Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w grudniu (3.XII.- 9.XII.2017)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 3 GrudzieÅ„ 2017, 05:20   NASZA KAPLICZKA w grudniu (3.XII.- 9.XII.2017)

(£k 1,28)
Zdrowa¶ Maryjo, ³aski pe³na, Pan z Tob±,
b³ogos³awiona¶ Ty miêdzy niewiastami.
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 3 GrudzieÅ„ 2017, 05:34   

K+M+B


8 GRUDNIA 2017
Pi±tek
Uroczysto¶æ Niepokalanego Poczêcia Naj¶wiêtszej Maryi Panny


Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//

Bo¿e zarêczyny

per³ê ci ofiarujê
powiedzia³ Pan
przez swego anio³a
do Maryi jako
pier¶cionek zarêczynowy

wtedy Maryja
wypowiedzia³a dziewicze
„niech mi siê stanie
wed³ug Twojego
wyznania mi³o¶ci”


/wiersz O.Z.Kwiatkowskiego/

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Niech nam bêdzie wolno, przez Ciebie, Maryjo, i¶æ do Syna; Ty¶ b³ogos³awiona, bo znalaz³a¶ ³askê, zrodzi³a¶ ¯ycie i sta³a¶ siê Matk± zbawienia, Niech przez Twoje po¶rednictwo przyjmie nas Ten, który przez Ciebie zosta³ nam dany.
Twoja Niepokalano¶æ niech Mu wynagrodzi winy naszej grzeszno¶ci, a Twoja pokora niech bêdzie mi³± Bogu i wyjedna nam przebaczenie pró¿no¶ci.
Twoja wielka mi³o¶æ niech pokryje mnóstwo naszych grzechów, a chwalebna Twa p³odno¶æ niech wyjedna nam obfito¶æ zas³ug.
O Pani, Po¶redniczko i Orêdowniczko nasza, pojednaj nas z Twoim Synem, polecaj i przedstawiaj nas Jemu.
Przez ³askê, któr± znalaz³a¶, przez przywilej, na jaki zas³u¿y³a¶, przez Mi³osierdzie, które zrodzi³a¶, spraw, o B³ogos³awiona, aby Ten, który dziêki Tobie raczy³ staæ siê uczestnikiem naszej s³abo¶ci i nêdzy, przez Twoje tak¿e wstawiennictwo uczyni³ nas uczestnikami swej chwa³y i szczê¶liwo¶ci (¶w. Bernard).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 5 GrudzieÅ„ 2017, 09:08   

Swiat potrzebuje Maryjo roratniej swiecy Twojej modlitwy. Przylaczamy sie do niej jak mozemy...
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 6 GrudzieÅ„ 2017, 20:14   

Dok³adnie tak-przy³±czamy siê.
_________________
BML
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 8 GrudzieÅ„ 2017, 10:38   

W ten dzien uroczysty, w dzien Niepokalanej, otworzmy bramy naszych dusz. Maryjo, pomoz nam przyjac Chrystusa. Pomo¿ nam zyc w pokoju, aby nikt i nic nas w zyciu nie rozpraszalo, a wszystko prowadzilo do Boga. Pomo¿ nam ufac Jemu bezgranicznie i radosnie, jak Twoje magnificat, oddajac sie Jego prowadzeniu i ufajac Mu niezlomnie, we wszystkich okolicznosciach naszego indywidualnego i naszego wspolnotowego zycia.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 9 GrudzieÅ„ 2017, 21:21   

Amen Amen
_________________
BML
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group