Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
6o9o2013(piatek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 6 WrzesieÅ„ 2013, 04:49   6o9o2013(piatek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

z objawien ¶w. Brygidy, przytoczmy urywek — to wypowied¼ Matki Boskiej:
„I gdym przysz³a na miejsce Mêki jego, wszytkie naczynia widzia³am zgotowane na jego ¶mieræ. I sam SYN mój gdy przyszed³ tam, sam z siebie zdj±³ szaty swoje, a kaci mówili miêdzy sob±, to szaty s± nasze, ani ich bêdzie mia³, bo potêpiony jest na ¶mieræ. A gdy SYN mój sta³ tak nagi jako siê narodzi³, jeden przybie¿a³, i da³ mu zas³onê, któr± on z rado¶ci± okry³ nago¶æ swojê. Po tym porwali go okrutni katowie, i rozci±gnêli na Krzy¿u”- http://podawnemu.art.pl
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 6 WrzesieÅ„ 2013, 05:00   

K+M+B

6-9-2013 piatek

Czesc Bolesna
---------------------------------------------------
Tajemnice Bolesne:

1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrojcu.
2.Biczowanie Pana Jezusa.
3.Ukoronowanie korona z cierni.
4.Dzwiganie krzyza przez Pana Jezusa.
5.Smierc na krzyzu.

----------------------------------------------------

//
Zdrada

nie wiedzia³em ¿e Twoja mi³o¶æ jest tak wielka
nie wiedzia³em ¿e zewsz±d mnie ni± otaczasz Panie
przywyk³em do niej i sta³a siê tak prze¼roczysta i obojêtna
jak powietrze którym oddycham i woda w kranie
nie wiedzia³em ¿e tak bardzo bole¶nie
samego siebie zdradzam gdy lekcewa¿ê Ciebie Panie

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

------------------ 1.Modlitwa Pana Jezusa w Ogrojcu. --------------
// //
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 2.Biczowanie Pana Jezusa. ---------------
// //
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 3.Ukoronowanie korona z cierni. ----------------
// //
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 4.Dzwiganie krzyza przez Pana Jezusa. -----------
//
//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------- 5.Smierc na krzyzu-----------------------
//

Spogl±daj±c na Jezusa nagiego na krzy¿u zauwa¿amy w nas nag³± potrzebê: spojrzenia w g³±b siebie bez masek, duchowego obna¿enia wobec nas samych, a wcze¶niej przed Bogiem, a nawet przed naszymi braæmi w cz³owieczeñstwie. Ogo³ociæ siê z pokusy pokazywania siê lepszymi ni¿ jeste¶my, w poszukiwaniu szczero¶ci i przejrzysto¶ci.

Panie Jezu, nagi na krzyzu, uchron mnie od obludy.

//
Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 6 WrzesieÅ„ 2013, 14:50   

Obluda to jalowy trud, a mimo to tak czesto spotykana. Choc na przegranej pozycji jest z prawda,czesto sie do niej uciekamy. Czasem nawet bez potrzeby czy koniecznosci. Takie zle uczucie,ktore niczemu dobremu na dluzsza mete nie sluzy. Bron nas Boze przed poslugiwaniem sie nim. Duchu Swiety pomagaj nam byc zawsze w prawdzie.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group