Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
1o9o2013(Niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 1 WrzesieÅ„ 2013, 05:04   1o9o2013(Niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

A kiedy zeszli na l±d, ujrzeli ¿arz±ce siê na ziemi wêgle, a na nich u³o¿on± rybê oraz chleb. Rzek³ do nich Jezus: Przynie¶cie jeszcze ryb, które¶cie teraz u³owili. Poszed³ Szymon Piotr i wyci±gn±³ na brzeg sieæ pe³n± wielkich ryb. (...) Rzek³ do nich Jezus: Chod¼cie, posilcie siê.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 1 WrzesieÅ„ 2013, 05:21   

K+M+B

1-9-2013 Niedziela

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//
Wybra³em siebie

By³o to wiosn±
Chcia³e¶ siê ze mn± spotkaæ Bo¿e
Powiedzia³em wówczas ¿e nie mam czasu
Bo chcia³em Ci ofiarowaæ co¶ tak wielkiego
Co w podziw mog³oby wprawiæ ¶wiat ca³y
I oczywi¶cie równie¿ Ciebie
Dzisiaj ¿a³ujê ¿e zmarnowa³em tamt± wiosnê
zamiast stawiæ siê na to spotkanie z Tob±
wybra³em wtedy samego siebie

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Jezus osi±gn±³ brzeg ¿ycia wiecznego, dotar³ do sta³ego miejsca, do swojego Ojca. W³a¶nie z tego nowego miejsca ukazuje siê uczniom bêd±cym jeszcze na morzu. Z tego nowego miejsca towarzyszy uczniom, jest z nimi obecny.
....
Posi³ek uczniów z Jezusem Zmartwychwsta³ym nad Jeziorem Tyberiadzkim jest ... symbolem Eucharystii. To, w czym kiedy¶ bêdziemy uczestniczyæ w ca³ej pe³ni, ju¿ dzi¶ antycypuj±c mo¿emy smakowaæ. Ona bowiem jest tutaj na ziemi miejscem rzeczywistego spotkania uczniów z Jezusem Zmartwychwsta³ym. Na Eucharystiê uczniowie przychodz± z trudami swojej pracy. Jezus przyjmuje i u¶wiêca ten trud i w³±cza go w ucztê niebiesk±. W ten sposób nasze uczestnictwo w Eucharystii posiada wymiar eschatologiczny. Jest zapowiedzi± uczty niebieskiej, któr± Jezus obiecuje uczniom: Wy¶cie wytrwali przy Mnie w moich przeciwno¶ciach. Dlatego i Ja przekazujê wam królestwo, jak Mnie przekaza³ je mój Ojciec: aby¶cie w królestwie moim jedli i pili przy moim stole oraz ¿eby¶cie zasiadali na tronach, s±dz±c dwana¶cie pokoleñ Izraela (£k 22, 28–30).
-http://mateusz.pl/ksiazki

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Alicja


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 1 WrzesieÅ„ 2013, 09:38   

Chrystus Zmartwychwstal. ¯yje i króluje na wieki wieków.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 2 WrzesieÅ„ 2013, 00:03   

Od znajomych


Niech bêdzie pochwalony Jezus Chrystus!
Kochani,
przed chwil± dosta³am maila z wie¶ciami z Medziugorja, ¿e dzisiaj Matka Bo¿a prosi³a o modlitwe ró¿añcow± aby unikn±æ wojny ¶wiatowej przez problem Syrii. ewa

Data: 31 sierpnia 2013, 19:37:59
Temat: messaggio da Medjugorje
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group