Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
15o7o2013(poniedzialek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 15 Czerwiec 2013, 02:15   15o7o2013(poniedzialek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

To, co dawne, minê³o, a oto wszystko sta³o siê nowe. Wszystko za¶ to pochodzi od Boga, który pojedna³ nas z sob± przez Chrystusa i zleci³ nam pos³ugê jednania
B³ogos³aw, duszo moja, Pana,
i wszystko, co jest we mnie, ¶wiête imiê Jego.
B³ogos³aw, duszo moja, Pana
i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach.
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 15 Lipiec 2013, 14:26, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 15 Czerwiec 2013, 02:23   

K+M+B

15-6-2013 sobota

Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bo?ego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


// majaczenie

za górami obietnic
wysokimi a¿ do nieba
za rytmicznym falowaniem
przyp³ywów i odp³ywów sumienia
za prze¿ytymi do koñca
okrzykami trwogi
i tylko z grubsza
okrzykami uniesienia
majaczy mi siê zwyczajna
taka jak nasza dzisiaj
ludzka ziemia
pe³na ca³kowicie Bo¿ego zbawienia
-O.Zygmunt Kwiatkowski
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

O Jezu, prawdziwy pokarmie dusz, do Ciebie biegnie ten lud niezliczony. Stara siê on zrozumieæ swoje ludzkie i chrze¶cijañskie powo³anie z nowym zapa³em, z wewnêtrzn± cnot±, z gotowo¶ci± do ofiary, jakiej dowód niepojêty Ty da³e¶... s³owem i przyk³adem.
Bracie nasz pierworodny, Ty poprzedzi³e¶, o Jezu, kroki ka¿dego cz³owieka, przebaczy³e¶ mu grzechy; wszystkich i ka¿dego podnosisz do dawania szlachetniejszego, bardziej przekonywaj±cego i czynnego ¶wiadectwa ¿ycia.
O Jezu, „prawdziwy chlebie”, jedyny prawdziwy pokarmie dusz, zgromad¼ wszystkie narody wokó³ Twojego sto³u: on jest bosk± rzeczywisto¶ci± na ziemi, zadatkiem ³ask niebieskich, zabezpieczeniem sprawiedliwego porozumienia miêdzy narodami, pokojowego poznania rzeczy dla prawdziwego postêpu cywilizacji. Ludzie nakarmieni przez Ciebie i Tob±, o Jezu, stan± siê mocni w wierze, weseli nadziej±, czynni w rozmaitej praktyce mi³o¶ci.
Wola potrafi pokonaæ zasadzki z³a, pokusy egoizmu, ociê¿a³o¶ci, lenistwa. A oczom ludzi prawych i boj±cych siê Boga uka¿e siê wizja ziemi ¿yj±cych. Droga postêpu Ko¶cio³a pielgrzymuj±cego pragnie byæ jej obrazem i daæ us³yszeæ na ca³ym ¶wiecie tajemnicze i najs³odsze g³osy miasta Bo¿ego.
Tak, o Jezu: „Ty nas pa¶ i broñ w potrzebie. Ty nam dobra oka¿ w niebie, w kraj ¿yj±cych wprowad¼ nas. Amen”--- (Jan XXIII).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 15 Czerwiec 2013, 08:10   

Blogoslaw duszo moja Pana....a wolanie moje niech do Ciebie dojdzie, a Ty Boze laskawie uslysz je i wysluchaj.
Maryjo, pomagaj nam bysmy zyciem wielbili Pana.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group