Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Rekolekcje w Szczyglicach
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 15 Lipiec 2014, 16:41   Rekolekcje w Szczyglicach

Dzieki za przypomnienie! Najpierw mnie przypomniano, a teraz ja glosze wszem i wobec, co bylo juz ogloszone, ze zgodnie z zapowiedzia, jest okazja na spotkanie Domu, ktore bedzie mialo charakter rekolekcyjny.

Oto co ustalilismy:

06 pm - 08 pm Rekolekcje indywidualne
08 pm - 10 pm Rekolekcje grupowe (Domownicy i sympatycy)
10 pm - 12 pm Rekolekcje indywidualne

Prosze dac mi znac mailem: abzygmunt@gmail.com

Stopniowo podam inne wiadomosci
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 15 Lipiec 2014, 17:09   

Pierwsza interwencja i pierwsze wyjasnienie :

Termin niejasny. Szczera prawda. Rozjasniam zatem : chodzi o SIERPIEN.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 15 Lipiec 2014, 20:35   

Bardzo bym pragnê³a byæ 10-12.VIII-proszê o miejsce.
_________________
BML
 
 
Alina


WysÅ‚any: 15 Lipiec 2014, 21:40   

Chcia³abym bardzo przyjechaæ w terminie 8-10 /rekolekcje grupowe/, ¿eby pobyæ razem i razem siê pomodliæ. Nie jestem jednak jeszcze pewna czy bêdê mia³a zastêpstwo w pracy. Zobaczymy :-)
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 11:37   

Basiu kochana, czy mozesz pozbierac i uporzadkowac (ewentualne) deklaracje uczestnictwa jakie sie pojawia, bo bede mial troche jezdzenia po Polsce no i moje zdolnosci organizacyjne i zapominanie kaza mi watpic , czy uda mi sie zapanowac nad ta sprawa...Umowimy sie jak z domem w Szczyglicach zalatwimy te sprawe.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 13:39   

oczywi¶cie
_________________
BML
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 13:39   

o mnie chodzi³o?
_________________
BML
 
 
Barbara G-D


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 18:59   

Basiu, czy podasz jaki¶ nr lub adres mailowy do Ciebie, ¿eby¶my mogli podawaæ kto kiedy nie mo¿e. Na razie mamy jak rozumiem tylko szkic godzinowy i trzeba go wpasowac w ktorys weekend. I tak np Jacek i ja praktycznie mo¿emy tylko 23- 24.08. Po prostu trzeba bedzie wybrac termin kiedy najwiêcej osób mo¿e. Na razie ruszamy juto na szlak pielgrzymkowy do Santiago de Compostela, bêdziemy pamiêtac o Abunie
i Domownikach w modlitwie.
_________________
Barbara
 
 
R. z DMM
czyli Romek


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 20:03   

Znalaz³em miejscowo¶æ; oto jeden z jej obiektów - ko¶ció³ek pod modrzewiem:
https://maps.google.pl/?ll=50.095202,19.806132&spn=0.000213,0.000603&t=h&layer=c&cbll=50.095202,19.806132&panoid=AcxFyhTBjNU3QoPpA_cAvA&cbp=12,18.82,,0,-6.31&z=21
My w tym czasie - do 19-go - bêdziemy na rekolekcjach w Zakrzowie - 50 km od Szczyglic.
Ju¿ mam trasê dojazdu:
https://maps.google.pl/maps?saddr=Nieznana+droga&daddr=D%C5%82uga&hl=pl&ie=UTF8&ll=49.967123,19.824829&spn=0.434603,1.234589&sll=49.828682,19.672136&sspn=0.027241,0.077162&geocode=FeJg-AId1BwsAQ%3BFfZg_AIdNkUuAQ&t=h&mra=me&mrsp=0,1&sz=14&z=10
_________________
R-k DMM
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 20:53   

Basiu! To nie godziny! To dni sierpnia.
_________________
BML
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 16 Lipiec 2014, 20:54   

Je¶li dobrze pamiêtam.
_________________
BML
 
 
Barbara G-D


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 17 Lipiec 2014, 02:08   

Faktycznie, w po¶piechu wyda³o mi siê, ¿e to propozycja godzin, a termin do ustalenia
_________________
Barbara
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 17 Lipiec 2014, 20:37   

No to fajnie, wszystko sie wyjasnilo, a Basia o ktorej myslalem NIE BEDZIE na szczescie w St.Jacque de Compostella. Bedziemy z pielgrzymami w duchowej wiezi, tak jak i z wszystkimi ktorzy nie beda mogli przybyc.
Dobrze by bylo pomyslec o jakims specjalnym "servisie internetowym". Gdyby Zolnierze sie wybierali, to wiedialbym komu podrzucic to zadanie.Chodzi o to aby osoby ktore fizycznie nie beda mogly przybyc na rekolekcje Domowe, jakos sie w nie wlaczyly dzieki temu servisowi.

Wiem, ze Szczyglice sa daleko , to znaczy nie sa centralnie polozone. Dojazd to wydatek i pobyt rowniez. Bedziemy zyli skromnie i mieszkali tez. Prawdopodobnie, jezeli bedzie troche wiecej osob, to pokoje beda dwu, trzy, czteroosobowe. Pytalem o cene, pani Basia (jeszcze jedna Basia!) powiedziala, ze nie wie, ze pozostawia to nam, ze dawno juz nie przyjmowaly gosci, ze dopiero w tych dniach bedzie pierwsza grupa. Wyrwalo jej sie , gdy prosilem aby jakas dolna granice okreslila 30 zl. Sadze, ze to troche za malo, ale ja tez nie orientuje sie jaki powinien byc standard. Zalatwimy to po Domowemu, kto moze dac wiecej, zlozy wieksza ofiare, komu trudniej, zaplaci mniej i wszyscy w ten sposob beda zadowoleni.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group