Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
10o6o2013(poniedzialek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 10 Czerwiec 2013, 04:06   10o6o2013(poniedzialek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Anio³ Pañski otacza szañcem bogobojnych,
aby ich ocaliæ.
Skosztujcie i zobaczcie, jak Pan jest dobry,
szczê¶liwy cz³owiek, który znajduje w Nim ucieczkê.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 10 Czerwiec 2013, 04:12   

K+M+B

czwartek 10-6-2013

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


// inne

mój wzrok kontempluje inne obrazy
ani¿eli te na które siê patrzy cia³o
innych spotkañ oczekujê
od tych pobie¿nych
dla których woli szkoda i czasu ma³o

za innym ¿yciem têskniê
inaczej chcê i wiêcej
bo INNE mnie pokocha³o
-O.Zygmunt Kwiatkowski

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Panie mój, gdyby¶ nie ukrywa³ tak wielko¶ci swojej, któ¿ by siê odwa¿y³ przyst±piæ do Ciebie i tyle razy tak± nêdzn± i skalan± duszê ³±czyæ z takim niewys³owionym Majestatem? B±d¼ b³ogos³awiony, Panie, Bo¿e mój! Niechaj wielbi± Ciê anio³owie i wszystko stworzenie, i¿ tak stosujesz dary swoje do miary u³omno¶ci naszej, aby od korzystania z tej ³aski najwy¿szej nie odstrasza³a nas wielka Twoja potêga. S³aby i nêdzny cz³owiek nie ¶mia³by nigdy zbli¿yæ siê do Ciebie.
O Bo¿e, skarbie ubogich, jak przedziwnie zaradzasz potrzebom dusz naszych! Zamiast odkrywaæ skarby swoje wszystkie naraz, ods³aniasz je powoli i stopniowo. Gdy widzê taki Majestat wspania³y, ukryty pod nik³ymi postaciami Hostii, wtedy ustaje dusza moja z podziwu nad tak± wielk± m±dro¶ci±. Mimo licznych ³ask, jakie mi uczyni³e¶ i nie przestajesz czyniæ, o Panie, nie potrafi³abym równie¿ zbli¿yæ siê do Ciebie i przyj±æ Ciê, gdyby¶ mi Ty sam nie dodawa³ si³y i odwagi, dziêki którym nie mogê siê powstrzymaæ, by nie g³osiæ Twoich zmi³owañ i nie wie¶ciæ dono¶nym g³osem Twoich wielkich cudów
---(¶w. Teresa od Jezusa: ¯ycie 38, 19. 21).

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 10 Czerwiec 2013, 08:05   

Z psalmu 34
Spójrzcie na Niego, a rozpromienicie siê rado¶ci±, oblicza wasze nie zap³on± wstydem.
Oto zawo³a³ biedak i Pan go us³ysza³, i uwolni³ od wszelkiego ucisku.
Skosztujcie i zobaczcie, jak Pan jest dobry,
szczê¶liwy cz³owiek, który znajduje w Nim ucieczkê.
 
 
Alicja


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 10 Czerwiec 2013, 20:02   

INNE (wiersz Ojca)
Za INNE w moim i naszym ¿yciu, dzisiejsz± wieczorn± refleksj± i modlitw±, dziêkujê.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group