Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
99 lat
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 11 Listopad 2017, 08:44   99 lat

99 to tylko cyfra i mozna powiedziec sztuczne grodzenie zycia plotami z cyfr. 99 lat niepodleglosci Polski, ale w tym czasie byla tragiczna, straszna, megakatastrofa wojny ktora zostala nam narzucona. Byt naszego narodu byl zagozony. Ponieslismy olbrzymie straty w ludziach. Dazono do tego aby nas wynarodowic , abysmy sie stali numerami (znow cyfry) pod czerwona atrapa polskosci zza moskiewskiego biurka...

Chrystus cierpial w nas i z nami. Te rany sa swiete.

Nie mozna dzisiaj obchodzic tego swieta ktore symbolicznie oznaczamy cyframi 99 bez Niego. Nie mozna miec zadnej nadziei na przyszlosc bez Niego. On jest nasza Nadzieja. Uczymy sie tego jak byc Mu wierni w szkole Maryi. On tez przeszedl przeciez te szkole jako czlowiek.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 11 Listopad 2017, 09:39   

Amen-uczmy siê.
_________________
BML
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 11 Listopad 2017, 16:31   

Wszystko dosta³.Zycie,piêkno,inteligencjê by³ kochany .Dosta³ powo³anie by nie¶æ Swiat³o.By³ wolny.Powo³any do szcze¶cia ,do milo¶ci.WYBRA£ niewolê.Zniewoli³o go w³asne JA.Prawda jest taka ,¿e sta³ siê niewolnikiem siebie. To pycha,¼ród³o wszelkiego z³a,zniewolenia,nieszczê¶cia ,¶mierci.Prawda sprawia,¿e pali go ogieñ.Nienawi¶ci do siebie i wszystkich.
Nienawidzi prawdy bo wie co wybra³ i jak bardzo obrzydliwe s± skutki tego wyboru.
Pycha,przeciwieñstwo prawdy czyli pokory.Z³y Duch,przeciwieñstwo Ducha ¶w.
,,Poznacie Prawdê a PRAWDA was WYZWOLI.
¦wiat zniewolony przez pychê,k³amstwo.przez Ja.Urojone JA.Dlatego nie mozna mówiæ o w³asnym wyzwoleniu,o wyzwoleniu rodzin,wspólnot,narodu bez prawdy.Duch ¶w.jest Duchem Prawdy.Jezus jest Prawd±.Wszelkie oczyszczenie,wyzwolenie,pojednanie mo¿e sie dokonaæ jedynie na fundamencie prawdy.
Proszê Ciê Bo¿e uwolnij ka¿dego cz³owieka,ka¿dego Polaka.Proszê Ciê przyjd¼ Duchu ¶w.,Duchu Prawdy i doprowad¼ nas do Prawdy by¶my przejrzeli,by kazdy zobaczy³ w PRAWDZIE najpierw siebie a potem prowad¼ nas drog± prawdy do ca³ej prawdy.
Niech Duch Sw.,Duch Prawdy,prawdziwie wyzwoli dom naszej duszy od z³a wszelkiego
nasz Dom-Polskê i swiat,nasze domy rodzinne,wspolnoty
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 11 Listopad 2017, 16:35   

Niech PRAWDA czyli pokora i mi³o¶æ BOGA zwyciê¿y w sercu KA¯DEGO.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 12 Listopad 2017, 20:21   

Amen. W kontek¶cie s³ów o prawdzie moje trzy grosze do filmu ,,Sprawa Jezusa"-bohater stan±³ w drodze szukania prawdy-pozosta³ protestantem pozbawionym sakramentów.
_________________
BML
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group