Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w sierpniu (30.VII.- 5.VIII.2017)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 30 Lipiec 2017, 02:39   NASZA KAPLICZKA w sierpniu (30.VII.- 5.VIII.2017)

Skieruj, Panie, serce moje ku mi³o¶ci Bo¿ej (2 Ts 3, 5)
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 30 Lipiec 2017, 02:48   

K+M+B


Czesc Bolesna
---------------------------------------------------
Tajemnice Bolesne:

1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrojcu.
2.Biczowanie Pana Jezusa.
3.Ukoronowanie korona z cierni.
4.Dzwiganie krzyza przez Pana Jezusa.
5.Smierc na krzyzu

----------------------------------------------------

//

Do nieba

Ty za którym nie têskniê – czy mnie jeszcze czekasz?
Ty którego z przyzwyczajenia nazywam: nadziej± ,obietnic± i ska³± zbawienia –jeszcze tych s³ów nie masz dosyæ?
Ty z którym siê prawie nie liczê – jeszcze mnie nie odrzuci³e¶?
jeszcze ³agodnie patrzysz , licz±c ¿e zrobiê miejsce dla Twojego S³owa po¶ród chaosu moich bezbo¿nych s³ów?
a¿ po¶ród gmatwaniny dróg ze sob± sprzecznych – wybiorê Twoja Drogê
do nieba


/wiersz O.Z.Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

------------------ 1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrojcu. --------------
//

//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 2.Biczowanie Pana Jezusa. ---------------
//

//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


----------------- 3.Ukoronowanie korona z cierni. ----------------
//

O Panie Jezu Chryste, Twoja mi³o¶æ to najprostsza droga... aby doj¶æ do Ciebie! Droga krótka, nienu¿±ca; droga równa, a nie bezdro¿e; droga jasna, nie okryta chmurami; droga pewna, bez niebezpieczeñstw; droga przyjemna, bo odbywana razem z dobrym towarzyszem, czyli z Tob±, o Panie, najmilszy przewodniku! To jest droga, by doj¶æ do rado¶ci wiecznych, nie pozwalaj±ca podró¿nemu zb³±dziæ na prawo w powodzeniu, ani na lewo w przeciwno¶ciach.
Ta droga mi³o¶ci, o Panie Jezu Chryste, wiekuisty przewodniku dusz mi³uj±cych Ciê, jest prawdziw± drog±, ani nie zmy¶lon±, ani nie oszukañcz±: drog±, któr± siê odbywa sercem, a nie mówieniem; drog± skuteczn±, a nie bezu¿yteczn±; nie drog± s³ów, lecz czynów; drog± bezpieczn±, bez niespodzianek; roztropn±, a nie niem±dr±, drog±, na której mi³uje siê osobê umi³owan±, a odrzuca siê grzech...
O Panie Jezu Chryste, wytrwa³y mi³o¶niku, je¶li kto¶ chce doj¶æ szybko do ojczyzny niebieskiej, winien zd±¿aæ drog± mi³o¶ci, poniewa¿ ten, kto gor±co mi³uje, biegnie szybciej i dochodzi wcze¶niej... Udziel mi w swej dobroci tak wielkiej ³aski, bym Ciê mi³owa³, a wyrzekaj±c siê wszelkich uczuæ Tobie przeciwnych, kocha³ Ciebie ponad wszystko mi³o¶ci± sta³±, nieprzerwan±, i abym nigdy nie od³±czy³ siê od Twojej mi³o¶ci, lecz pozosta³ z ni± po wszystkie wieki wieków (R. Giordano).

//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 4.Dzwiganie krzyza przez Pana Jezusa. -----------
//

//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Smierc na krzyzu-----------------------
//

//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 30 Lipiec 2017, 11:47   

Wypraszaj Matko by ludzie do¶wiadczali ¿e Bóg z tymi którzy Go mi³uj± wspó³dzia³a w wszystkim dla ich dobra
I rozsiewali wokó³ t± prawdê....
Niech poznaj± co to za skarb,co to za per³a-Bóg
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group