Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
16o9o2013(poniedzialek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 16 WrzesieÅ„ 2013, 03:21   16o9o2013(poniedzialek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Poucz mnie, Panie, i wska¿ mi drogê, któr± mam pój¶æ; utkwij swoje spojrzenie we mnie. (Ps 32,8)

Podziwiam odwagê Maryi…Do wype³niania Woli Bo¿ej potrzebna jest odwaga…Proszê Ciê, Duchu Swiêty Boze, o Dar Mêstwa dla mnie, dla Bliskich…-ZORO
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 16 WrzesieÅ„ 2013, 03:34, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 16 WrzesieÅ„ 2013, 03:33   

K+M+B

16-9-2013 poniedzialek

Czesc Radosna

------------------------------------------------

Tajemnice Radosne:
1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bo?ego.
2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety.
3.Narodzenie Pana Jezusa.
4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni.
5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni.
------------------------------------------------


//
To ja

to ja jestem mój Bo¿e
modlitwa - to moja odpowied¼
na Twoje pismo
jeszcze ci±gle nie jest gotowa
jeszcze ci±gle na brudno
ci±gle na ni± czekasz
wiem - ¿e jeszcze nie jest za pó¼no

-O.Z.Kwiatkowski


//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

-------------- 1.Zwiastowanie Maryi, iz jest matka Syna Bozego. ----------------

Oto ja S³u¿ebnica Pañska, niech mi siê stanie wed³ug twego s³owa (£k 1,38).

Tak odpowiedzia³a Maryja na s³owa zwiastowane Jej przez Anio³a, ¿e – przez w³±czenie siê w zbawcze plany Bo¿e – zostanie Matk± Mesjasza i Zbawiciela ca³ej ludzko¶ci.

Wspieraj nas, Maryjo, aby¶my i my umieli podejmowaæ Bo¿e wezwania i ¶wiadomie wspó³pracowaæ w dziele zbawiania ¶wiata. Dla nikogo z nas nie ma piêkniejszej drogi ¿ycia, jak potwierdzaæ ka¿dego dnia swoj± wolê wype³niania planów Bo¿ych.


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 2.Nawiedzenie Swietej Elzbiety. -------------

A sk±d¿e mi to, ¿e Matka mojego Pana przychodzi do mnie? (£k 1,43).

Te s³owa wypowiedzia³a El¿bieta na widok Maryi wstêpuj±cej do jej domu, by ofiarowaæ pomoc oraz samego Jezusa i Jego b³ogos³awieñstwo. Z czym ja idê do ludzi, co im przynoszê?

Maryjo, naucz nas nie¶æ ludziom prawdziw± pomoc, jakiej w danej chwili najbardziej potrzebuj±, oraz Bo¿y pokój. Potrafimy to zadanie spe³niaæ wtedy, gdy o ka¿dym z nas mo¿na bêdzie powiedzieæ: "pe³en czy pe³na ³aski", jak El¿bieta rzek³a o Maryi.



Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 3.Narodzenie Pana Jezusa. --------------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 4.Ofiarowanie Jezusa w Swiatyni. --------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

-------------- 5.Odnalezienie Pana Jezusa wsrod uczonych w Swiatyni. ------------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group