Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
30.11;1.12o2013(sobota, niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 28 Listopad 2013, 13:14   30.11;1.12o2013(sobota, niedziela)--oooNASZooo--o--ROZANIEC


(Iz 49)
"To zbyt ma³o, i¿ jeste¶ Mi S³ug± dla pod¼wigniêcia pokoleñ Jakuba i sprowadzenia ocala³ych z Izraela! Ustanowiê ciê ¶wiat³o¶ci± dla pogan, aby moje zbawienie dotar³o a¿ do krañców ziemi".
...................

(Mt 4,19)
"Pójdzcie za Mn±, a uczyniê was rybakami ludzi".
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 28 Listopad 2013, 13:20   

K+M+B

czwartek 30.11-1.12-2013

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Wiele jest serc które czekaj± na Ewangeliê,
Wiele jest serc, które czekaj± wci±¿.

1. Nape³nij serce twoje
tym kosztownym nasieniem
A zobaczysz, ¿e Bóg
poprowadzi ciê do ludzi.

2. Sam zobaczysz, ¿e Bóg
poprowadzi ciê do ludzi,
Których bêdziesz móg³
zaprowadziæ do Chrystusa


http://www.youtube.com/watch?v=jW9bklnRVqE
.................
http://www.youtube.com/watch?v=YDDxTnaR208
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Jak ³atwo powiedzieæ: Bóg jest mi³o¶ci±! Tak, wyra¿enie jest krótkie: je¶li liczy siê s³owa, jest tylko jedno zdanie; je¶li je rozwa¿ysz, jak¿e ono jest g³êbokie! Bóg jest mi³o¶ci±... Kto trwa w mi³o¶ci, trwa w Bogu, a Bóg w nim. Za³ó¿ swoje mieszkanie w Bogu i sam b±d¼ mieszkaniem Boga; trwaj w Bogu, a Bóg bêdzie trwa³ w tobie. Bóg pozostaje w tobie, by utrzymaæ ciê w sobie; ty pozostawaj w Bogu, by nie upa¶æ.
Ty, o Panie, pobudzasz mnie do mi³owania Ciê. A czy ja móg³bym Ciê mi³owaæ, gdyby¶ Ty pierwszy mnie nie umi³owa³? Je¶li by³em leniwy w mi³owaniu, o! spraw, abym nie by³ leniwy w odpowiadaniu na Twoj± mi³o¶æ. Ty pierwszy umi³owa³e¶ mnie... i nawet po tym nie jestem gotów mi³owaæ Ciê! Umi³owa³e¶ mnie, chocia¿ by³em grzeszny, i zmaza³e¶ moje grzechy; umi³owa³e¶ mnie, chocia¿ by³em grzeszny, lecz nie po to powo³a³e¶ mnie do Ko¶cio³a, abym nie przesta³ grzeszyæ, limitowa³e¶ mnie, kiedy by³em chory, lecz nawiedzi³e¶ mnie, by mnie uzdrowiæ. W tym jasno ukaza³a siê mi³o¶æ Twoja ku mnie, poniewa¿ przyszed³e¶ ha ten ¶wiat, abym przez Ciebie mia³ ¿ycie.
Nie chcê sam tylko uwielbiaæ Ciê, nie chcê sam tylko kochaæ Ciê. Nie chcê sam tylko obejmowaæ Ciebie, abym obejmuj±c Ciê sob±, nie zas³oni³ Ciebie innym.
Wstyd by mi by³o kochaæ Ciê mi³o¶ci± zazdrosn±!... poci±gnê do mi³o¶ci Twojej moich krewnych i wszystkich domowników moich... owszem, bêdê poci±ga³ wszystkich, których tylko bêdê móg³, zachêt±, modlitw±, przez rozmowy i rozumowania, ³±cz±c je z cicho¶ci± i uprzejmo¶ci±. Je¶li ich poci±gnê do mi³owania Ciê i gdy zaczn± uwielbiaæ Ciê równie¿ oni, bêdziemy wszyscy z³±czeni w uwielbianiu Ciebie (¶w. Augustyn).


Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...

+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 1 GrudzieÅ„ 2013, 07:50   

Proszê Bo¿e rozpal serca wszystkich miloscia..Ty sam w nas kochaj innych i poci±gaj do swojego Serca
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group