Warning: include(/virtual/152_leopolis/2174/_http/www/dom.biletdoserca.pl/cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /virtual/152_leopolis/2174/_http/www/dom.biletdoserca.pl/common.php on line 250

Warning: include(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php5:/usr/share/php') in /virtual/152_leopolis/2174/_http/www/dom.biletdoserca.pl/common.php on line 250
:: View topic - NASZA KAPLICZKA w kwietniu (24.IV.2022 - 30.IV.2022)
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
NASZA KAPLICZKA w kwietniu (24.IV.2022 - 30.IV.2022)
Author Message
Ave Maryja


Posted:    NASZA KAPLICZKA w kwietniu (24.IV.2022 - 30.IV.2022) [ !!! ]

[color=darkred][size=18][b] ”Pan mój i Bóg mój!”. [/b][/size][/color]
 
 
Rozaniec


Posted:     [ !!! ]

[b]K+M+B[/b]

[color=darkred][size=22][b] 24 KWIETNIA 2022
Niedziela
Druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

[/b] [/size][/color]

[b] [color=#339999] [size=16]Czesc Chwalebna[/size] [/color] [/b]

[color=#339999]-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

[b]1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa[/b]
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------[/color]

//
[color=darkred][size=20][b]Jezu, ufam Tobie[/b][/size][/color]
[size=18][color=darkred]
Duszom, które uciekać się będą do Mojego miłosierdzia, i duszom, które wysławiać i głosić będą innym o Moim wielkim miłosierdziu, w godzinę śmierci postąpię z nimi według nieskończonego miłosierdzia Mojego.

Boleje serce Moje nad tym, że nawet dusze wybrane nie rozumieją, jak wielkim jest Moje miłosierdzie; obcowanie ich jest w pewien sposób niedowierzaniem. O, jak to bardzo rani serce Moje. Wspomnijcie na mękę Moją i jeżeli nie wierzycie słowom Moim, wierzcie przynajmniej ranom Moim.
[/color][/size]- z Dzienniczka Faustyny Kowalskiej
//

W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
[b] [color=#339999] +---o---o-o-o---o[/color][/b]

[size=16][color=#339999][b]----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa ----------—[/b][/color]

…jak bardzo dzisiejszy świat potrzebuje Bożego Miłosierdzia! Na wszystkich kontynentach z głębin ludzkiego cierpienia zdaje się wznosić wołanie o miłosierdzie. Tam, gdzie panuje nienawiść i chęć odwetu, gdzie wojna przynosi ból i śmierć niewinnych, potrzeba łaski miłosierdzia, które koi ludzkie umysły serca, i rodzi pokój. Gdzie brak szacunku dla życia i godności człowieka, potrzeba miłosiernej miłości Boga, w której świetle odsłania się niewypowiedziana wartość każdego ludzkiego istnienia. Potrzeba miłosierdzia, aby wszelka niesprawiedliwość na świecie znalazła kres w blasku prawdy (Jan Pawe 2 Kraków Łagiewniki 2002).

[color=darkblue]Ojcze nasz ... Zdrowak Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ... [/color]
+---o---o-o-o---o---[color=#339999]o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o[/color][/size]

[size=12][color=#339999]------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------[/color]


[color=darkblue]Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ... [/color]
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---[color=#339999]o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o[/color][/size]

[size=12][color=#339999]------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------[/color]


[color=darkblue]Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ... [/color]
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---[color=#339999]o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o[/color][/size]

[size=12][color=#339999]---------------IV. Wniebowziecie Maryi --------------[/color]


[color=darkblue]Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ... [/color]
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---[color=#339999]o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o[/color][/size]

[size=12][color=#339999]------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi-------------[/color]


[color=darkblue]Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ... [/color]
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---[color=#339999]o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o[/color][/size]
[i][b] [color=blue]O moj Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chron od ognia piekielnego; zaprowadź do nieba wszystkie dusze, a szczegolnie te, ktore najwiE cej potrzebuja Twego Milosierdzia [/color] [/b][/i]".
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group