Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NOWY DOM
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 24 Luty 2018, 14:24   NOWY DOM

List od Domowego Darka, czyli "dyrektora technicznego" Domu

Witaj Ojcze,

Je¶li idzie obecne forum DOM to jest to proste (ale ju¿ przestarza³e) narzêdzie, które by³em w stanie opanowaæ. My¶lê, ¿e warto pój¶æ z duchem czasów, stworzyæ now± stronê, wykorzystaæ youtuba, facebooka. S± teraz nowe mo¿liwo¶ci, jak np. transmisje na ¿ywo. Jednak nie jestem w stanie siê w to zaanga¿owaæ... Zrobi³em co mog³em. Innymi s³owy - nadchodzi czas na zmianê warty. Je¶li s± jakie¶ osoby, które mog³y by siê tym zaj±æ, to Chwa³a PANU ! :)

Co do kszta³tu nowego DOMU to mam nadziejê, ¿e pozostanie forum (mo¿e nie tak rozbudowane) jako miejsce swobodnej wypowiedzi DOMowników.
Warto te¿, by do edycji zawarto¶ci/tre¶ci poszczególnych dzia³ów zaprosiæ NOWE OSOBY, poza ju¿ OBECNYMI, by wieloma rêkoma by³ wznoszony NOWY DOM :)

Niech PAN b³ogos³awi nowemu, ³adnemu i wygodnemu DOMOWI.
Pozdrawiam w oczekiwaniu na Zmartwychwstanie
.


Zygmunt Kwiatkowski <abzygmunt@gmail.com>


Na co Darkowi odpowiedzialem, rowniez w Waszym imieniu.

Przy okazji, poniewaz ZNOW MOGE O TYM ZAPOMNIEC :

SERDECZNE PODZIEKOWANIA SKLADAM MACKOWI SZYMCZAKOWI, KTORY NASZ DOM NA SWOJEJ DOMENIE INTERNETOWEJ NIEUSTANNIE UTRZYMYWAL NIE DOMAGAJAC SIE ZADNYCH SKLADEK, A NAWET MNIE GNIEWNIE (ALE TO FAJNY CHLOPAK) ZA TAKOWE POMYSLY STROFUJAC.

Oto co Darkowi odpowiedzialem :

14:05 (0 minut temu)

do Darek
+
Pieknie to wyraziles Darku. Piekna byla twoja dyskretna sluzba w Domu. Twoje pozegnanie przypomina troche ewangelicznego starca, Symeona : teraz Panie pozwol mi odejsc, bo moje oczy ogladaly Twoje zbawienie. Z tym zbawieniem to moze przesadzilem, ale chyba nie, bo piszesz o "Zmartwychwstaniu" NOWEGO DOMU.

Fajny jestes i nie musisz sie tak calkowicie wzorowac na starcu Symeonie, tym bardziej, ze starcem nie jestes, ani Symeonem, bo kazdy swiety ma swoja oryginalna osobowosc i powolanie.

Nie ma potrzeby cie przekonywac ani nawet zapraszac, bo Domownik jest zawsze Domownikiem, niezaleznie gdzie sie znajduje i co aktualnie robi. Dom to cos wiecej anizeli dom.
Dziekujemy raz jeszcze i... NIE zegnamy.

Dziekujemy za twoje zyczenia, ktore brzmia jak blogoslawienstwo. Byles dla nas takim dyskretnym, Bozym blogoslawienstwem i zostaniesz.

Kilka osob krzata sie przy uruchomieniu nowego miejsca w wirtualnym ¶wiecie. Twoje sugestie sa cenne i wedlug mnie bardzo trafne.

Szczesc Boze Wam Obojgu !


o. Zygmunt
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 24 Luty 2018, 20:12   

Jeszcze jeden list :

Szczê¶æ Bo¿e Ojcze Zygmuncie!

Proszê pomy¶leæ o LOGO strony.
To mo¿e byæ jaki¶ symbol lub znak, obraz lub co¶ podobnego. Mo¿na w niego wpisaæ tekst.
Je¿eli Ojciec bêdzie mia³ koncepcjê, co to mog³oby byæ, to proszê o kontakt. Grafik wykona wzór.
Osobi¶cie uwa¿am, ¿e takie LOGO to ¶wietna sprawa.
LOGO bêdzie móg³ Ojciec wykorzystywaæ równie¿ poza stron±, w innych dokumentach, poniewa¿ zostanie ono Ojcu udostepnione w ró¿nych wielko¶ciach i formatach.
Kopiê tego emaila wysy³am do Fadiego. Mo¿e wspólnie ³atwiej bêdzie stworzyæ koncepcjê LOGO.
Ciekawy jestem, co Ojcu przyjdzie jako pierwsze do g³owy. Podobno to co pierwsze, to najlepsze :-)

Pozdrawiam i z Panem Bogiem.
Wojtek.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 24 Luty 2018, 20:14   

Jeszcze nic mi nie wpadlo do glowy, ale niewiele dalem mozliwosci glowie aby cos do niej moglo wpasc...
Ciekawe, czy Wam cos wpadnie do glowy i podzielicie sie ta "wpadka" ze mna.
 
 
R. z DMM
czyli Romek


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 24 Luty 2018, 23:48   

Faworek albo, jeszcze lepiej, kilka {chrust} na talerzu, czyli w okrêgu a nawet w elipsie, niech bêdzie god³em!
_________________
R-k DMM
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 25 Luty 2018, 07:20   

O losie....
_________________
BML
 
 
R. z DMM
czyli Romek


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 26 Luty 2018, 06:52   

Powinno - my¶lê - byæ co¶ domowego, dobrego i ³atwo rozpoznawalnego kszta³tem. Potrzebny grafik z wyobra¼ni± przestrzenn±. A ¶w. Barbara, powo³ana na patronkê ju¿ to pomocnicz±, ju¿ to g³ówn±, nios±ca wystrza³ow± rado¶æ i s³odycz, sta³a by siê tak¿e opiekunk± budowniczych mostu przyja¼ni polsko-bliskowschodniej. Taki to ju¿ los ¶wiêtych.
_________________
R-k DMM
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 26 Luty 2018, 09:01   

Co masz na mysli piszac o sw. Barbarze, poza "slodycza" ? Dlaczego widzisz, ze ona jest patronka "mostu" ?
 
 
R. z DMM
czyli Romek


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 26 Luty 2018, 10:45   

Z tego, co w DOMu siê przewija³o, wynika, ¿e Barbara jest bodaj¿e najukochañsz± ¶wiêt± Chrze¶cijan bliskowschodnich, chyba bardziej ni¿ u nas Miko³aj, choæ mo¿e nie do koñca jest ¶wiadome, ¿e chodzi o osobê ¶wiêt± w Ko¶ciele, zwykle mêczennika. Gdy wiêc bêdziemy jej wspomnienie uroczy¶ciej ¶wiêtowaæ, staniemy siê bli¿si tamtym Chrze¶cijanom. Most jest tu alegori± a pomys³ "powo³ania" ¶w. Barbary na patronkê wykojarzy³ siê z imienia autorki postu o tre¶ci "O losie...."; nie by³o tu jakich¶ g³êbszych wysup³añ (tak jak by³y przy faworku).
A gdy zaczniemy kojarzyæ Barbarê z faworkami a nie tylko z dynamitem, to mo¿e i pozosta³a rzeczywisto¶æ stanie siê s³odsza - ?
_________________
R-k DMM
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group