Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
2o1o2014(czwartek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 2 StyczeÅ„ 2014, 04:00   2o1o2014(czwartek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Jam g³os wo³aj±cego na pustyni: Prostujcie drogê Pañsk±, jak powiedzia³ prorok Izajasz.
Ja chrzczê wod±. Po¶ród was stoi Ten, którego wy nie znacie, który po mnie idzie, a któremu ja nie jestem godzien odwi±zaæ rzemyka u Jego sanda³a.
(J 1,19-28)
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 2 StyczeÅ„ 2014, 04:07   

K+M+B

czwartek 2-1-2014

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Modlitwa o przyj¶cie proroka

przyjd¼ dobry proroku
wejd¼ po¶ród nas krokiem stanowczej odwagi
pewno¶ci± dzie³a które Bóg zleci³ ci dokonaæ
niech poraniona ziemia
znajdzie w tobie obroñcê i przyjaciela
niech smutny los dozna pociechy
wszystkim ludziom
daj ³askê przebaczenia i wiary


-wiersz O.Z.Kwiatkowskiego

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

Jest rzecz± zdumiewaj±c±, ¿e s³owo Bo¿e zosta³o skierowane do Jana, syna kap³ana ¶wi±tyni – Zachariasza. Jan zrezygnowa³ z bycia kap³anem. Opu¶ci³ dom rodzinny i zamieszka³ na pustyni z dala od ¦wi±tyni. Ubiór jego wskazuje na to, ¿e wybra³ drogê bycia prorokiem na odosobnieniu. Pustynia jest miejscem, gdzie pozornie nie ma ¿ycia. A jednak, Pan wybiera Jana na swojego proroka, wybiera pustyniê na miejsce objawienia swojego S³owa. Bóg wybiera na swojego pos³añca cz³owieka, który w ¶wiecie polityki i religii niewiele znaczy³. S³owo Bo¿e nie zosta³o skierowane do Cezara ani innych wa¿nych osobisto¶ci ¿ycia spo³ecznego. S³owo Bo¿e nie zosta³o skierowane równie¿ do którego¶ z kap³anów, Annasza czy Kajfasza. Nie zosta³o skierowane do t³umu, ale do konkretnego cz³owieka imieniem Jan.
-http://chrzescijanin21.pl

O duszo moja, masz przedziwne lekarstwo ukryte w imieniu Jezus, lekarstwo zbawienne, skuteczne przeciw wszystkim chorobom, jakie mog± ciê nawiedziæ.
Niechaj Twoje imiê, o Jezu, bêdzie zawsze w g³êbi mojego serca, niechaj bêdzie zawsze w moich rêkach, aby wszystkie moje uczucia i czynno¶ci kierowa³y siê do Ciebie. Do tego wzywasz mnie równie¿ s³owami: „Przy³ó¿ mnie jako pieczêæ do serca swojego, jako znamiê na twoim ramieniu”... W imiê Twoje, o Jezu, mam poprawiaæ moje z³e czynno¶ci lub udoskonalaæ te niedoskona³e, czy te¿ chroniæ moje uczucia, aby siê nie psu³y, lub uzdrowiæ je, je¶li s± zepsute
(¶w. Bernard).

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 4 StyczeÅ„ 2014, 13:02   

Jezu ucieczko nasza,Jezu dobroci nieskonczona,Jezu Boze nasz....zmiluj sie za nami.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group