Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Obysmy
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 29 Czerwiec 2013, 08:53   Obysmy

Obysmy nalezeli do tych ktorzy „umilowali pojawienie sie Pana” . Oby w zyciu doczesnym Pan „stal przy nas i wzmacnial nas”. Oby przez nas dopelnilo sie „gloszenie Ewangelii i zeby wszystkie narody ja poslyszaly. Obysmy zostali wyrawani z paszczy lwa i wyrwani od wszelkiego zlego czynu, obysmy byli wybawieni i przyjeci do Jego krolestwa niebieskiego. Chwala niech bedzie Panu na wieki wiekow! Amen. Marana tha.
 
 
Alina


WysÅ‚any: 29 Czerwiec 2013, 09:58   

Oby¶my pozwolili sobie na ogarniêcie Jego £ask±. Oby¶my uwierzyli, ¿e On chce ju¿ teraz daæ nam o wiele wiêcej ni¿ jeste¶my sobie w stanie wyobraziæ...oby¶my z ca³± determinacj± i zapa³em podjêli wysi³ek modlitwy , czuwania nad sob±, trwania przy Nim...
Oby¶my stawali siê tacy, jakich On chcia³by mieæ...Oby Pan znalaz³ sobie w nas Swoje upodobanie...
 
 
Alicja


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 29 Czerwiec 2013, 23:21   

Jedyne co jest moje we mnie, to moje s³abo¶ci. Wszystko inne otrzymujê od Pana. Marana tha. Przyjd¼ do mnie Panie Jezu, teraz i na zawsze. Amen.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 30 Czerwiec 2013, 00:24   

Obysmy dotarli do szczesliwosci wiecznej i ogladali Boga.Jest nadzieja przejscia przez waska brame, dzieki Milosiernej Milosci Syna i za to jestem tak wdzieczna. Bez Niej nigdy bym nie miala szans na to spotkanie.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group