Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
NATYCHMIASTOWA NAGRODA!
Autor Wiadomość
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 13 Maj 2013, 14:53   NATYCHMIASTOWA NAGRODA!

Przyznam sie,ze mam mnostwo przyzwyczajen, czesto bedacych w niezgodzie z przykazaniem milosci blizniego. Dzis, w imie dobra, zrezygnowalam (symbolicznie) z jednego z nich i natychmiast zostalam nagrodzona. Opowiem krotko:

W kosciele, przed Msza, lubie zajmowac najlepsze miejsce; jest nim (nie tylko dla mnie) miejsce na skraju ³awki - zajmujac je, unika sie wtedy scisku, latwo sie wydostac, itd.
Dzis na 12.00, do Matki B.Rozancowej, przyszlam dosc wczesnie, zajelam takie miejsce...W kosciele bylo ciemno, ja slabo widze...Pomyslalam pierwszy raz, zeby przesunac sie blizej srodka ³awki, bo moze ktos, o laseczce, a moze z innych powodow Zechce usiasc na skraju...Naprawde zrobilam to dla drugiego, by mu troszke moze ulatwic zycie...przesunelam sie 2 metry blizejsrodka i...ku mojemu zdumieniu spostrzeglam wystawiona HOSTIÊ na Oltarzu. Za moment zjawil sie Kaplan, ujal monstrancje i NI¡ blogoslawil nas, kreslac znak Krzyza...
Nagroda za drony dobry uczynek - natychmiastowa!
Kocham BLOGOSLAWIENSTWA! ¦NIA MI SIE PO NOCACH...
CHWALA OJCU, I SYNOWI, I DUCHOWI SWIETEMU- TERAZ I ZAWSZE!
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 13 Maj 2013, 15:18   

Amen. Piekne przezycie Zosiu. Pewnie bylas u dominikanow na Sluzewcu. Wszelkiego dobra i wszelkich blogoslawienstw
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 13 Maj 2013, 22:55   

Jezuici tez blogoslawia !
Fajnie napisalas ZoRo! Niniejszym skladam ci zyczenia imieninowe juz teraz a nie jutro (srode) bo dzisiaj mi ktos przypomnial, a jutro nie mam pewnosci , ze ktos to przypomnienie powtorzy. Sama sie zdradzilas, ze LUBISZ BLOGOSLAWIENSTWA i ze nawet snia ci sie one po nocach ! Co mozna zyczyc komus takiemu ?Oczywiscie,spelnienia sie takich i temu podobnych snow, ale one juz zaczely sie realizowac ! Niech kazdy dzien bedzie dla ciebie blogoslawienstwem i abys kazdego dni ty byla blogoslawienstwem. Jeszcze tylko kwiatek! Czy moze byc pierwszy jaki spotkam na swojej komputerowej drodze ?

Ale mnie sie udalo ! Ale tobie sie udalo !!! Konwalie !!!!

A jednak byly za ciezkie, musze wiec szukac dalej


Sa inne, lzejsze

I znow nic z tego. Inny byl opis, a inna rzeczywistosc. Szukamy dalej
 
 
dbs


Miejscowosc: W-wa
WysÅ‚any: 14 Maj 2013, 08:12   

"...Konwalie ..."
:)
Przy wej¶ciu do mojego blokowiska zaskoczy³ mnie dzi¶ poranny widok dywanu konwalii.
:)
Misternie ulepione dzwoneczki zakoñczone koronk±.
:)
A jaki zapach! Konwaliowy!
:)
Zosiu, ¿yczê Ci zawsze nieustaj±cej opieki Bo¿ej Opatrzno¶ci.
:)
_________________
Z Bogiem!
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 Maj 2013, 15:17   

Zosiu Kochana

Wszelkiego dobra w Dniu Twoich Imienin. Niech Trojca Swieta, Swieta Rodzina i wszyscy aniolowie Ci blogoslawia.

Moj szwagier, ktory zajmuje sie badaniami nad folklorem gral na lirze korbowej swego czasu piekna stara ballade o Sw. Zofii. Szukalam jej na internecie, ale nie ma. Szkoda.

Wiary, Nadziei i Milosci Ci zycze

Dorota z rodzina
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 14 Maj 2013, 16:49   

Kochani! Moje podziekowania za Wasze piekne- z kwiatami - ¯yczenia, niech uraduja Was zapachem kwitnacych bzow i konwalii z ogrodu OO.Dominikanow na pobliskim S³u¿ewie, gdzie daja natychmiastowe, Bo¿e nagrody...Szczesc nam, Boze!
 
 
barmal


Miejscowosc: Nowy S±cz
WysÅ‚any: 14 Maj 2013, 19:14   

Skoro to ju¿ dzi¶-¿yczê zdrowia nadewszystko, b³ogos³awionej nadziei i pokoju serca.
_________________
BML
 
 
Mira

Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 14 Maj 2013, 21:54   

...zatem imieninowe konwalie dla Zoro. Niech j± Pan b³ogos³awi i strze¿e!
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 15 Maj 2013, 02:02   

Zosiu, niech Cie prowadzi Duch Swiety. Wszelkiego dobra!
 
 
wiesia
wkaczor

Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 15 Maj 2013, 07:23   

Zosiu, niech Ciê Pan obdarza potrzebnymi ³askami.
Szczê¶æ Bo¿e,
Wiesia
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group