Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.net

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Lublin
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt

Miejscowosc: Aleppo
Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 08:28   Lublin

Lublin zdobyty. Nie ma w tym orzeczeniu tryumfalizmu. Jest raczej ulga, ze pomimo strachow o niemozliwosci technicznej dotarcia do "kraju" udalo mi sie tam dotrzec i to bardzo wygodnie i szybko.
Mialem tam pojechac korzystajac z Bla Bla Car. Juz zostalem przyjety w poczet "siciety" tego srodowiska, mam swojeg konto i usmiechniety "profil", pomimo tego ze zamanifestowalem swoje pragnienie udania sie do Lublina i zostalem przyjety, miejsce w samochodzie zarezerwowane na poranny wyjazd, przez pol dnia nie moglem skomunikowac sie z wlascicielem auta ( i wyjazdu ), zeby ustalic , gdzie bede wsiadal. Potem przyszla wiadomosc, ze to nie pan ktory sie oglaszal, ale jego ojciec bedzie autem kierowal. Ojciec milczal jak zaklety do 22 w nocy. Pomyslalem, ze nie ma co ryzykowac. Anulowalem rezerwacje i gdy bylem juz pod Lublinem, ojciec mojego niedoszlego Bla Bla kontrahenta zatelefonowal, pytajac czy nadal jestem zainteresowany opuszczeniem w Lodzi, bo on poprzedniego dnia gdzies balowal.
Msza u s. Marii na Czechowie i spotkanie po niej cos przyniosly nowego. Bede sie staral, przed nastepnym spotkaniem (in sza Allah) wyslac temat do przejrzenia... Mysle, ze bedzie to intencja modlitwy na dany miesiac, podana przez papieza... Cieszy mnie to odkrycie, ktorego dokonalismy w ostatniej chwili, tuz przez rozstaniem.
Wyprodukowalem trzy filmiki z tej podrozy, ale nie jestem w stanie ich przetransportowac na nasz wiekowy portal... Wiekowy, ale kochany. Dodalem to, bo moznaby sadzic , ze go nie lubie.

mwisniewski

Miejscowosc: Lublin
Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 09:05   

Cieszymy się z Anią, że pomimo trudności spotkanie w Lublinie odbyło się zgodnie z planem.
Bardzo dziękujemy Ojcu za Eucharystię, a siostrze Marii za gościnność.

Jedno zdanie z wczoraj:
"Tak bardzo brakuje nam czasu na spotkania, choćby z samą sobą".

Z Bogiem

Michał

mwisniewski

Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 09:06   

Przepraszam:
powinno być "... z samym sobą"

M.

Giga

Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 12:21   

MILES JEZU jest miedzynarodowym świeckim instytutem życia konsekrowanego a ich ,,podnazwa"
lub ukryta nazwa to ,,Synowie i Córki Niepokalanego Serca naszej Pani od Objawienia Pańskiego".
Wczoraj był pierwszy piątek miesiąca,dzień poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa
i wynagrodzeniu TEMU SERCU,które tak bardzo umiłowało ludzi.
Ojciec wczoraj powiedział ,że u progu Serca Bożego stoi Jego Matka.
Dziś pierwsza sobota,dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu,więc może jako kontynuacja wczorajszego dnia poświęcimy NASZ DOM i każdego kogo nosimy w sercu,wszystkich Polaków
i cały świat -Najświętszemu Sercu Jezusa przez Serce Maryi.
Ja jako mieszkaniec NASZEGO DOMU proszę-Panie Boże,Serce Jezusa,dobroci i miłości PEŁNE-przyjmij to oddanie i zawierzenie.
Przepraszam,że to ja robię a nie Ojciec DOMU ale w prawdziwym DOMU OJCA może to zrobić nawet najmniejszy,najmniej ważny.
Amen.

Barbara G-D

Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 17:12   

Pięknie to sformułowałaś, myślę, że dla Ojca Domu może być radością takie odczucie domownika.

Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt

Miejscowosc: Aleppo
Wysłany: 4 Wrzesień 2017, 08:57   

A ja pielgrzymkowo, na znana melodie, a wiec spiewnie : AMEN MARYJO AMEN.

Odpowiedz do tematu