Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
8o2o2013--o--oooNASZooo--o--ROZANIECoo-
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 8 Luty 2013, 02:09   8o2o2013--o--oooNASZooo--o--ROZANIECoo-


Nasz Zbawiciel, Jezus Chrystus ¶mieræ zwyciê¿y³,
a na ¿ycie rzuci³ ¶wiat³o przez Ewangeliê,

Alleluja
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 8 Luty 2013, 02:21   

K+M+B

8-2-2013 piatek

Czesc Bolesna
---------------------------------------------------
Tajemnice Bolesne:

1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrojcu.
2.Biczowanie Pana Jezusa.
3.Ukoronowanie korona z cierni.
4.Dzwiganie krzyza przez Pana Jezusa.
5.Smierc na krzyzu.

----------------------------------------------------

//
B³awaty szczê¶cia
prosto z nieba
sp³ywaj± mi na otwarte rêce
oczy zamkniêciem powiek
sk³adaj± przysiêgê
na muzykê ciszy
i na tañcz±ce go³êbie
tak dobrze Ciê witaæ
gdy przybywasz
prosto we mnie
odp³ywaæ
wolno
jak ³abêdzie
wszêdzie
gdzie Ty bêdziesz
-O.Zygmunt Kwiatkowski

W tym Roku Wiary modlmy sie o wiare w Jezusa Chrystusa
i o opieke Opatrznosci Bozej dla nas i naszych bliskich,
i bysmy chcieli i umieli swiadczyc o Bogu wszedzie, gdzie nas Bog posle...


od wszelakich zlych przygod racz nas zawsze wybawiac Panno chwalebna i blogoslawiona

Maryjo, pros z nami Ducha Swietego o
mi³o¶æ, rado¶æ, pokój, cierpliwo¶æ, uprzejmo¶æ, dobroæ, wierno¶æ, ³agodno¶æ, opanowanie.


Modlmy sie za dusze naszych bliskich zmarlych.
Modlmy sie o pokoj w Syrii i na swiecie.
Modlmy sie za nas samych.

Aby rodziny migrantów, zw³aszcza matki, by³y wspierane i otaczane opiek± w trudno¶ciach.
Aby narody bêd±ce w stanie wojny lub konfliktu mog³y i¶æ drog± budowania pokojowej przysz³o¶ci.

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

------------------ 1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrojcu. --------------
// Jezus klêczy w ogrodzie na Górze Oliwnej. Przed Nim grzechy wszystkich ludzi, niewdziêczno¶æ, niewierno¶æ, zdrada. W tê straszn± noc wszyscy Go opuszczaj±. Za grzechy ludzko¶ci Jezus przyjmuje wszystko na siebie. Ale Maryja w tê noc modli siê razem z Panem, choæ nie ma jej z uczniami. Ona Niepokalanie Poczêta, bêdzie nas zawsze wspomagaæ, aby¶my za ³ask± Chrystusa zwyciê¿ali grzech.
Jeste¶my z Tob±, S³u¿ebnico Pañska, w mêce Pana naszego Jezusa Chrystusa. Módl siê za nami grzesznymi.
http://katolickapolonia.com/
//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 2.Biczowanie Pana Jezusa. ---------------
//Jezus znosi okropne cierpienia podczas biczowania Pokutuje za zmys³owo¶æ ludzi, za grzechy nieskromno¶ci i nieczysto¶ci. On, Syn Bo¿y, zrodzony z najczystszej Dziewicy, pozwala skatowaæ biczami swoje ¶wiête i niewinne cia³o. Pro¶my Go i Jego Naj¶wiêtsz± Matkê, o czysto¶æ cia³a i duszy.
Dziêkujemy Ci, Chryste, ¿e podda³e¶ siê biczowaniu. A Tobie Najlepsza Matko, ¿e wyposa¿y³a¶ Twojego Syna w Cia³o i Krew, dziêki którym móg³ poddaæ siê zbawczej mêce.
//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 3.Ukoronowanie korona z cierni. ----------------
//W³o¿ono mu koronê z cierni, dano p³aszcz purpurowy, trzcinê do rêki, aby wyszydziæ prawdziw±, królewsk± godno¶æ Chrystusa. Pan Jezus przyjmuje to, aby zado¶æuczyniæ za nasz± pychê i wywy¿szanie siê nad braæmi. On jest prawdziwym Królem nieba i ziemi i Jemu nale¿y siê wszelka cze¶æ. Za przyczyn± Maryi, pro¶my Chrystusa o ³askê pokory i pos³uszeñstwa.
Prosimy Ciê, aby wszystkie koronacje Twoich wizerunków by³y na chwa³ê Twoj± i Twojego Syna i ku pomocy Ko¶cio³owi ¶wiêtemu.
//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 4.Dzwiganie krzyza przez Pana Jezusa. -----------
// Z mi³o¶ci bierze Jezus Krzy¿ na ramiona i niesie go na miejsce egzekucji. Na drodze trzykrotnie upada i trzy razy sie podnosi. Maryja, pe³na macierzyñskiej mi³o¶ci, staje w ciszy przy drodze krzy¿owej Syna i cierpi razem z Jezusem.
I my musimy swój krzy¿ nie¶æ za Zbawicielem i nie mo¿emy trwaæ w upadkach.
Radujemy siê, Najlepsza Matko, ze w szeregu id±cych za Chrystusem Ty jedna rozumia³a¶ dzie³o Twojego Syn. Pomagaj±c Mu sta³a¶ siê Towarzyszk± Jego Mêki i Wspó³odkupicielk±.
//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 5.Smierc na krzyzu-----------------------
//Na Golgocie Jezus sk³ada za nas w ofierze swoje ¿ycie. Wybi³a godzina naszego odkupienia. Przedziwna jest tajemnica ¶mierci Chrystusa, który przez ¶mieræ swoj± u¶mierci³ ¶mieræ nasz± i przywróci³ nam ¿ycie. Syn Bo¿y podda³ siê prawu ¶mierci, ale Matkê swoj± przed ni± uchroni³. Dopu¶ci³ tylko do za¶niêcia, ale zaraz sprawi³ cud wniebowziêcia. Przez co chcia³ powiedzieæ, ¿e skuteczna jest Jego mêka dla ka¿dego z nas.
Matko ¿ycia, Ty staniesz na czele orszaku zmartwychwsta³ych, bo Ciebie nie dotkn±³ cieñ ¶mierci. Wielbimy Ciê w tym przywileju, który wys³u¿y³ Ci Twój Syn. Pragniemy pod±¿yæ za Tob± i innych t± drog± prowadziæ.
//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 8 Luty 2013, 05:03   

Modlmy sie aby Pan byl naszym swiatlem i zbawieniem naszym, aby byl zbawieniem dla Syrii. Modlmy sie o pokoj w Syrii, bezpieczenstwo Abuny i naszych bliskich

Pan moim ¶wiat³em i zbawieniem moim
Pan moim ¶wiat³em i zbawieniem moim,
kogo mia³bym siê lêkaæ?
Pan obroñc± mego ¿ycia,
przed kim mia³bym czuæ trwogê?

Nawet gdy wrogowie stan± przeciw mnie obozem, moje serce nie poczuje strachu.
Choæby napadniêto mnie zbrojnie,
nawet wtedy zachowam sw± ufno¶æ.

W namiocie swoim mnie ukryje
w chwili nieszczê¶cia,
schowa w g³êbi przybytku,
na ska³ê mnie wyd¼wignie.

Bêdê szuka³ oblicza Twego, Panie.
Nie zakrywaj przede mn± swojej twarzy.
Nie odtr±caj w gniewie Twojego s³ugi,
Ty jeste¶ moj± pomoc±, wiêc mnie nie odrzucaj.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 8 Luty 2013, 06:18   

Z inspiracji Ps 27

Modlmy sie o to aby Pan byl zawsze „naszym swiatlem i zbawieniem”. Modlmy sie o pokonanie w naszym sercu wszelkiego leku, bo „On jest Obronca naszego zycia”. Modlmy sie abysmy nigdy nie stracili ufnosci, chocby „wrogowie nasi staneli przeciw nam obozem”.

Ukryj nas Panie w swoim namiocie w dniach niebezpieczenstwa i „wydzwignij na skale”niedostepna. Zlituj sie nad nami, bo Ciebie szukamy - „nie zakrywaj przed nami swojej twarzy”.


z
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 8 Luty 2013, 08:19   

Amen amen.
_________________
BML
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 8 Luty 2013, 08:49   

Amen
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 8 Luty 2013, 22:38   

Zlituj sie nad nami Boze, chocby ze wzgledu na ufnosc, ktora w Tobie pokladamy.
 
 
Alicja


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 8 Luty 2013, 22:46   

"Matko ¿ycia, Ty staniesz na czele orszaku zmartwychwsta³ych, bo Ciebie nie dotkn±³ cieñ ¶mierci. Wielbimy Ciê w tym przywileju, który wys³u¿y³ Ci Twój Syn."
Módl siê za nami, módl siê za naszych synów.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 9 Luty 2013, 00:22   

Matko ¿ycia, módl siê za nami, módl siê za naszych synów.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group