Strona GĹ‚Ăłwna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UĹĽytkownicyUĹĽytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Żale z powodu nie otrzymania pigułki
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysĹ‚any: 1 WrzesieĹ„ 2018, 12:50   Żale z powodu nie otrzymania pigułki

Żale z powodu nie otrzymania pigułki

Cierpienie jest zawsze skandalem, chyba ze błyskawicznie uleczone, nie pozostawi po sobie żadnego żalu, a tylko dumę, że spotkało je szczególnie miłe potraktowanie ze strony Boga i teraz może być chlub± raju, tutaj na ziemi.

Bolała mnie głowa i prosiłem Boga, aby mi dał na ten ból pastylkę. Połkn±łem j± i poczułem się natychmiast uleczony. To samo, gdy bolał mnie brzuch. Siedziałem skórczony. Prosiłem Boga o interwencję. Wypiłem zioła i ból znikn±ł, jak ręk± odj±ł. Oczywi¶cie byłem Mu wdzięczny za Jego lecz±c± rękę.

Przyszła choroba: ból, wymioty i temperatura. Lekarz zapisał jak±¶ receptę. Przyniosłem leki z apteki. Choroba nie ust±piła. Przeprowadzonych zostało kilka badań dodatkowych, nastapila kolejna wizyta u doktora i jednocze¶nie wzmogły się nasze petycje do Boga, o Jego cudown± pigułkę.

Choroba jednak nie ust±piła i w którym¶ nawet momencie, przyjechało pogotowie ratunkowe i wzięło mnie do szpitala. Zostalem sam, bez moich bliskich, rozebrany, na stole operacyjnym, u¶piony i zaraz wła¶nie miala sie rozpocz±ć operacja.

Co powiedzieliby ci wszyscy, ktorzy by mnie teraz, wła¶nie w tym momencie zobaczyli, nic o szpitalach nie wiedz±c? Czy nie wymawialiby Bogu braku miłosierdzia, szczególnie że tyle modlitw bylo zanoszonych w mojej intencji o cudown± pigułkę natychmiastowego wyleczenia, a ja tymczasem zostałem wywieziony z domu, rozebrany do naga, ułożony na stole, pod wielkim reflektorem i u¶piony, a teraz teraz wła¶nie, grupa osób w operacyjnych kombinezonach zabiera sie do krojenia mojego ciała...

Morał z tego jest prosty. Nigdy nie należy wydawać absolutnych os±dów, bo te należ± tylko do Boga. Nie wszystko jest dla nas zrozumiałe, a szczególnie za¶ powinni¶my być do samych siebie nieufni, gdy zaczynamy z calym przekonaniem twierdzić, że „my wiemy dobrze” i na tej podstawie mamy prawo krytykować Boga, za to że nie dał nam cudownej pigułki, zamiast pomagać Mu modlitwami o szczę¶liwe przeprowadzenie operacji.
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysĹ‚any: 2 WrzesieĹ„ 2018, 14:45   

Własnie wracam z Waw±lnicy.40..rocznica koronacji koronamii papieskimi.Ks.kardynał S.Dziwisz dzis tu pierwszy raz.Mowil o Janie Pawle 2,,To człowiek MODLITWY I CIERPIENIA,ktore ofiarowal kazdego Polske i swiat
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysĹ‚any: 2 WrzesieĹ„ 2018, 14:49   

Mówił też o biskupim kardynalskim i papieskimTOTUS TUUS
Opowiadał TEN ktory doswiadczał J P2z bliska przez40lat
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysĹ‚any: 2 WrzesieĹ„ 2018, 19:29   

Mòwił że kto¶ pytał ile czę¶ci różańca odmawiał Ojciec ¶w.Ks.S.Dziwisz odpowiedział,,caył czas,,
 
 
WyĹ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Nie możesz ¶ci±gać zał±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group