Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w czerwcu (11.VI.- 17.VI.2017)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 10 Czerwiec 2017, 15:42   NASZA KAPLICZKA w czerwcu (11.VI.- 17.VI.2017)

(Ap 1,8)
Chwa³a Ojcu i Synowi, i Duchowi ¦wiêtemu,
Bogu, który jest i który by³, i który przychodzi.

 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 10 Czerwiec 2017, 16:06   

K+M+B

11 CZERWCA 2017
Niedziela
Uroczysto¶æ Trójcy Przenaj¶wiêtszej



Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice ¦wiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
MODLITWA ¦W. FAUSTYNY
DO PANA JEZUSA UKRYTEGO W NAJWIÊTSZYM SAKRAMENCIE

O Jezu mój, z ufno¶ci ku Tobie

Wijê wieñcy tysi±ce i wiem,

¯e rozkwitn± wszystkie,

I wiem, ¿e rozkwitn± wszystkie,

kiedy je o¶wieci Boskie S³oñce.

+ O wielki, Boski Sakramencie,

Który kryjesz mego Boga,

Jezu, b±d¼ ze mn± w ka¿dym momencie,

a serca mego nie obejmie trwoga. (Dz 4)


//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ---------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


--------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

O Trójco przedwieczna! O Bóstwo! O naturo boska, która nada³a¶ tak± cenê krwi Syna Twojego. Ty, Trójco wieczna, jeste¶ morzem g³êbokim, w które im bardziej siê zanurzam, tym wiêcej znajdujê Ciebie, i im wiêcej znajdujê Ciebie, tym wiêcej Ciê szukam. O, Tobie nigdy nie mo¿na rzec: Do¶æ! dusza, która siê nasyca w Twych g³êboko¶ciach, pragnie Ciebie bez przerwy, bo jest zawsze z³akniona Ciebie, Trójco wieczna; zawsze pragnie widzieæ Twe ¶wiat³o w Twym ¶wietle. Jak jeleñ têskni do ¼ród³a wody ¿ywej, tak dusza ma pragnie wyj¶æ z wiêzienia ciemnego cia³a i ujrzeæ Ciebie prawdziwie. Jak d³ugo jeszcze bêdzie zakryte Oblicze Twoje przed moimi oczami?
O Trójco wieczna, ogniu i przepa¶ci mi³o¶ci, rozprosz ju¿ dzi¶ chmurê cia³a mego! Poznanie, które da³e¶ mi co do Ciebie w prawdzie Twojej, zmusza mnie do gor±cego pragnienia, abym mog³a porzuciæ brzemiê mego cia³a i oddaæ ¿ycie dla chwa³y i s³awy imienia Twojego. Albowiem pozna³am i widzia³am ¶wiat³em mojego umys³u w ¶wietle Twoim przepa¶æ Twoj±, Trójco wieczna, i piêkno¶æ stworzenia Twego (¶w. Katarzyna ze Sieny).


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 11 Czerwiec 2017, 09:56   

Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¶w.teraz i zawsze. Mia³am wczoraj spotkanie klasowe po 30 latach od zakoñczenia matury...by³o tak fajnie i rodzinnie ¿e nie chcia³o siê wracaæ.Proszê Maryjo ogarnij sw± modlitw± ka¿dego by do¶wiadczyli jak Bóg ich kocha
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 12 Czerwiec 2017, 07:37   

W czwartek Chrystus przejdzie ulicami miast i wsi, mijajac nasze domy... Oby nas nie minal z powodu naszej obojetnosci niezauwazony.
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 12 Czerwiec 2017, 15:56   

Pro¶ o to za nami Maryjo a i o to by¶my po zakoñczeniu ¦wiêta nie przestali widzieæ ¿e wci±¿ chodzisz ulicami w ludziach,w ka¿dym id±cym cz³owieku
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 Czerwiec 2017, 11:51   

(J 6,51)
Ja jestem chlebem ¿ywym, który zst±pi³ z nieba.
Je¶li kto spo¿ywa ten chleb, bêdzie ¿y³ na wieki.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 Czerwiec 2017, 11:54   



15 CZERWCA 2017
Czwartek
Uroczysto¶æ Naj¶wiêtszego Cia³a i Krwi Chrystusa


Ko¶ciele ¶wiêty, chwal swojego Pana
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 15 Czerwiec 2017, 18:40   

Dzi¶ ksi±dz mówi³ przy Panu Jezusie w Naj¶wiêtszym Sakramencie ¿e Bo¿e Cia³o to tez ka¿dy cz³owiek obok nas.Wypro¶ Maryjo by¶my tej prawdy siê trzymali
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 15 Czerwiec 2017, 22:00   

Dziekuje Jezu, za Twoje dzisiejsze wyjscie na nasze ulice. Badz z nami, nawet a moze zwlaszcza wtedy, kiedy z glupoty ludzkiej opuszczamy Ciebie. "Nie wiedza co czynia"to Twoje slowa kierowane do naszego Ojca Boga.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group