Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
13o8o2013(wtorek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 13 SierpieÅ„ 2013, 05:33   13o8o2013(wtorek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

”Gdy¶ pod Krzy¿em Syna sta³a, Maryjo, tyles Matko wycierpia³a…”
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 13 SierpieÅ„ 2013, 05:39   

K+M+B

13-8-2013 wtorek

Czesc Bolesna
---------------------------------------------------
Tajemnice Bolesne:

1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrojcu.
2.Biczowanie Pana Jezusa.
3.Ukoronowanie korona z cierni.
4.Dzwiganie krzyza przez Pana Jezusa.
5.Smierc na krzyzu.

----------------------------------------------------

//
Uczê siê od Ciebie

nikim jestem i znik±d przychodzê
ale dla Ciebie nie liczy siê przecie¿ pochodzenie
dla Ciebie wa¿ne ¿e w ciszy i szczerze
patrzê na Syna twojego ogromne cierpienie
bardzo siê cieszê ¿e przyjdzie ponownie
na nasz± ziemiê
¿e w Jego przyj¶ciu - nasze zbawienie
którego oczekiwaæ uczê siê od Ciebie

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

------------------ 1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrojcu. --------------
// //
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 2.Biczowanie Pana Jezusa. ---------------
// //
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 3.Ukoronowanie korona z cierni. ----------------
// //
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 4.Dzwiganie krzyza przez Pana Jezusa. -----------
//
Czy jest kto¶, o Panie, kto by nie by³ Twoim d³u¿nikiem, kto by³by wolny od wszelkiej winy? Czy jest kto¶, kto by nie mia³ jako d³u¿nika jakiego¶ brata, kogo by nikt nigdy nie obrazi³?... Ka¿dy cz³owiek jest winowajc±, a jednak ze swej strony ma tak¿e jakiego¶ winowajcê. Dlatego, o Panie, Ty w swojej sprawiedliwo¶ci postanowi³e¶, ¿e Twoj± regu³± postêpowania wzglêdem mnie, Twojego d³u¿nika, bêdzie ta, jak± ja bêdê stosowa³ wzglêdem tego, kto jest moim winowajc±.
S± istotnie dwa uczynki mi³osierdzia, które nas wyzwalaj±, a na które Ty czêsto zwraca³e¶ uwagê w swojej Ewangelii: Odpuszczajcie, a bêdzie wam odpuszczone; dawajcie, a bêdzie wam dane... Pragnê, aby mi przebaczono mój grzech, Panie, dlatego mam kogo¶, komu mogê przebaczyæ... Prosi mnie ubogi o chleb, a ja jestem Twoim ¿ebrakiem, Panie. Rzeczywi¶cie, kiedy siê modlimy, jeste¶my wszyscy Twoimi ¿ebrakami: stoimy przed bram± wielkiego Ojca rodziny, owszem, upadamy na twarz, b³agaj±c ze ³zami, pragn±c co¶ otrzymaæ, a tym czym¶ jeste¶ Ty, o Panie! O co prosi mnie ubogi? O chleb. A ja o co proszê Ciebie, je¶li nie o Ciebie samego? bo Ty powiedzia³e¶: „Jam jest chleb ¿ycia, który z nieba zst±pi³”. Aby wiêc otrzymaæ przebaczenie, bêdê przebacza³; bêdê odpuszcza³ innym, aby mnie odpuszczonej pragn±c otrzymaæ, bêdê dawa³, a zostanie mi dane (¶w. Augustyn).


//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 5.Smierc na krzyzu-----------------------
// //
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 13 SierpieÅ„ 2013, 15:09   

Maryjo.Matko laski Bozej,wyjednaj mi dzieciectwo Boze.
 
 
ZoRo


Miejscowosc: Warszawa
WysÅ‚any: 13 SierpieÅ„ 2013, 16:32   

O co prosi mnie ubogi? O chleb. A ja o co proszê Ciebie, je¶li nie o Ciebie samego? bo Ty powiedzia³e¶: „Jam jest chleb ¿ycia, który z nieba zst±pi³”. Aby wiêc otrzymaæ przebaczenie, bêdê przebacza³; bêdê odpuszcza³ innym, aby mnie odpuszczonej pragn±c otrzymaæ, bêdê dawa³, a zostanie mi dane (¶w. Augustyn).
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group