Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
20o3o2014(czwartek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 20 Marzec 2014, 00:03   20o3o2014(czwartek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Panie, Ty badasz serca i oddajesz ludziom stosownie do ich postêpowania (Jr 17, 10).
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 20 Marzec 2014, 00:14   

K+M+B

czwartek 20-3-2014

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Cz³owiek Nowy

boli mnie ¶mieræ
przychodz±ca z nieba
w truj±cej chmurze
bol± drzewa które pomar³y
bo zabrak³o im wody
bol± ja³owe piaski
¶mierciono¶ne odciski
ludzkiej ¿±dzy posiadania
za wszelk± cenê
bol± wojny
kataklizmy
zwyrodnienia
z³e zamiary i z³e czyny
przekazywane
z ojca na syna
jak dziedziczne choroby
jest szansa uleczenia
ju¿ jest – Cz³owiek Nowy


/wiersz O.Z.Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

O Panie, chcê zastanowiæ siê nad sob±, na co zas³u¿y³em ja, grzesznik? Ja, który Tob± gardzi³em? Tylko na karê; nic innego nie przychodzi mi na my¶l, tylko kara wieczna. Widzê dobrze to, co mi siê nale¿a³o, i to, co mi da³e¶, a da³e¶ darmo. Udzieli³e¶ mi, grzesznikowi, przebaczenia, usprawiedliwienia, da³e¶ mi mi³o¶æ, mi³o¶æ Bo¿±, abym w niej spe³nia³ wszystkie uczynki dobre; na dodatek dasz mi ¿ycie wieczne, towarzystwo anio³ów: a to wszystko dziêki mi³osierdziu. Niechaj nigdy nie che³piê siê moimi zas³ugami, bo one s± Twoimi darami! Bo¿e mój, mi³osierdzie moje.
Spraw, abym wgl±dn±³ do mego serca i wyzna³ Tobie. Nie mam nic, co by siê mog³o podobaæ Tobie, z wyj±tkiem tego, co mam od Ciebie; to, co mam od siebie, nie podoba siê Tobie. Kiedy zastanawiam siê nad tym, co mam, có¿ mam, czego bym nie otrzyma³? A je¶lim to otrzyma³, dlaczego siê chlubiê, jakbym nic otrzyma³?... Z siebie nie by³em zdolny nic innego uczyniæ jak tylko zgubiæ siê, i teraz nie umia³bym odnale¼æ Ciebie, gdyby¶ Ty, który¶ mnie stworzy³, nie przyszed³ mnie szukaæ
(¶w. Augustyn).


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group