Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
MODLITWY I INTENCJE MODLITW(16-2-2014)
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 16 Luty 2014, 15:30   MODLITWY I INTENCJE MODLITW(16-2-2014)

Najwy¿szy, wszechmog±cy, dobry Panie,
Twoja jest s³awa, chwa³a i cze¶æ,
i wszelkie b³ogos³awieñstwo.

Tobie jednemu, Najwy¿szy, one przystoj±
i ¿aden cz³owiek nie jest godny
wymówiæ Twego Imienia.

Pochwalony b±d¼, Panie mój,
ze wszystkimi Twymi stworzeniami ....
-(z Pie¶ni s³onecznej ¶w. Franciszka z Asy¿u)


Zabierz, Panie, i przyjmij ca³± wolno¶æ moj±,
pamiêæ moj± i rozum, i wolê m± ca³±,
cokolwiek mam i posiadam.
Ty mi to wszystko da³e¶,
Tobie to, Panie, oddajê.
Twoje jest wszystko.
Rozporz±dzaj tym w pe³ni wed³ug swojej woli.
Daj mi jedynie mi³o¶æ Tw± i ³askê,
a to mi zupe³nie wystarczy. Amen.
-Sw. Ignacy Loyola

Pomnij o najdobrotliwsza Panno Maryjo, ¿e od wieków nie s³yszano, aby ktokolwiek uciekaj±c siê do Ciebie, Twej pomocy wzywaj±c, Ciebie o przyczynê prosz±c, mia³ byæ przez Ciebie opuszczony. T± ufno¶ci± o¿ywiony, o Panno nad pannami i Matko, biegnê do Ciebie, stawam przed Tob±, jako grzeszny cz³owiek, dr¿±c i wzdychaj±c. Nie chciej, o Matko S³owa, gardziæ s³owami moimi, ale je us³ysz ³askawie i wys³uchaj. Amen.(Modlitwa ¶w. Bernarda)

od wszelakich zlych przygod racz nas zawsze wybawiac Panno chwalebna i blogoslawiona

Maryjo, pros z nami Ducha Swietego o
mi³o¶æ, rado¶æ, pokój, cierpliwo¶æ, uprzejmo¶æ, dobroæ, wierno¶æ, ³agodno¶æ, opanowanie.


Czlowiek jest tylko czlowiekiem i chociaz bylby poteznym monarcha , to w obliczu Boga jest niczym. Czlowiek jest wszystkim jesli powierzyl Bogu cale swoje zycie, slucha Jego slowa i wypelnia je sercem pelnym wdziecznosci, jak Maryja.- o.z. Kwiatkowski


"Aby kap³ani, zakonnicy i ¶wieccy wielkodusznie wspó³pracowali w misji ewangelizacyjnej."

"Aby m±dro¶æ i do¶wiadczenie osób w podesz³ym wieku by³y uznawane w Ko¶ciele i w spo³eczeñstwie. ”



Modlmy sie za dusze naszych bliskich zmarlych.
Modlmy sie o pokoj w Syrii i na swiecie.
Modlmy sie za nas samych.


Modlmy sie o pokoj w Syrii i na swiecie.
Modlmy sie o Milosierdzie Boze dla Syrii i Ukrainy.



Dopóki niebo i ziemia nie przemin±, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni siê w Prawie, a¿ siê wszystko spe³ni.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 16 Luty 2014, 21:36   

Dziekuje za rodzinne spotkanie w Malborku, za Msze sw. w mieszkaniu Marcina i Agnieszki, za dobry humor obecnych, za udane popoludnie i ze Roman sie nagadal az mu zaczelo sie krecic w glowie czy cos takiego... Dziekuje Bogu za cichy pokoik klasztorny w Gdansku Wrzeszczu, za internet ktory pozwala mi spotykac sie z "calym swiatem", za jutrzejsza reperacje uzebienia u lekarza do ktorego mam zaufanie....
 
 
Alina


WysÅ‚any: 17 Luty 2014, 01:14   

To ja do³±czam do tej modlitwy Ojca, dziêkuj±c jeszcze za t± wieczorn± Ojca obecno¶æ z nami...
 
 
AnnaC


Miejscowosc: Warszawa, Jerozolima
WysÅ‚any: 17 Luty 2014, 05:43   

Dziekuje Ci, Panie za szczesliwe dotarcie z powrotem `do domu`, 200km po wertepach i bezdrozach, ale tez odcinkami po dobrym asfalcie. Dzieki Ci za Twoja szczodra opieke.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 17 Luty 2014, 10:22   

Poniewaz przed chwila pisalem o "zbrodni Kaina", modle sie o to abym widzac okropna niesprawiedliwosc ktora jest wyrzadzana tysiacom Lazarzy lezacych w progach domow bogaczy, umial i chcial , chociaz w niewielkim stopniu tej niesprawiedliwosci zaradzic.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 17 Luty 2014, 11:17   

Je¶li za¶ komu¶ z was brakuje m±dro¶ci, niech prosi o ni± Boga, który daje wszystkim chêtnie i nie wymawiaj±c; a na pewno j± otrzyma.
Modlmy sie o madrosc dla swiata, dla nas samych.
 
 
AnnaC


Miejscowosc: Warszawa, Jerozolima
WysÅ‚any: 18 Luty 2014, 05:49   

Panie, proszê, objaw Swoja Mi³o¶æ wszystkim dzieciom nieznaj±cym mi³o¶ci, ¿yj±cym w poniewierce i zapomnieniu. Proszê Cie tez o Ducha ¦wiêtego dla wszystkich, którzy wykorzystuj± dzieci na ro¿ne sposoby i zabijaj± je dla zysku.

'Szczê¶liwy, kogo wybierasz i przygarniasz,
on mieszka w Twoich pa³acach".
/z Ps 65/
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 Luty 2014, 09:05   

B³ogos³awiony m±¿, którego Ty wychowujesz, Panie,
i pouczasz Twoim prawem,
aby mu daæ wytchnienie
w dniach nieszczê¶liwych.
(Ps 94)


Blogoslawiony kto ma nadzieje w Bogu, kto Jemu ufa i trwa przy Nim wytrwale, taki czlowiek uzyska zbawienie.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 Luty 2014, 09:10   

O jasnosc sadu i moc ducha do podjecia zyciowych decyzji dla tych ktorym ciagle brakuje przeswiadczenia wewnetrznego o tym co dla nich jest lepsze.

O jednosc malzenstw i rodzin.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 Luty 2014, 23:15   

A ja modle sie za Tych, ktorzy modla sie za nas i za n i e m o d l a c yc h tez...o to, by secem, i dusza dostrzegli co dla nich lepsze. Miej Boze nas wszystkich w opiece.
Nie chciej o Matko Slowa,gardzic slowami moimi,ale je uslysz laskawie i wysluchaj. Amen
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 20 Luty 2014, 09:13   

Dusza moja chlubi siê Panem,
niech s³ysz± to pokorni i niech siê wesel±.
Spójrzcie na Niego, a rozpromienicie siê rado¶ci±,
oblicza wasze nie zap³on± wstydem.
Oto zawo³a³ biedak i Pan go us³ysza³,
i uwolni³ od wszelkiego ucisku.
Wys³awiajcie razem ze mn± Pana,
wspólnie wywy¿szajmy Jego imiê.
(Z psalmu 34)
[i]
[/i]
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 20 Luty 2014, 09:29   

Spójrzcie na Niego, a rozpromienicie siê rado¶ci±...

Raduje sie razem z Toba Abuno! Radujemy sie w NIM i z NIM! Cudnie mi dzis od rana...
 
 
AnnaC


Miejscowosc: Warszawa, Jerozolima
WysÅ‚any: 20 Luty 2014, 14:36   

Dziêkuje Ci, Panie, za tak bardzo dobra i piekna wiadomosc dzisiaj!
Proszê Cie w intencji moich m³odych 'pogubionych ¿yciowo' znajomych, proszê Cie w mojej w³asnej intencji o Twoje ¶wiat³o i prowadzenie mnie w podjêciu jak¿e wa¿nej decyzji.

'Rado¶nie spiewajcie Bogu, który jest nasza Moc±,
Wykrzykujcie na cze¶æ Boga Jakuba!"
(Z Ps 81)
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 20 Luty 2014, 23:45   

Dziekuje za telefon z Syrii i Libanu, za dobre listy, spotkanie ktore mnie nauczylo... Za to czego nie rozumiem, bo musze pytac. Modle sie glownie dzisiaj za Ukraine. Przykro patrzec na to co tragiczne, na sponiewieranie czlowieka, na zabijanie ludzi, na lejaca sie krew. Tak bardzo smutno gdy widzi sie ofiary z ludzi, czlowieka gnebionego ktory uznany jest za wroga, rozbojnika, przeznaczonego do likwidacji , a polityka ma zawsze racje i usprawiedliwia silnego.
 
 
AnnaC


Miejscowosc: Warszawa, Jerozolima
WysÅ‚any: 21 Luty 2014, 07:09   

Panie, w trzecia rocznice dziekczynie Ci za zachowanie mnie przy ¿yciu i zdrowiu, dziekczynie Ci za moja kochaj±ca i kochana rodzinê, dziekczynie Ci za to, ze mogê liczyæ na tych, którzy sa moimi przyjació³mi - dziêkuje, ze mi dales ich, Panie - za wspólnoty, zw³aszcza te tutaj, i za wszystkich, których mam przy sobie przez tak wiele lat naszej pracy razem.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 22 Luty 2014, 07:44   

Dzisiaj rozpoczynam nastepna serie rekolekcji w Falenicy. Tym razem bedzie to tzw. Pierwszy tydzien, czyli nastepny krok po Fundamencie. Bede wdzieczny za ciche "zdrowaski".
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 22 Luty 2014, 09:33   

oczywi¶cie :)
_________________
BML
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group