Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Lectio divina
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 15 SierpieÅ„ 2012, 08:40   Lectio divina

Uczniowie przyst±pili do Jezusa z zapytaniem: Kto w³a¶ciwie jest najwiêkszy w królestwie niebieskim? On przywo³a³ dziecko, postawi³ je przed nimi i rzek³: Zaprawdê, powiadam wam: Je¶li siê nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. Kto siê wiêc uni¿y jak to dziecko,(DZIECKO SIE NIE UNIZA FORMALNIE, NIE TRAKTUJE TEGO JAK GRY, DZIECKO JEST SOBA, JEST DZIECKIEM SPONTANICZNIE I NATURALNIE) ten jest najwiêkszy w królestwie niebieskim. I kto by przyj±³ jedno takie dziecko w imiê moje, Mnie przyjmuje.( WIELKIE MISTERIUM PRZYJECIA DRUGIEGO CZLOWIEKA, WIELKIE ZMAGANIA ALE I WIELKA SZTUKA, PRZYGODA I MADROSC) Strze¿cie siê, ¿eby¶cie nie gardzili ¿adnym z tych ma³ych; albowiem powiadam wam: Anio³owie ich w niebie wpatruj± siê zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie. Jak wam siê zdaje? Je¶li kto posiada sto owiec i zab³±ka siê ( ZABLAKANIA NIE MYLIC Z OBLAKANIEM I NIE KWITOWAC KROTKIM : GLUPI JEST TO MA) jedna z nich: czy nie zostawi dziewiêædziesiêciu dziewiêciu na górach i nie pójdzie szukaæ tej, która siê zab³±ka³a? A je¶li mu siê uda j± odnale¼æ, zaprawdê, powiadam wam: cieszy siê (RADOSC ZBAWIENIA KTOREJ JUZ TERAZ MOZNA DOSTAPIC.... JUZ TERAZ BOG NAS DO NIEJ ZAPRASZA)ni± bardziej ni¿ dziewiêædziesiêciu dziewiêciu tymi, które siê nie zab³±ka³y. Tak te¿ nie jest wol± Ojca waszego, który jest w niebie, ¿eby zginê³o jedno z tych ma³ych. ( BOGU ZALEZY NIE TYLKO NA TYM ABY RATOWAC TYCH KTORZY SIE ZABLAKALI, ALE ZALEZY MU ROWNIEZ NA TROSCE ABY NIE BYLO ZABLAKANYCH , CZYLI „ZEBY NIE ZGINELO JEDNO Z TYCH MALYCH”)
Boza chwala jest radosc z kazdego kto sie nawrocil
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group