Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
(3-4)o2o2014(poniedz.,wtorek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 3 Luty 2014, 03:33   (3-4)o2o2014(poniedz.,wtorek)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

Ty¶ bowiem, Panie, dobry i ³askawy,
pe³en ³aski dla wszystkich, którzy Ciê wzywaj±.
Wys³uchaj, Panie, modlitwê moj±
i zwa¿ na g³os mojej pro¶by.
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 3 Luty 2014, 03:42   

K+M+B

3,4-2-2014 poniedzialek, wtorek

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//
Gdy nas odejd± wszyscy, Ona pozostanie
Tak jak by³a przy ka¿dym gdy¶my siê rodzili
Ona wyprosi dla nas - by¶my wino pili
Nie ciemn± wodê ¶mierci
Ale Zmartwychwstanie

//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Daj mi, o Bo¿e, abym za wzorem Chrystusa mia³ te same uczucia wzglêdem moich bli¼nich (Rz 15, 5)

O Jezu mój, jak¿e wielka jest mi³o¶æ Twoja, któr± mi³ujesz synów ludzkich. Bo to jest najwiêksza przys³uga, jak± Ci mo¿na oddaæ, gdy dla mi³o¶ci bli¼nich i ich zbawienia Ciebie siê opuszcza! W ten sposób jednak nie opuszcza siê Ciebie, lecz pe³niej posiada. Chocia¿ wola mniej s³odyczy Twoich u¿ywa, lecz za to jest najszczê¶liwsza, ¿e Tobie przynosi pociechê. Widzi tak¿e, ¿e rozkosze tej ziemi i te nawet, które zdaj± siê pochodziæ z daru Twego, niepewne s± póki ¿yjemy w tym ¶miertelnym ciele, je¶li z nimi nie idzie w parze mi³o¶æ bli¼niego. Kto nie mi³uje bli¼niego, nie mi³uje Ciebie, Panie mój, który tak wielk± ofiar± krwi swojej okaza³e¶ tê zbytni± mi³o¶æ, jak± umi³owa³e¶ synów Adama (¶w. Teresa od Jezusa: Wo³ania duszy do Boga 2,2).



Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 3 Luty 2014, 08:50   

"Talita kum", czyli "dziewczynko wstan". Jezus jest naszym Zmartwychwstaniem.
 
 
dbs


Miejscowosc: W-wa
WysÅ‚any: 3 Luty 2014, 10:44   

Te bia³e g³ówki przebi¶niegów, wychylaj±ce siê odwa¿nie z lodowej krainy, s± trafnym, naturalnym komentarzem.
_________________
Z Bogiem!
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 3 Luty 2014, 20:59   

Panie Boze, chwyc i nas,podnies z choroby ciala i duszy,bysmy tak jak nalezy swiadczyli swoja postawa wiary o Tobie.
Tylko Ty, Panie,wspomagaj laskawie postanowienia nasze w kazdej sprawie i za soba do Ojca nas prowadz.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group