Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NASZA KAPLICZKA w czerwcu (17.VI.- 23.VI.2018)
Autor Wiadomość
Ave Maryja


Miejscowosc: Ca³a Ziemia
WysÅ‚any: 17 Czerwiec 2018, 01:51   NASZA KAPLICZKA w czerwcu (17.VI.- 23.VI.2018)

(Mt 5, 3)
B³ogos³awieni ubodzy w duchu, albowiem do nich nale¿y królestwo niebieskie.
 
 
Rozaniec


Miejscowosc: Ca³y ¦wiat
WysÅ‚any: 17 Czerwiec 2018, 02:09   

K+M+B


Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//
Do zgody

tak mi wstyd okropnie
tak mi nie paradnie
tak mi strasznie nie swojo
przyjmij
rêkê wyci±gniêt± do zgody
duszê moj±


/wiersz O.Z. Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

O Bo¿e wszechmog±cy, aby objawiæ swoj± wszechmoc, wybierasz rzeczy ma³e, by zawstydziæ wielkie, pos³ugujesz siê s³abymi, aby zniszczyæ mocne, a u¿ywaj±c narzêdzi pokornych, dokonujesz rzeczy wielkich, aby nikt nie móg³ siê che³piæ sam w sobie, lecz by chlubi³ siê jedynie w Tobie. Udziel mi ³aski, abym mi³owa³ i przyjmowa³ z serca rzeczy ma³e, jakie dla mnie wybra³e¶, abym by³ godny osi±gn±æ wielkie, które w nich zamkn±³e¶. O mój Zbawicielu, spraw, abym by³ ziarnkiem gorczycy, jak Ty zmia¿d¿onym wzgard± i cierpieniami, i zas³u¿y³ otrzymaæ wieczne odpocznienie (L. da Ponte).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 17 Czerwiec 2018, 08:25   

Skoro tam mieszkasz

W g³owie mi siê krêci od tego szczê¶cia
Szukam podej¶cia na tê górê modlitwy
Uwa¿aj±c ca³y czas by z niej nie spa¶æ
Bo skoñczy³a siê ju¿ dawno ¶cie¿ka
Dalej nie ma jak i¶æ
Ale skoro tam mieszkasz...
 
 
mwisniewski


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 19 Czerwiec 2018, 07:01   

Ojcze, dziêkujê za ten wiersz.
Mocno odczuwam to szukanie drogi na "górê modlitwy".

Trochê jak przy podej¶ciu na wysoki szczyt.
Ju¿ siê wydaje, ¿e to tak blisko,
a tu okazuje siê, ¿e to dopiero przedwierzcho³ek...

Z Bogiem

Micha³
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 19 Czerwiec 2018, 07:22   

Mam nadzieje, ze jutro (sroda) bedziemy pod te gore podchodzili razem, w Lublinie, o ile sie nie myle u bernardynow, o g. 18.30 !?
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 19 Czerwiec 2018, 21:42   

kurczaki-nie³adnie, ale Wam zazdroszczê
_________________
BML
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 21 Czerwiec 2018, 10:29   

Dziekuje Bogu za wczorajsze spotkanie na modlitwie, u bernardynow. Aniu, zrobilas wiele dobrego ta inicjatywa. Wiele dobrego zrobili inni. Jakie piekne byly twarze powaznych, sluchajacych i modlacych sie ludzi. Ten kosciol byl przemieniony, jak zwykle gdy w kosciele jest modlitwa.
Wrocilismy do Lodzi pozna noca, omijajac wszelkie drogowe objazdy, na wyczucie, czasem z GPEsem, czasem bez niego , a czasem nawet wbrew niemu, na wyczucie. Z tym , ze ja moglem pospac rano a Nikola, Myrna i Miriam ich coreczka musieli rano stawic sie na ich codziennych "posterunkach". Pocieszam sie tym, ze oni sa mlodzi, a ja niczego nie zawalilem. Po prostu mialem taka okazje zeby pospac dluzej.
A potem mialem dwa telefony wzruszajacej ludzkiej wdziecznosci i to wcale nie zwiazane z wczorajsza modlitwa, ale z pewna pomoca - jedna z materialna, a druga z duchowa... A jednak wszystko sie miesza, albo raczej dopelnia i nie ma co analizowac co zrobila lewa, a co prawa reka.
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 21 Czerwiec 2018, 13:17   

Dziêki Ojcze za wyborn± relacjê :)
_________________
BML
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 21 Czerwiec 2018, 21:14   

"Udziel mi ³aski, abym mi³owa³ i przyjmowa³ z serca rzeczy ma³e, jakie dla mnie wybra³e¶, abym by³ godny osi±gn±æ wielkie, które w nich zamkn±³e" Boze moj
Amen
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group