Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Uwielbiajmy Pana
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 22 Czerwiec 2014, 09:05   Uwielbiajmy Pana

Rosnie groza. Pietrza sie przeciwnosci. Wrogowie wznosza okrzyki wojenne. „Ale Pan jest przy mnie jako potezny mocarz , dlatego moi prze¶ladowcy ustan± i nie zwyci꿱” i okryja sie „wieczna i niezapomniana hanba”, „Tobie bowiem powierzylem moja sprawe”.

Walkê ktora w naszym zyciu toczymy nie dotyczy tylko tego konkretnego zdarzenia ktore w danej chwili mnie absorbuje, ale posiada ona aspekt szerszy, siegajacy rzeczywistosci ponadmaterialnej, wiecznej. Co ci pomoze, jezeli nawet bedziesz mial caly swiat na wlasnosc, ale ty sam zginiesz w walce?

„¦piewajcie Panu, wys³awiajcie Pana! Uratowa³ bowiem ¿ycie ubogiego z rêki z³oczyñców”. Prosmy Pan o zbawienie i dziekujmy za nie, bo w Chrystusie juz ono sie dokonalo i z Chrystusem osiagnie ono pelnie do ktorej dazymy i ktora jest naszym powolaniem.
Nie dac sie pokonac duchowo, nie ulec rezygnacji wobec zla. Wierzyc w zwyciestwo dobra. Ono sie juz dokonalo.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 22 Czerwiec 2014, 10:41   

,,Uwielbiajcie Pana ludzkich serc bij±ce dzwony, padnij na kolana przed Nim ludu utrudzony.On osuszy Twoje ³zy, On ratunkiem bêdzie CI-u Jego stóp padnie wróg, bo On Bóg Niezwyciê¿ony!"
_________________
BML
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 22 Czerwiec 2014, 11:05   

Jeszcze napiszê o Festiwalu Nadziei. By³ organizowany przez ewangelików i ruch oazowy naszego ko¶cio³a. Moja córka wyczyta³a o tym wydarzeniu na plakatach w mie¶cie. Zg³osi³a siê i ¶piewa³a, bo wiele z piosenek, które ¶piewa napisa³ twórca goszcz±cy na festiwalu, ¶piewa³a tak¿e Natalia Niemen. Moje dziecko uzna³o,¿e pewnie dobrze, i¿ nie by³o transmisji z tego wydarzenia , bo protestanci zrobili z niego mega show-czyli w swoim stylu. By³o to dla niej nowym do¶wiadczeniem-uzna³a,¿e warto by³o. Wraz z koleg± zabra³a siê do t³umaczenia kolejnej piosenki jaka chc± ¶piewaæ.
_________________
BML
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 22 Czerwiec 2014, 11:08   

Trochê ma³o sk³adnie napisa³am,ale tak, by nie pozostawiæ tematu bez echa-jest sesja( to jako usprawiedliwienie,¿e nie orgina³).
_________________
BML
 
 
Barbara G-D


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 22 Czerwiec 2014, 11:29   

Moja córka te¿ uczestniczy³a, zg³osi³a sie do pomocy wraz ze swija wspó³not±, by³a w grupie doradców dla dzieci. Szkoda, ¿e siê nie znaja. Mi³o by by³o gdyby Dom-owe doros³e dzici przebywajace w wwie mog³y przynajmnie wiedziec o sobie - jak w rodzinie :), a czasem wspólnie w czyms uczestniczyæ, np w spotkaniu z Abuna w czasie jego "przelotu" przez Wwê.
_________________
Barbara
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 22 Czerwiec 2014, 21:52   

To prawda!
_________________
BML
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 23 Czerwiec 2014, 09:37   

Dlaczego dobrze Basiu, ze mega-show nie byl transmitowany przez telewizje.

Dobry pomysl z tym mlodym pokoleniem. Eli syn tez pewnie by sie zjawil. Daria ma dwoch wielkoludow, Basia Galanty..... Co za perspektywa!

Musze ustalic date "przelotu", aby jeszcze Ele zlapac , bo on szykuje sie do odlotu na Daleki Wschod.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group