Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w pazdzierniku (8.X.- 14.X.2017)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 8 PaĽdziernik 2017, 12:35   NASZA KAPLICZKA w pazdzierniku (8.X.- 14.X.2017)

Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie (J 2,5)
Ostatnio zmieniony przez Ave Maryja 22 PaĽdziernik 2017, 05:45, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 8 PaĽdziernik 2017, 13:04   

K+M+B


Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice ¦wiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Bez kaplicy

Jest taka Matka Boska
co nie ma kaplicy
na jednym miejscu pozostaæ nie umie

przesz³a przez Katyñ
chodzi po rozpaczy
spotyka niewierz±cych
nie p³acze
rozumie


/ks. Jan Twardowski/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ---------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

¦wiêta Maryjo, Matko Bo¿a, zachowaj we mnie serce dziecka, czyste i przejrzyste jak ¼ród³o; wyjednaj mi serce proste nie znaj±ce smutku; serce wielkoduszne w oddaniu, czu³e we wspó³czuciu; serce wierne i ofiarne, nie zapominaj±ce nigdy najmniejszej przys³ugi, a nie chowaj±ce ¿alu wskutek przykro¶ci. Ukszta³tuj we mnie serce ³agodne i pokorne, mi³uj±ce, a nie ¿±daj±ce odp³aty mi³o¶ci, skore ukrywaæ siê wobec Twojego Boskiego Syna poza innymi sercami; serce wielkie i nieujarzmione, takie, aby ¿adna niewdziêczno¶æ nie mog³a go zamkn±æ i ¿adna obojêtno¶æ znu¿yæ; serce udrêczone dla chwa³y Jezusa Chrystusa, zranione Jego mi³o¶ci±, serce, którego rana goi siê dopiero w niebie (L. de Grandmaison).

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o


O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group