Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
MODLITWY I INTENCJE MODLITW(20-4-2014)
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 19 KwiecieÅ„ 2014, 17:46   MODLITWY I INTENCJE MODLITW(20-4-2014)

KORONKA DO MI£OSIERDZIA BO¯EGO

W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Ojcze Przedwieczny, ofiarujê Ci Cia³o i Krew, Duszê i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa
na przeb³aganie za grzechy nasze i ca³ego ¶wiata .[5]

Ojcze nasz..., Zdrowa¶ Maryjo..., Wierzê w Boga...

Ojcze Przedwieczny, ofiarujê Ci Cia³o i Krew, Duszê i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa
na przeb³aganie za grzechy nasze i ca³ego ¶wiata .[5]
+---o---o-o-o---o

Pan Jezus w Ogrojcu
Dla Jego bolesnej Mêki
miej mi³osierdzie dla nas i ca³ego ¶wiata.
...
...
Ojcze Przedwieczny, ofiarujê Ci Cia³o i Krew, Duszê i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa
na przeb³aganie za grzechy nasze i ca³ego ¶wiata
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

biczowanie Pana Jezusa
Dla Jego bolesnej Mêki
miej mi³osierdzie dla nas i ca³ego ¶wiata.
...
...
Ojcze Przedwieczny, ofiarujê Ci Cia³o i Krew, Duszê i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa
na przeb³aganie za grzechy nasze i ca³ego ¶wiata
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

cierniem ukoronowanie
Dla Jego bolesnej Mêki
miej mi³osierdzie dla nas i ca³ego ¶wiata.
...
...
Ojcze Przedwieczny, ofiarujê Ci Cia³o i Krew, Duszê i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa
na przeb³aganie za grzechy nasze i ca³ego ¶wiata
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

droga krzyzowa
Dla Jego bolesnej Mêki
miej mi³osierdzie dla nas i ca³ego ¶wiata.
...
...
Ojcze Przedwieczny, ofiarujê Ci Cia³o i Krew, Duszê i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa
na przeb³aganie za grzechy nasze i ca³ego ¶wiata
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

Pan Jezus umiera na krzyzu
Dla Jego bolesnej Mêki
miej mi³osierdzie dla nas i ca³ego ¶wiata.
...
...
Ojcze Przedwieczny, ofiarujê Ci Cia³o i Krew, Duszê i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa
na przeb³aganie za grzechy nasze i ca³ego ¶wiata
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

¦wiêty Bo¿e, ¦wiêty Mocny, ¦wiêty Nie¶miertelny,
Zmi³uj siê nad nami i nad ca³ym ¶wiatem.
-------------
O Krwi i Wodo, która¶ wytrysnê³a z Naj¶wiêtszego Serca Jezusowego jako zdrój Mi³osierdzia dla nas – Ufamy Tobie (x3)
Jezu ufam Tobie (x3)
¦wiêta Faustyno – módl siê za nami i za ca³ym ¶wiatem

Aby rz±dz±cy promowali ochronê ¶wiata stworzonego i sprawiedliwy podzia³ dóbr i zasobów naturalnych.
Aby Zmartwychwsta³y Pan nape³ni³ nadziej± serca osób do¶wiadczanych przez ból i chorobê.


Modlmy sie za dusze naszych bliskich zmarlych.
Modlmy sie o Milosierdzie Boze dla Syrii i Ukrainy i o pokoj na swiecie.
Modlmy sie za nas samych.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 19 KwiecieÅ„ 2014, 17:55   

Obietnice Pana Jezusa dane Sw. Faustynie

"O trzeciej godzinie b³agaj Mojego mi³osierdzia szczególnie dla grzeszników i choæ przez krótki moment zag³êbiaj siê w Mojej Mêce, szczególnie w Moim opuszczeniu w chwili konania. Jest to godzina wielkiego mi³osierdzia dla ¶wiata ca³ego. Pozwolê ci wnikn±æ w Mój ¶miertelny smutek, w tej godzinie nie odmówiê duszy niczego, która Mnie prosi przez Mêkê Moj±...."
[Dz., 1320]

"W pewnej chwili, gdy przechodzi³am korytarzem do kuchni, us³ysza³am w duszy te s³owa: odmawiaj nieustannie tê koronkê, której ciê nauczy³em. Ktokolwiek bêdzie j± odmawia³, dost±pi wielkiego mi³osierdzia w godzinê ¶mierci. Kap³ani bêd± podawaæ grzesznikom, jako ostatni± deskê ratunku; chocia¿by by³ grzesznik najzatwardzialszy, je¿eli raz tylko zmówi tê koronkê, dost±pi ³ask z nieskoñczonego mi³osierdzia Mojego. Pragnê, aby pozna³ ¶wiat ca³y mi³osierdzie Moje; niepojêtych ³ask pragnê udzielaæ duszom, które ufaj± Mojemu mi³osierdziu."
[Dz., 687]

"Dusze, które odmawiaæ bêd± tê koronkê, mi³osierdzie Moje ogarnie ich w ¿yciu, a szczególnie w ¶mierci godzinie."
[Dz., 754]

"Kiedy wesz³am do swej samotni, us³ysza³am te s³owa: ka¿d± duszê broniê w godzinie ¶mierci jako swej chwa³y, która odmawiaæ bêdzie tê koronkê, albo przy konaj±cym inni odmówi±, jednak odpustu tego samego dostêpuj±. Kiedy przy konaj±cym odmawiaj± tê koronkê, u¶mierza siê gniew Bo¿y, a mi³osierdzie niezg³êbione ogarnia duszê i porusz± siê wnêtrzno¶ci Mi³osierdzia Mojego, dla Bolesnej Mêki Syna Mojego."
[Dz., 811]

"Dzi¶ powiedzia³ mi Pan: zapisz córko Moja te s³owa: Wszystkim duszom, które uwielbiaæ bêd± to Moje mi³osierdzie i szerzyæ jego cze¶æ, zachêcaj±c inne dusze do ufno¶ci w Moje mi³osierdzie, dusze te w godzinê ¶mierci, nie doznaj± przera¿enia. Mi³osierdzie moje os³oni je w tej ostatniej walce...Córko Moja, zachêcaj dusze do odmawiania tej koronki, któr± ci poda³em. Przez odmawianie tej koronki, podoba Mi siê daæ wszystko o co mnie prosiæ bêd±. Zatwardziali grzesznicy, gdy j± odmawiaæ bêd±, nape³niê dusze ich spokojem, a godzina ¶mierci ich bêdzie szczê¶liwa. Napisz to dla dusz strapionych; gdy dusza ujrzy i pozna ciê¿ko¶æ swych grzechów, gdy siê ods³oni przed jej oczyma duszy ca³a przepa¶æ nêdzy, w jakiej siê pogr±¿y³a, niech nie rozpacza, ale z ufno¶ci± niech siê rzuci w ramiona Mojego mi³osierdzia, jak dziecko w objêcia ukochanej matki. Dusze te maj± pierwszeñstwo do Mojego mi³osierdzia. Powiedz, ¿e ¿adna dusza, która wzywa³a mi³osierdzia Mojego, nie zawiod³a siê, ani nie dozna³a zawstydzenia. Mam szczególne upodobanie w duszy, która zaufa³a dobroci Mojej. Napisz, gdy tê koronkê przy konaj±cych odmawiaæ bêd±, stanê pomiêdzy Ojcem, a dusz± konaj±c± nie jako Sêdzia sprawiedliwy, ale jako Zbawiciel mi³osierny."
[Dz., 1540, 1541]
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 20 KwiecieÅ„ 2014, 12:49   

Prosze,by¶my Tobie ufali ca³ym sercem..a Ty oka¼ pelnie swojego Serca ka¼demu,a zwlaszcza najbardziej cierpiacym i najbardziej zagro¼onym wiecznym pieklem
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 21 KwiecieÅ„ 2014, 15:09   

Dziekjuje Bogu serdecznie za dzisiejszy dzien. Sadzilem, ze zaraz "trzasne drzwiami" i na dodatek staruszkowi kilka gorzkich slow przyloze na pozegnanie, a tymczasem sytuacja sie odwrocila nie o sto osiemdziesiat stopni, ale wskoczyla na zupelnie inny pulap zrozumienia, porozumienia, serdecznosci i...... daj Boze wspolpracy. Zupelnie sie tego nie spodziewalem i odbieram to jako niemal cud, ktory omal nie zniszczylem wlasnym brakiem cierpliwosci i porywczoscia, a rowniez pewnymi sugestiami ktore wydaly mi sie pewnikiem, a okazaly sie nieporozumieniem.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 21 KwiecieÅ„ 2014, 21:13   

Dziêkujemy i my.
_________________
BML
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 21 KwiecieÅ„ 2014, 23:59   

Dusza nasza oczekuje Pana,
On jest nasz± pomoc± i tarcz±.
Panie, niech nas ogarnie Twoja ³aska wed³ug nadziei,
któr± pok³adamy w Tobie.
(Z psalmu 34)

Zeslij na nas Panie swojego Ducha Swietego, niech On nas prowadzi po wszystkich sciezkach zycia.
Oswiec nas Panie abysmy umieli tak ksztaltowac nasze zycie, by bylo ono zawsze otwarte na glos Twojego Ducha.
Badz nasza moca w wybieraniu tego co lepsze i badz nasza wiernoscia, abysmy umieli wytrwac przy tych wyborach.
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 22 KwiecieÅ„ 2014, 09:45   

Elu Kochana! Szczesliwej podrozy z Japonii do Polski! Niech Cie Pan Bog prowadzi! Matko Boza, badz jutro i zawsze przy Eli, prosze!
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 22 KwiecieÅ„ 2014, 12:20   

Bog zaplac.
Jak to dobrze, ze gdziekolwiek jestesmy zawsze mozemy byc w DOMu.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 22 KwiecieÅ„ 2014, 13:50   

No to fajnie sie sklada, bo my tez lecimy do Fukuwoka i Nagasaki, tylko ze raniutko. No i mamy dobre towarzystwo, bo Japonii , tez jutro przylatuje prezydent St.Zjednoczonych. Oby w zwiaszku z tym nie bylo jakichs zaklocen w transporcie.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 26 KwiecieÅ„ 2014, 05:24   

Bogu dziêki za szczê¶liwa podró¿ , za wszystko.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 26 KwiecieÅ„ 2014, 08:47   

WITAJ ELU!!!! ZAPRASZAM
_________________
BML
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 27 KwiecieÅ„ 2014, 04:07   

Dziêkuje .
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 27 KwiecieÅ„ 2014, 15:37   

Pan moj± moc± i pie¶ni±,
On sta³ siê moim Zbawc±.
Kamieñ odrzucony przez buduj±cych
sta³ siê kamieniem wêgielnym.
Oto dzieñ, który Pan uczyni³,
radujmy siê w nim i weselmy.
(Z psalmu 118)


Dla swiata Ewangelia jest jedna z ksiag ktora kiedys poslugiwano sie w kosciolach, a dzisiaj ma ona czysto historyczne znaczenie, dla wielu chrzescijan Ewangelia jest ksiega ktora nadal posluguja sie ksieza w kosciolach, majaca zatem obrzedowe znaczenie. Sa tez ci ktorzy z „kamienia odrzuconego przez budujacych” nowoczesny swiat wspolczesnej cywilizacji uczynili z niej „kamien wegielny” ich zycia.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group