Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
(8,9)o2o2014(sobota, niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 8 Luty 2014, 03:32   (8,9)o2o2014(sobota, niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

(J 8,12b)
Ja jestem ¶wiat³o¶ci± ¶wiata. Kto idzie za Mn±, bêdzie mia³ ¶wiat³o ¿ycia.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 8 Luty 2014, 03:46   

K+M+B

sobota, niedziela 8,9-2-2014

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Ale Jego blaskiem

je¶li jeszcze nie dzisiaj
je¶li jeszcze nie teraz
to przynajmniej
w ostatnim momencie ¿ycia
chcia³bym byæ
jak kwiat jednej nocy
albo jak kometa
która spada w prawdzie
ale jednocze¶nie przyæmiewa
blask wszystkich gwiazd
i nawet ksiê¿yca swoim blaskiem
„módl siê za nami grzesznymi”
aby w „godzinê ¶mierci naszej”
byæ blisko ¯ycia i nie swoim
ale ¶wieciæ Jego blaskiem


wiersz O.Z.Kwiatkowskiego
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

¶wiat³o ja¶nieje w ciemno¶ciach, a ciemno¶æ staje siê po³udniem.”

O s³odki Jezu, spraw, abym by³ sol± ziemi nawet wtedy, gdybym musia³ przej¶æ przez ogieñ i wodê, by staæ siê sol±. Nie dozwól, abym zamiast daæ jej smak, pogorszy³ go i by ziemia posypana sol± nie sta³a siê z mojej winy bezp³odn±, gdybym przemienia³ na jej szkodê zadanie, jakie Ty mi powierzy³e¶ dla jej po¿ytku.
O s³oñce sprawiedliwo¶ci. Ty dajesz ¶wiat³o gwiazdom Ko¶cio³a, spraw, abym by³ jedn± z nich, wolny od wszelkiej ciemno¶ci; bym pozostaj±c tam, gdzie mnie postawi³e¶, bieg³ natychmiast na ka¿de Twoje wezwanie i o¶wieca³ z rado¶ci± ¶wiat, który stworzy³e¶ dla swojej chwa³y. Ty tak bardzo pragniesz chwa³y swojego Ojca przedwiecznego, udziel mi wiêc takiej jasno¶ci ¿ycia, aby dziêki niej ros³a Jego chwa³a na ziemi i rozszerza³a siê miêdzy lud¼mi, aby Go wszyscy uwielbiali.
O Odkupicielu ¶wiata, Ty ukaza³e¶ Paw³owi, Twemu naczyniu wybranemu, i pozwoli³e¶ mu tego do¶wiadczyæ, jak wiele powinien cierpieæ dla Twojego imienia, udzielaj±c mu równocze¶nie smaku cierpienia. Wybierz równie¿ mnie jako swoje naczynie, w które móg³by¶ wylaæ w obfito¶ci utrapienia razem z bogactwem pociech, w¶ród cierpieñ dla Twojej mi³o¶ci (L. da Ponte).


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
AnnaC


Miejscowosc: Warszawa, Jerozolima
WysÅ‚any: 8 Luty 2014, 07:33   

Matko Przenajswietsza z SUBUKIA - Sanktuarium Narodowego Kenii, proszê, wstawiaj siê za wszystkimi misjonarzami w ca³ej Afryce o opiekê Twojego Ukochanego Syna Jezusa Chrystusa - aby ich strzeg³ od z³ego.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 8 Luty 2014, 21:54   

Sobotni wieczor, nalezacy juz do Niedzieli, przez rece Maryi ofiaruje za swiat ktory cierpi i nie wie, ze cierpi z woli zlego i z wlasnej winy . Nie wie, ze jest to udzial w cierpieniach Tego ktory Zmartwychwstal i trudzi sie aby dodac nam wiary w nasze Zmartwychwstanie i Pelnie Zycia.
 
 
AnnaC


Miejscowosc: Warszawa, Jerozolima
WysÅ‚any: 11 Luty 2014, 05:41   

Matko Przenajswietsza, dziekuje Ci.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group