Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w kwietniu (8.IV.- 14.IV.2018)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 8 KwiecieÅ„ 2018, 08:36   NASZA KAPLICZKA w kwietniu (8.IV.- 14.IV.2018)

Jezu, ufam Tobie
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 8 KwiecieÅ„ 2018, 08:55   

K+M+B

8 KWIETNIA 2018
Niedziela
Druga Niedziela Wielkanocna czyli Mi³osierdzia Bo¿ego


Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.

----------------------------------------


//
Cytat z "Dzienniczka" nr 699

W pewnej chwili us³ysza³am te s³owa: Córko Moja, mów ¶wiatu ca³emu o niepojêtym (138) mi³osierdziu Moim. Pragnê, aby ¶wiêto Mi³osierdzia, by³o ucieczk± i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte s± wnêtrzno¶ci mi³osierdzia Mego, wylewam ca³e morze ³ask na dusze, które siê zbli¿± do ¼ród³a mi³osierdzia Mojego. Która dusza przyst±pi do spowiedzi i Komunii ¶wiêtej, dost±pi zupe³nego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte s± wszystkie upusty Bo¿e, przez które p³yn± ³aski; niech siê nie lêka zbli¿yæ do Mnie ¿adna dusza, chocia¿by grzechy jej by³y jako szkar³at. Mi³osierdzie Moje jest tak wielkie, ¿e przez ca³± wieczno¶æ nie zg³êbi go ¿aden umys³, ani ludzki, ani anielski. Wszystko, co istnieje, wysz³o z wnêtrzno¶ci mi³osierdzia Mego. Ka¿da dusza w stosunku do Mnie rozwa¿aæ bêdzie przez wieczno¶æ ca³± mi³o¶æ i mi³osierdzie Moje. ¦wiêto Mi³osierdzia wysz³o z wnêtrzno¶ci (139) Moich, pragnê, aby uroczy¶cie obchodzone by³o w pierwsz± niedzielê po Wielkanocy. Nie zazna ludzko¶æ spokoju, dopok±d nie zwróci siê do ¼ród³a mi³osierdzia Mojego.


//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Cytat z "Dzienniczka" nr 206

(99) Na drugi dzieñ po Komunii ¶wiêtej us³ysza³am g³os: Córko Moja, patrz w przepa¶æ mi³osierdzia Mojego i oddaj temu mi³osierdziu Mojemu cze¶æ i chwa³ê, a uczyñ to w ten sposób: zbierz wszystkich grzeszników z ca³ego ¶wiata i zanurz ich w przepa¶ci mi³osierdzia Mojego. Pragnê siê udzielaæ duszom, dusz pragnê, córko Moja. W ¶wiêto Moje - w ¶wiêto Mi³osierdzia - bêdziesz przebiegaæ ¶wiat ca³y i sprowadzaæ bêdziesz dusze zemdlone do ¼ród³a mi³osierdzia Mojego. Ja je uleczê i wzmocniê.


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi-------------


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 9 KwiecieÅ„ 2018, 06:15   

Jezus Chrystus jest wcieleniem Milosierdzia Bozego. Eucharystia jest celebrowaniem tego Milosierdzia, a Komunia sw zjednoczeniem.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 14 KwiecieÅ„ 2018, 22:47   

Jezu, ufam Tobie...wierze, ze sie nie zawstydze...wierze, ze nie zawiedziesz...ufam bez watpliwosci.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group