Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
14o8o2013(sroda)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 SierpieÅ„ 2013, 03:03   14o8o2013(sroda)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Modlitw± wszystko (prawdziwie po¿yteczne) na pewno otrzymasz. Ale natrêtnie, stale módl siê; z coraz wiêksz± ¿arliwo¶ci±. A Pan Bóg przez ciê bêdzie cuda wykonywa³.

Od jako¶ci modlitwy zale¿y wszystko.
-Sw. Maksymilian Kolbe
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 14 SierpieÅ„ 2013, 03:16   

K+M+B

14-8-2013 sroda

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//
Uczê siê od Ciebie

nikim jestem i znik±d przychodzê
ale dla Ciebie nie liczy siê przecie¿ pochodzenie
dla Ciebie wa¿ne ¿e w ciszy i szczerze
patrzê na Syna twojego ogromne cierpienie
bardzo siê cieszê ¿e przyjdzie ponownie
na nasz± ziemiê
¿e w Jego przyj¶ciu - nasze zbawienie
którego oczekiwaæ uczê siê od Ciebie

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

Dozwól ma chwaliæ Ciê Panno Przenaj¶wiêtsza. Dozwól, bym w³asnym kosztem Ciê chwali³. Dozwól, bym dla Ciebie i tylko dla Ciebie ¿y³, pracowa³, cierpia³, wyniszczy³ siê i umar³. Dozwól, bym siê przyczyni³ do jeszcze wiêkszego, do jak najwiêkszego, wyniesienia Ciebie. Dozwól, bym Ci przyniós³ tak± chwa³ê, jakiej jeszcze nikt Ci nie przyniós³. Dozwól, by inni mnie w gorliwo¶ci o wywy¿szenie Ciebie przescigali, a ja ich, tak, by w szlachetnym wspó³zawodnictwie chwa³a Twoja wzrasta³a coraz g³êbiej, coraz szybciej, coraz potê¿niej tak, jak tego pragnie ten, który Ciê tak niewys³owienie ponad wszystkie istoty wyniós³. W Tobie jednej bez porównania bardziej uwielbionym sta³ siê Bóg, ni¿ we wszystkich ¦wiêtych swoich. Dla Ciebie stworzy³ Bóg ¶wiat. Dla Ciebie i mnie te¿ Bóg do bytu powo³a³. Sk±d¿e mi to szczê¶cie. O dozwól mi chwaliæ Ciê Panno Przenaj¶wiêtsza. -modlitwa Sw. Maksymiliana Kolbe

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 22 SierpieÅ„ 2013, 22:44   

Duchu Swiety, badz przy nas w naszych modlitwach,by podobaly sie Bogu,
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group