Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
11o7o2013(czwartek)-oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 11 Lipiec 2013, 12:48   11o7o2013(czwartek)-oooNASZooo--o--ROZANIEC

(Mt 19,29)
Kto porzuci wszystko dla Ewangelii, stokroæ tyle otrzyma i ¿ycie wieczne odziedziczy.
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 12 Lipiec 2013, 12:49, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 11 Lipiec 2013, 12:57   

K+M+B

czwartek 11-7-2013

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//


nie mogê siê namodliæ
tej wody z nieba
nie mogê siê napiæ do syta
drzew w Twoim ogrodzie tak zielona muzyka
taka szumi±ca cisza Twoich oceanów...

plaster s³oñca ustami dotykam
gdy my¶lami próbujê dogoniæ uczuæ
na które w spotkaniu z Tob± siê natykam
nie mogê siê namodliæ
plaster s³oñca jak miód
muzyka
umieram na progu ¿ycia...

nie uciekaj go³êbiu Bo¿y
gdy wyci±gam rêkê
aby ciebie schwytaæ


/wiersz O.Zygmunta Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

O mi³o¶ci niewys³owiona, najs³odsza! Któ¿ nie zap³onie od tak wielkiej mi³o¶ci? Które serce mo¿e obroniæ siê, aby nie omdleæ? O przepa¶ci mi³o¶ci! Wiêc oszala³e¶ dla stworzeñ Twoich, jak gdyby¶ bez nich nie móg³ ¿yæ, choæ jeste¶ Bogiem naszym i niczego Ci od nas nie trzeba. Dobro nasze nie dodaje nic Twojej wielko¶ci, bo jeste¶ niezmienny. Z³o¶æ nasza nie mo¿e Ci szkodziæ, bo jeste¶ najwy¿sz± i wieczn± dobroci±! Có¿ Ciê sk³ania do tak wielkiego mi³osierdzia? Mi³o¶æ, a nie zobowi±zanie, jakie masz wzglêdem nas, ani po¿ytek, jaki masz z nas, bo jeste¶my grzesznikami i z³ymi d³u¿nikami.Czy¿ zdo³am ja, nêdzna, odwdziêczyæ siê za ³aski i za p³omienn± mi³o¶æ, któr± okaza³e¶ i okazujesz z tak gor±cym ukochaniem mnie w szczególno¶ci, poza mi³o¶ci± ogóln± i ukochaniem, którym darzysz swoje stworzenia? Nie: tylko Ty sam, najs³odszy i czu³y Ojcze, bêdziesz wdziêczny za mnie. Sama Twa mi³o¶æ z³o¿y Ci dziêki za mnie: bo jestem ta, która nie jest. Gdybym rzek³a, ¿e jestem czym¶ przez siê, sk³ama³abym... Ty sam jeste¶ Ten, który jest. Istnienie i wszystkie ³aski, jakie doda³e¶ do mego istnienia, posiadam od Ciebie, Ty mi je da³e¶ i dajesz z mi³o¶ci, bez mojej zas³ugi (¶w. Katarzyna ze Sieny: Dialog 25).


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 11 Lipiec 2013, 21:30   

W Ciebie wierze,Tobie ufam,Ciebie miluje,Tobie czesc oddaje Boze w Trojcy Swietej.
Jednak....nie potrafie porzucuc wszystko dla Ewangelii. Nie bede oszukiwala sama siebie,Ty Boze mnie znasz,a ja licze na Twoje milosierne zrozumienie. Moze nie tak rozumiem to "porzucenie"? Laski Twojej pragne.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group