Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZ--o--RÓ¯ANIECoo--o--10o8o2014o--(NIEDZIELA)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 10 SierpieÅ„ 2014, 03:48   NASZ--o--RÓ¯ANIECoo--o--10o8o2014o--(NIEDZIELA)

£aska i wierno¶æ spotkaj± siê ze sob±,
uca³uj± siê sprawiedliwo¶æ i pokój.
Wierno¶æ z ziemi wyro¶nie,
a sprawiedliwo¶æ spojrzy z nieba.
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 10 SierpieÅ„ 2014, 03:53   

K+M+B

10-8-2014 NIEDZIELA

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//
Oczarowany jestem

oczarowany jestem Tob±
ka¿d± form± Twojego istnienia
oczarowany jestem wszystkim
chmurami i nie ska¿onym b³êkitem nieba
rybami w wodzie i ptakami na drzewach
milczeniem stawu i szumem sitowia
niebem i ziemi±
codziennym chlebem
ale najbardziej
oczarowany jestem cz³owiekiem
bo go mi³ujesz
i na niego czekasz


/wiersz O.Z.Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Jak dobry jeste¶, Bo¿e mój, mówi±c do mnie, który wios³ujê nie poruszaj±c siê naprzód, do mnie, miotanego falami i tak niezdolnego posuwaæ siê w przód te s³owa: „Nie bójcie siê...” Jak bardzo jeste¶ dobry, nie tylko mówi±c mi to, lecz tak¿e pozwalaj±c mi dojrzeæ nadziejê, ¿e kiedy¶ przyjdzie dzieñ, kiedy Ty sam wst±pisz do mojej biednej ³odzi i wówczas w jednej chwili znajdzie siê ona na tym brzegu, ku któremu zd±¿a, choæ nie mo¿e siê poruszaæ w przód. Tym brzegiem jest wype³nianie Twojej woli, co pragn±³bym osi±gn±æ ju¿ w obecnym ¿yciu, i wieczno¶æ szczê¶liwa, do której niech p³ynie moja ³ód¼; b³agam Ciê o boski, o troskliwy sterniku, o dobry Jezu! (Ch. de Foucauld)

Duchu Swiety, Twej pomocy tak bardzo potrzeba, zeby uslyszec Ciebie:"szmer ³agodnego powiewu".
Uzdolnij nas do wypowiedzenia slow: "Pok³adam nadziejê w Panu, ufam Jego s³owu."

Duchu ¦wiety, Boze! Prosze - obdarzaj natchnieniem podczas pisania ksiazki, Ojca Zygmunta. Niech on pisze ku pokrzepieniu naszych serc, rowniez ku jego, zdazajacego niezmordowanie ku Pe³ni, radosci...ZoRo
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Matko Boza! Pomagaj ,prosze, Eli w rodzinnych obowiazkach a zwlaszcza w opiece nad malenkim wnuczkem Kotarkiem! - ZoRo

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 10 SierpieÅ„ 2014, 08:47   na kanwie dzisiejszych czytan

Modlmy sie razem ze sw. Pawlem, za jego rodakow, za Zydow, aby przyjeli laske oswiecenia, ze Jezus jest Mesjaszem, Synem Bozym i ze to nie przekresla wiary ich i naszych ojcow Abrahama, Izaaka i Jakuba, ale ja rozwija osiagajac te wyzyny chwaly ktore im Bog obiecal.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 10 SierpieÅ„ 2014, 19:08   

Modlmy sie, bysby wszyscy dosiegli wyzyn wiary w Mesjasza.
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 11 SierpieÅ„ 2014, 02:33   

Módlmy siê za prze¶ladowanych chrze¶cijan, za Irak, Syriê, wszystkie miejsca na ¶wiecie gdzie ludzie cierpi±, aby to cierpienie siê skoñczy³o i aby ból nie zniszczy³ w nich wiary , nadziei i mi³o¶ci...
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group