt 2, 13)

Bo¿e mój, ¿ycie moje naznaczone jest ³askami i dobrodziejstwami, jakich udzieli³e¶ temu, kto jest ca³kiem niegodny. Nie muszê w to wierzyæ; mam d³ugie do¶wiadczenie opatrzno¶ciowej troski, jak± mnie otacza³e¶. Rok za rokiem prowadzi³e¶ miê naprzód. Usuwa³e¶ z mej drogi zasadzki, umacnia³e¶ miê, pociesza³e¶, podtrzymywa³e¶, kierowa³e¶ mn±. Nie opuszczaj mnie, Panie, kiedy ustaj± moje si³y!
Ty mnie nie opu¶cisz. Mogê wiêc spokojnie zaufaæ Tobie. Pozostaniesz bardzo lojalny wzglêdem mnie, je¶li ja, chocia¿ grzesznik, potrafie byæ takim wzglêdem Ciebie. Mogê wiêc spoczywaæ spokojnie w Twoich ramionach i zasypiaæ na Twoim ³onie. Daj mi tylko i pomnó¿ we mnie te szczero¶æ wzglêdem Ciebie, która jest znakiem naszego wzajemnego przymierza oraz gwarancj± dla mojego serca i sumienia, ¿e Ty nie zapomnisz o mnie.
(J. H. Newman).

-----------------------------------------

– Istnieje tyle trudno¶ci, ale z Bo¿± pomoc± musimy zawsze bez lêku i¶æ do przodu.
Choæby¶my w walce o realizacjê naszego powo³ania musieli umrzeæ, to by³by to najpiêkniejszy dzieñ w naszym ¿yciu –


http://www.piotrskarga.pl...07,p.html?nrs=1

-----------------------------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 30 GrudzieÅ„ 2013, 12:37   

Proszê za tych,którzy czuj± siê s³abi by w Tobie do¶wiadczali ¿ród³a si³y
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 4 StyczeÅ„ 2014, 13:37   

Niech laska Boza i na nas spocznie,bysmy napelnili sie madroscia prowadzaca do Boga.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group