Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w czerwcu (23.VII.- 29.VII.2017)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 23 Lipiec 2017, 08:28   NASZA KAPLICZKA w czerwcu (23.VII.- 29.VII.2017)

O Panie, moc± swoj± udoskonal czyn p³yn±cy z mojej wiary (2 Tes 1, 11)
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 23 Lipiec 2017, 08:38   

K+M+B

26 LIPCA 2017
¦roda
Wspomnienie ¦wiêtych Joachima i Anny, rodziców Naj¶wiêtszej Maryi Panny


Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//

Eucharystyczna pociecha

Maryjo
Pomó¿ naszym pacierzom
Szczególnie tym zgrzebnym
które oficjalnie
Do nikogo nie nale¿±
Posia³y siê same i rosn± dziko
Oraz tym które na drodze
Pomiêdzy Jerychem a Jerozolim±
Le¿± na pó³ martwe
Od ran zadanych im przez bandytów
Czekaj±c chocia¿ o tym nie wiedz±
Na przybycie Twojego Syna
Z Jego eucharystyczn± pociech±
Dobrego Samarytanina

/wiersz O.Z. Kwiatkowskiego/

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o[/size]

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

O Panie, spraw, aby moja wola wsparta ³ask± oddali³a siê od wszystkiego, co ziemskie, bieg³a zawsze do Ciebie i z wiar± przyjmowa³a wszystko z Twoich r±k. Jedyne, prawdziwe ¿ycie duszy polega na tym, by zapomina³a o sobie samej, a my¶la³a o Tobie, zajmowa³a siê tylko Twoimi sprawami. Daj mi zrozumieæ, ¿e w ¿yciu wiary nic nie zdo³a przeszkodziæ mi³o¶ci, owszem, wszystko jest ¶rodkiem, nawet ciemno¶æ tej wiary jest istotnym i zdrowym po¿ywieniem dla mi³o¶ci.
Bo¿e mój, biegnê do Ciebie, gdy¿ rozmi³owa³am siê w Tobie; rozmi³owa³am siê w Tobie przez wiarê i wiedzê. Spraw, abym zawsze chcia³a tego, czego Ty chcesz, abym mog³a ¿yæ Twoim ¿yciem, przekszta³caj±c siê w Ciebie. Niechaj moja wola sk³ania siê nieustannie, bez wytchnienia, ku Tobie, niechaj dusza moja patrzy tylko w Ciebie, by mog³a zd±¿aæ zawsze do Ciebie.
Ty wnikasz wszêdzie swoj± dobroci±, swoj± mi³o¶ci± nieskoñczon± i swoj± wszechmoc±. O Panie, daj mi wiarê bardzo prost±, aby dusza chroni³a siê w niej niemal instynktownie, bez jakiegokolwiek zastanawiania siê, i za¿ywa³a w pokoju dóbr p³yn±cych z tej prawdy jak ze ¼ród³a o¿ywczego. Spraw, abym z prostot± i wiar± postêpowa³a i wytrwa³a w tej prawdzie jako w moim centrum i spokojnym schronieniu, w którym nic nie mo¿e mi zaszkodziæ, je¶li trwam w nim ukryta. Powinnam ¶mia³o patrzeæ na Twoj± dobroæ ponad wszelk± dobroæ i na Twoj± mi³o¶æ ponad wszelk± mi³o¶æ, w Twoj± wszechmoc przewy¿szaj±c± wszelk± moc; mieszkaæ, ukrywaæ siê, ¿yæ w tej mi³o¶ci i przyodziewaæ siê ni±; lecz przede wszystkim wierzyæ, poniewa¿ sprawiedliwy ¿yje z wiary. Panie, spraw, abym wierzy³a, abym na ¶lepo zaufa³a Tobie
(zob. B. M. Teresa de Soubiran).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 23 Lipiec 2017, 09:29   

Panie Boze, spraw abym zawsze chcia³a tego, czego Ty chcesz. Niech Twoja a nie moja wola sie stanie, bo Twoja jest zawsze dobra, choc po ludzku czasem nam nie na reke az tak, ze sie chwiejemy. Przytrzymaj nas wtedy swoja dlonia i prowadz jak slepcow. Swoja obecnoscia rozswietlaj nasz mroczny swiat. Amen.
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 23 Lipiec 2017, 19:57   

Zawierzam Sercu Twojemu Prezydenta,który jest teraz na Apelu na Jasnej Górze..Duchu m±dro¶ci prowad¼ gp
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group