Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Niedziela
Autor Wiadomość
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
Wysłany: 13 PaĽdziernik 2019, 08:47   Niedziela

Aklamacja (1 Tes 5, 18)
Za wszystko dziekujcie Bogu, taka jest bowiem wola Boza wzgledem was w Jezusie Chrystusie.

(Łk 17, 11-19)
Stalo sie, ze Jezus zmierzajac do Jerozolimy przechodzil przez pogranicze Samarii i Galilei. Gdy wchodzil do pewnej wsi, wyszlo naprzeciw Niego dziesieciu tredowatych. Zatrzymali się z daleka i glosno zawolali: "Jezusie, Mistrzu, ulituj sie nad nami". Na ich widok rzekl do nich: "Idzcie, pokazcie sie kaplanom". A gdy szli, zostali oczyszczeni. Wtedy jeden z nich widzac, ze jest uzdrowiony, wrocil chwalac Boga donosnym glosem, upadl na twarz do nog Jego i dziekował Mu. A byl to Samarytanin. Jezus zas rzekl: "Czy nie dziesieciu zostalo oczyszczonych? Gdzie jest dziewieciu? Zaden sie nie znalazl, ktory by wrocil i oddal chwale Bogu, tylko ten cudzoziemiec". Do niego zas rzekl: "Wstan, idz, twoja wiara cie uzdrowila".
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
Wysłany: 13 PaĽdziernik 2019, 09:42   

...Do niego zas rzekl: "Wstan, idz, twoja wiara cie uzdrowila".

Za WSZYSTKO dziekuje Ci, Boze! Za wiare, za choroby,...
Za zaistnienie...Za ogromna szanse zdobycia NIEBA! Za MILOSC! - moje Wszystko...

https://www.youtube.com/watch?v=jWU2VtpGWP8
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
Wysłany: 13 PaĽdziernik 2019, 17:22   Komentarz Abuny Zygmunta...

Komentarz Ojca Zygmunta:

Szczesc Boze !

Oto krotki komentarz, pozbawiony znakow polskich :

Wiara jest jak milosc, albo moze trzeba powiedziec, ze tylko miloscia moze byc prawdziwa wiara. Nie ma znaczenia dla niej ani drogi prezent, ani nie liczy na cudowna wode, ani na ilosc zanurzen w niej dokonanych, ale wierzy słowu Boga ktore przez Niego zostalo wypowiedziane. 2 Krl 5, 14-17

PS.
Ojciec Z. tez napisal:
No i nie wyszlo Zosiu. Zupelnie nie lapie mojego tekstu netparafia. Kaze mi sie logowac, a kiedy to zrobie, to tekst znika. Jak znow wkleje i chce wyslac, to dzieje sie to samo kaze mi sie najpierw zalogowac itd.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy Scz
Wysłany: 13 PaĽdziernik 2019, 21:59   

I cudnie!
_________________
BML
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group