Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
29.6-2.7o2014(niedz.-sroda)oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 29 Czerwiec 2014, 00:22   29.6-2.7o2014(niedz.-sroda)oooNASZooo--o--ROZANIEC


"Ty jeste¶ Mesjasz, Syn Boga ¿ywego"
"Pan stan±³ przy mnie i wzmocni³ miê, ¿eby siê przeze mnie dope³ni³o g³oszenie /Ewangelii/"
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 29 Czerwiec 2014, 00:33   

K+M+B

28.6-2.7 2014 Niedziela-¶roda

Uroczysto¶æ ¶w. Aposto³ów Piotra i Paw³a



Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//
DZISIAJ

poruszam siê dzisiaj po ¿yciu tak jako¶ inaczej, mój Bo¿e
jako¶ dziwnie podnio¶le i dziwnie od¶wiêtnie zarazem
jak czapla brodz±ca w majestatycznym skupieniu
po jasnej wodzie kontemplacji

czujê siê dzisiaj tak jako¶ modlitewniej
jako¶ piêkniej i bogobojniej zarazem
co siê dzisiaj wydarzyæ mo¿e
skoro z tak± czu³o¶ci±
od samego rana
spogl±dasz na mnie, Bo¿e

/Wiersz O.Z. Kwiatkowskiego /
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------


„Wyrwie mnie Pan od wszelkiego z³ego czynu i wybawi miê, przyjmuj±c do swego królestwa niebieskiego” (2 Tm 4, 18)

Raduj siê, o Piotrze, tobie pozwolono skosztowaæ drzewa krzy¿a Chrystusowego. Na podobieñstwo Mistrza chcia³e¶ byæ ukrzy¿owany, nie prosto jak Chrystus Pan, lecz g³ow± w dó³, jakby¶ szed³ z ziemi do nieba. B³ogos³awione gwo¼dzie, które przebi³y tak ¶wiête cz³onki. Z ca³± ufno¶ci± odda³e¶ duszê w rêce Pana, s³u¿y³e¶ bowiem gorliwie Jemu, Ko¶cio³owi, Jego oblubienicy, ty, najwierniejszy ze wszystkich Aposto³ów, umi³owa³e¶ Pana z ca³± gor±co¶ci± swojego ducha.
Raduj siê równie¿ ty, o Pawle; tobie odciêto g³owê mieczem, a cnót twoich nie mo¿na wyraziæ s³owami. Jaki miecz ¶mia³ przeszyæ twoje ¶wiête gard³o, to narzêdzie Pana, podziwiane przez niebo i szanowane przez ziemiê?... Ten miecz bêdzie dla mnie jakby koron±, a gwo¼dzie Piotra jako kosztowne kamienie zdobi±ce diadem
(¶w. Jan Chryzostom).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 3 Lipiec 2014, 08:28   

Wczoraj bylo wspomnienie Maryi Matki Afryki. Modlilismy sie wlasnie na tym kontynencie, bo przeciez Algeria lezy na kontynencie afrykanskim, a ja ciagle mysle , ze tak jak Syria, w Azji. No ale bylo nie bylo to troche umowne, ze Algeria, Libia, Egipt i Izrael to Afryka, a Liban i Syria to Azja i to nawet nie Mniejsza ( czy ja dobrze pojmuje geografie?). W kazdym razie w Kosciele algierskim jest sporo afrykanow, i na rekolekcjach przynajmniej polowa, prawie wszyscy ksieza , zakonnice i zakonnicy. Sa swietnymi, madrymi, glebokimi i zyczliwymi ludzmi. Niech Matka Afryki, czyli po prostu Maryja ma troche radosci z Kosciola na kazdym kontynencie i u nas w Polsce rowniez. Niech sw. Jan Pawel wstawia sie tez za nami. Amen.

Elu, kiedy jedziesz "do siebie" ? Powiedz nam jeszcze cos na pozegnanie. Jak ci sie udal pobyt w Polsce? Sciagnij ZoRo do Domu zanim sie udasz do Japonii.
 
 
dbs


Miejscowosc: W-wa
WysÅ‚any: 3 Lipiec 2014, 08:52   

Mnie nauczano, ¿e Izrael to Azja, ale wiadomo, ¿e to rzecz umowna, a i trendy nauki siê zmieniaj±.
;)
Panta rhei.
_________________
Z Bogiem!
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group