Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Alarm
Autor Wiadomość
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 8 Lipiec 2013, 22:29   Alarm

List od dobrze mi znanej osoby z Aleppo

Cher Monsieur l'Ambassadeur,Cher Ami, bonsoir
Panie Ambasadorze, Drogi Przyjacielu, dobry wieczor.
Alep est completement encercle et etranglee et asphyxie , depuis 4 jours et les gens commencent a s'affammer( pas de pain et pas de viande, ni essence etc....) et si l'opposition n'enleve pas l'encerclement, d'ici 48 heures les gens vont se bouffer les uns et les autres+++++. Ca va tres mal. URGENCE
Humanitaire+++++++pour quatres millions d'habitants d'Alep. ++++++

Aleppo jest kompletnie otoczone, duszone i pozbawione mozliwosci zlapania oddechu. Od 4 dni ludzie gloduja ( nie ma chleba, miesa, benzyny itd.) i jesli rebelianci nie przerwa tego oblezenia w ciagu najblizszych 48 godzin ludzie bede sie wzajemnie zjadali. Jest bardzo zle. URGENCE(KONIECZNIE TRZEBA COS ZROBIC).

Merci de passer le message en Urgence, et on ne parle pas dans la mass media de cet encerclement et affamamations ;et les gens demandent en Urgence de les faire sortir de cet etranglement, et il y a 4 millions d'aleppins asphyxies et affammes.

Dziekuje za ogloszenie tej wiadomosci w trybie naglym. Zadne media nie mowia ani o oblezeniu, ani o glodzie. Ludzie wolaja o wyrwanie ich z tego smiertelnego uscisku. Chodzi o 4 miliony ludzi ktorzy sie dusza i sa glodni.
 
 
Alina


WysÅ‚any: 8 Lipiec 2013, 22:44   

Bo¿e, najgorsze jest to, ¿e nic nie mo¿na zrobiæ...przynajmniej ja nie mam ¿adnego pomys³u.
Mo¿e gdzie¶ mo¿na jeszcze wys³aæ ten list, jako¶ bardziej go upubliczniæ...
Ciekawe, czy np. papie¿ Franciszek wie co siê tam dzieje...
 
 
Dorota Halasa
Dorota H


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 9 Lipiec 2013, 03:13   

Dla Jego bolesnej meki miej milosierdzie dla nas i calego swiata
 
 
Ania-Damaszek

Miejscowosc: Damaszek
WysÅ‚any: 9 Lipiec 2013, 10:15   

Ja tez mam kontakty z kole¿ankami , których bliscy nadal sa w Aleppo, sytuacja siê pogarsza z dnia na dzieñ , ceny czarnorynkowe szalej± , nie ma dostaw towarów, cena litra bezyny dochodzi do 7000funtow , przed wojna 50 funtow, chleb po 400 funtow przed wojna 25...
niestety nie ma tez dobrych prognoz, planowana konferencja pokojowa na maj lub czerwiec na razie siê nie odbêdzie, zaczyna siê wlasnie Ramadan, potem kilkudniowe swieta Aid wiec mo¿e najwcze¶niej we wrze¶niu, do tego czasu strony bêd± ,,umacniaæ swe pozycje,,- co to oznacza dla ludno¶ci cywilnej....??? mo¿emy sie domyslac i prosci Pana Boga by wzial w Opieke ludno¶æ Syrii i szczególnie Aleppo
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group