Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
1o7o2013(poniedzialek)-oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 1 Lipiec 2013, 17:46   1o7o2013(poniedzialek)-oooNASZooo--o--ROZANIEC

„Bo¿e, Ty Bo¿e mój... do Ciebie lgnie moja dusza, prawica Twoja mnie wspiera” (Ps 63, 2. 9).
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 1 Lipiec 2013, 17:52   

K+M+B

1-7-2013 poniedzialek

Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bo?ego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//

Najwa¿niejsze

najwa¿niejsze – mieæ rêce wyci±gniête zawsze do Boga
najwa¿niejsze – wyprostowaæ siê
jak kobieta uwolniona od swojej niemocy
po osiemnastu latach pró¿nych oczekiwañ
najwa¿niejsze – to móc Bogu patrzeæ prosto w oczy
nie w±tpiæ i dotykiem jak Tomasz pewno¶ci nie szukaæ
wierzyæ i ufaæ i mieæ wyci±gniête ramiona do Boga
jak On je po ojcowsku wyci±ga do nas z krzy¿a
aby przygarn±æ jak dzieci do przebitego Serca swego Syna

/wiersz O.Zygmunta Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

O Bo¿e, Ty jeste¶ nieustannie obecny przy mnie z ca³± swoj± mi³o¶ci±, z ca³± czu³o¶ci± i z bosk± swoj± moc±, a ja tego nie wiedzia³am! Ja, która siê lêkam pozostawaæ sama, nie jestem nigdy sama. Twoja wszechmoc i Twoja mi³o¶æ, o mój Bo¿e, opiekuj± siê mn±, chroni± mnie nieustannie z ca³± delikatno¶ci±. Ty mi³ujesz mnie mi³o¶ci±, która siê udziela i zni¿a do istoty umi³owanej, by j± poci±gn±æ do siebie, zachowaæ od wszelkiego z³a i nape³niæ swoimi dobrami.
Jak wielka to niedelikatno¶æ i s³abo¶æ w±tpiæ o takiej mi³o¶ci z powodu w³asnych trosk, a równocze¶nie co za ¶mia³o¶æ! O Bo¿e, umocnij mnie przeciw mojej s³abo¶ci! (B³. M. Teresa de Soubiran).

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Alicja


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 1 Lipiec 2013, 18:57   

najwa¿niejsze – mieæ rêce wyci±gniête zawsze do Boga
do Boga i do cz³owieka, który jest obrazem Boga.
Oby¶my spotykali w swoim ¿yciu ¶wiêtych ludzi i oby¶my sami byli ¶wiêci. ¦wiêci ludzie s± otwarci, serdeczni i ciepli, nie stwarzaj± wokó³ siebie barier, spotykaj±c siê z nimi mamy wra¿enie, ¿e znali¶my ich przez ca³e ¿ycie, bo spotykamy siê z nimi w Chrystusie, który zbli¿a nas do siebie i upodabnia.
Maryjo, Matko Boga i Matko Cz³owieka, Matko nasza - prowad¼ nas.
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 4 Lipiec 2013, 00:13   

Maryjo, prosze, spraw bym czesciej spotykala Chrystusa w innych i by inni dostrzegali Go we mnie.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group