Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w styczniu (28.I.- 3.II.2018)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 28 StyczeÅ„ 2018, 11:30   NASZA KAPLICZKA w styczniu (28.I.- 3.II.2018)

Chwa³a Tobie, Chryste, ¶wiat³o na o¶wiecenie pogan (£k 2, 32)
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 28 StyczeÅ„ 2018, 11:48   

K+M+B


2 LUTY 2018
Pi±tek
¦wiêto Ofiarowania Pañskiego


Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//
Jego blaskiem

je¶li jeszcze nie dzisiaj
je¶li jeszcze nie teraz
to przynajmniej
w ostatnim momencie ¿ycia
chcia³bym byæ
jak kwiat jednej nocy
albo jak kometa
która spada w prawdzie
ale jednocze¶nie przyæmiewa
blask wszystkich gwiazd
a nawet ksiê¿yca
¶wiat³em które pochodzi od Ciebie
i wiedzie nas do nieba
„módl siê za nami grzesznymi”
Pani Galilejska i Jerozolimska
aby w „godzinê ¶mierci naszej”
nie swoim
¶wieciæ
ale Jego blaskiem


//wiersz O.Z. Kwiatkowskiego//

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ofiaruj Syna swego, o Dziewico Naj¶wiêtsza, oka¿ Panu b³ogos³awiony owoc Twojego ¿ywota. Ofiaruj hostiê ¶wiêt± i mi³± Bogu na pojednanie nas wszystkich. Niew±tpliwie, Bóg Ojciec przyjmie now± ofiarê i bezcenn± hostie, o której On sam mówi: „Ten jest mój Syn umi³owany, w którym mam upodobanie”...
Równie¿ ja, Panie, z³o¿ê Ci dobrowolnie moj± ofiarê, skoro Ty dobrowolnie ofiarowa³e¶ siê nie dla w³asnej potrzeby, lecz dla mojego zbawienia... Posiadam tylko dwie nêdzne rzeczy, o Panie: w³asne cia³o i dusze; obym móg³ godnie z³o¿yæ Ci w ofierze te dwie nêdzne rzeczy jako ofiarê chwa³y. Lepiej, o wiele lepiej dla mnie, abym ja raczej ofiarowa³ siê Tobie, ni¿ by³ pozostawiony sobie samemu. Istotnie, je¶li pozostajê sam, dusza moja jest niespokojna, lecz w Tobie duch mój raduje siê, zaledwie ofiaruje siê Tobie ca³kowicie... Ty, o Panie, nie chcesz mojej ¶mierci, Czy¿ wiêc ja nie ofiarujê Ci dobrowolnie mojego ¿ycia? To, w rzeczywisto¶ci, jest hostia, która u¶mierza Twój gniew, to jest hostia, Tobie mi³a, hostia ¿ywa (¶w. Bernard).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 28 StyczeÅ„ 2018, 13:46   Modlitwa Ró¿añcowa: Tajemnice radosne i ¶wiat³a-z d¼wiêkiem

Modlitwa Ró¿añcowa: Tajemnice Radosne

https://www.youtube.com/watch?v=3etP7s67Cb4
.................................................................................

Modlitwa Ró¿añcowa: Tajemnice ¶wiat³a

https://www.youtube.com/watch?v=XPw8valfMxg
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 29 StyczeÅ„ 2018, 10:10   

Jaka pte¿na i piekna modlitwa. Mloda kobieta ze swoim mê¿em, na reku Dziecko trzyma. Podaje je starcowi, Symeonowi, ktory na ten moment jak na Wybawienie czeka. Dotyka Zbawienia ! Bierze je w ramiona. Blogoslawi Boga w imieniu calego swiata i w moim osobiscie rowniez.
 
 
mwisniewski


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 30 StyczeÅ„ 2018, 09:37   

Nawi±zuj±c do wiersza Ojca:
oby¶my w „godzinê ¶mierci naszej”
mogli ¶wieciæ Jego blaskiem

Ojcze, bardzo dziêkujemy za modlitwê w naszej intencji,
a tak¿e za wiersze.

Z Bogiem

Micha³
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group