Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Czy Pan Bog uslyszal
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 23 Luty 2017, 10:21   Czy Pan Bog uslyszal

Mialem pó¼nym wieczorem telefon od nieznajomego. Znalazl moj numer w internecie, pewnie na naszej parafialnej stronicy internetowej. Bez ogrodek mowi, ze chce ze soba skonczyc, ale boi sie tego, zeby nie bylo jeszcze gorzej w piekle. Czy nie ma sposobu na to aby siebie anulowac, to znaczy zeby Pan Bog po prostu skreslil jego istnienie. Chcial abym sie o to modlil.
Jak twierdzil, nie ma on nikogo, a w rodzinie sa powazne problemy, nie ma pracy, ale jednoczesnie jest to ktos kto skonczyl studia i ma kulturalny jezyk.

Rozmawialismy troche, ale wlasciwie to ja caly czas mowilem cos o zyciu, ze jest droga, a droga nie zawsze jest gladka i wygodna, ze trzeba miec cierpliwosc, ze zycie trzeba sobie ulozyc od podstaw, ze porozumienie w sferze duchowej owocuje ulozeniem problemow na poziomie psychicznym, ze zadbac trzeba o wiezi z innymi, a podstawowa jest wiez z Bogiem. Trzeba skorzystac ze Spowiedzi i trzymac sie Chrystusa na codzien.

Najwazniejsze jednak – obiecalem mu modlitwe. Mowilem, ze bedzie obecny w naszej modlitwie ze sw. Charbelem. Jego intencja bedzie wspomniana i wszyscy zaniesiemy do Boga te modlitwe. Dzisiaj rano byl telefon i chlopak mial zupelnie inny glos, pogodny i juz sie nie zalil, ale dziekowal za rozmowe. Dzisiaj juz jest dobrze. Czy moge powiedziec, ze Pan Bog go uleczyl modlitwa ktora miala sie odbyc? Uslyszal ja zanim wypowiedzielismy ja razem ?
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 23 Luty 2017, 23:34   

Na pewno! Bóg jest WIelki! I Przedobry.
_________________
BML
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group