Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
(23-24)-o2o2014(niedziela-poniedz)--oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 23 Luty 2014, 02:38   (23-24)-o2o2014(niedziela-poniedz)--oooNASZooo--o--ROZANIEC

"Czy¿ nie wiecie, ¿e jeste¶cie ¶wi±tyni± Boga i ¿e Duch Bo¿y mieszka w was?
¦wi±tynia Boga jest ¶wiêta, a wy ni± jeste¶cie"


Duchu ¦wiêty, przyjd¼ i rozpal nas.!
http://www.youtube.com/watch?v=4doRTwzx6hU
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 23 Luty 2014, 03:22, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 23 Luty 2014, 02:46   

K+M+B

23,24-2-2014 niedziela, poniedzialek

Czesc Chwalebna

-----------------------------------
Tajemnice chwalebne:

1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa
2.Wniebowstapienie Pana Jezusa
3.Zeslanie Ducha Swietego
4.Wniebowziecie Maryi
5.Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi.
----------------------------------------


//
O Stworzycielu Duchu

O Stworzycielu Duchu, przyjd¼, nawied¼ dusz wiernych Tobie kr±g;
Niebiesk± ³askê zes³aæ racz sercom, co dzie³em s± Twych r±k.
Pocieszycielem jeste¶ zwan i najwy¿szego Boga dar;
Ty¶ namaszczeniem naszych dusz, zdrój ¿ywy,mi³o¶æ, ognia ¿ar.
Ty darzysz ³ask± siedemkroæ, bo moc z prawicy Ojca masz;
Przez Ojca obiecany nam mow± wzbogacasz jêzyk nasz.
¦wiat³em rozja¶nij nasz± my¶l, w serca nam mi³o¶æ ¶wiêt± wlej
I w±t³± s³abo¶æ naszych cia³ pokrzep sta³o¶ci± mocy Swej.
Nieprzyjaciela odpêd¼ w dal i Twym pokojem obdarz wraz;
Niech w drodze za przewodem Twym miniemy z³o, co kusi nas.
Daj nam przez Ciebie Ojca znaæ, daj, by i Syn poznany by³;
I Ciebie, jedno Tchnienie Dwóch, niech wyznajemy z wszystkich si³.


//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(O wiare, nadzieje i milosc):Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o


----------- I. Zmartwychwstanie Pana Jezusa -------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- II. Wniebowstapienie Pana Jezusa ------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- III. Zeslanie Ducha Swietego -----------

„Niechaj siê nikt nie ³udzi. Je¶li kto¶ spo¶ród was mniema, ¿e jest m±dry na tym ¶wiecie, niech siê stanie g³upim, by posiad³ m±dro¶æ”.

Nikt na ¶wiecie nie jest bardziej podobny do Ciebie, o najs³odszy Jezu Chryste, ni¿ ten, kto okazuje siê ³askawy wzglêdem swoich nieprzyjació³ wyrz±dzaj±cych mu z³o i szkodê. Ten bowiem, kto mi³uje swojego nieprzyjaciela, na¶laduje Ciebie, który nas umi³owa³e¶ gdy¶my byli jeszcze Twoimi wrogami. A nie tylko nas umi³owa³e¶, lecz raczy³e¶ tak¿e umrzeæ za nas ¶mierci± haniebn± i modli³e¶ siê za swoich oprawców.
Nakaza³e¶ nam mi³owaæ naszych nieprzyjació³ mówi±c: „Mi³ujcie waszych nieprzyjació³ i czyñcie dobrze tym, którzy was nienawidz±”. A oto nagroda, jak± obiecujesz: „Aby¶cie byli synami Ojca waszego, który jest w niebie”.
O Panie Jezu Chryste, Ty z natury jeste¶ zawsze sk³onny do mi³osierdzia i przebaczenia. Jeden jest tylko dowód najwiêkszej prawdziwej mi³o¶ci: mi³owaæ tego, kto nam jest przeciwny i przeszkadza naszym dobrym uczynkom... Pragnê Ci wyznaæ sercem i usty, ¿e ¿y³em niegodnie i by³em pozbawiony, jako z³y i przewrotny, mi³o¶ci prawdziwej. A my¶li, o Panie, które grzesznie ¿ywi³em, i uczynki, które spe³nia³em, by³y powodem, ¿e nienawidzi³em swego nieprzyjaciela. Czu³em odrazê wzglêdem wielu osób, i temu uczuciu da³em folgê w sercu i woli...
Wspomó¿ mnie, o naj³askawszy Panie Jezu Chryste, a przez sw± najmi³osierniejsz± i b³ogos³awion± mi³o¶æ udziel mi przebaczenia, abym poprawi³ nêdzne ¿ycie swoje, mi³owa³ Ciebie i bli¼nich z mi³o¶ci ku Tobie, do tego stopnia, by ta mi³o¶æ nie usta³a nigdy, lecz utrwali³a siê w ¿yciu wiecznym
(R. Giordano).


Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

--------------- IV. Wniebowziecie Maryi --------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

------------- V. Ukoronowanie Matki Bozej na Krolowa Nieba i Ziemi--------------

Ojcze nasz ... Zdrowas Maryjo ... Zdrowas Maryjo ... ................. Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
dbb


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 2 Marzec 2014, 09:24   

Piekny rysunek. Zmobilizowal mnie... doslownie. Ide dzisiaj do spowiedzi bo sie nazbieralo.
Wspieraj mnie Matko Najswietsza,Duchu Swiety prowadz,Jezu Chryste przebacz w Swoim milosierdziu bym czysta stanela przed Bogiem Ojcem.
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group