Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Drugi posiew
Autor Wiadomość
Alina


WysÅ‚any: 24 Maj 2014, 01:16   

I jeszcze ma³e podsumowanie:
Przepraszam wszystkich, którzy zrozumieli moje s³owa podobnie jak Giga. Nie taki by³ mój zamys³. Wydawa³o mi siê, ¿e piszê o moim rozumieniu Bo¿ej Opatrzno¶ci oraz zastanawiam siê nad tym czy uprawnione jest my¶lenie, ¿e chrze¶cijanie s± na tym ¶wiecie pod wiêksz± Bo¿± Opiek± ni¿ inni ludzie. Najwyra¼niej mi to nie wysz³o.Przy tej okazji dowiedzia³am siê o sobie, ¿e : moje s³owa s± okrutne, zimne i bezwzglêdne, ¿e siê wym±drzam, wi±¿ê ciê¿ary nie do uniesienia innym ludziom, a sama ich nie dotykam, ¿e moje s³owa s± puste i oderwane od ¿ycia, ¿e rani± innych...
Trudno przej¶æ wobec tych wszystkich zarzutów obojêtnie. S³owa powinny siaæ dobro, powinny byæ ¶wiat³em...je¶li wywo³uj± w innych cierpienia, je¶li s± okrutne- nie powinny mieæ miejsca. Ja nie umiem inaczej pisaæ, nie umiem lepiej i ja¶niej wyra¿aæ swoich my¶li...Wniosek narzuca siê sam.
Dziêkujê Jurkowi jeszcze raz za to, ¿e mnie zrozumia³ i , ¿e da³ temu zrozumieniu wyraz.
 
 
karino09
Ania


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 24 Maj 2014, 01:24   

Nie przejmuj siê Alina. Komu podoba siê Twoje pisanie ten czyta z przyjemno¶ci± a komu siê nie podoba to czyta co innego. S± ludzie i ludziska, s± my¶li i my¶liska a ¶wiat i tak zawsze ma te same problemy. Ani w tym miejscu ani w innym nie zostan± one rozwi±zane a czasem one po prostu musz± takimi pozostaæ....
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 24 Maj 2014, 03:29   

To jak odbieramy zale¿y odi gruntu na jakie pada slowo.
S³owo to jest moje wykszta³cenie, zawód, praca.Cos bardzo wa¿nego. Bardzo dok³adnie uczy³am siê analizowaæ s³owo, wypowied¼ pod ka¿dym wzglêdem, tak¿e semantycznym.Jestem logopeda, pracuje jako neurologopeda.Dodatkowo du¿e cierpienie to mój chleb powszedni w sensie osobistym i spo³ecznym. To jest mój newralgiczny punkt.Tez mnie zrozum, Alina, proszê.Mimo, ¿e czasem zderzamy siê w s³owie ja ciê Lubie i tez my¶lê o Tobie ciep³o. Lubiê czytaæ Twoje wypowiedzi bo maj± w sobie zapa³ ale i otwarto¶æ na prawdê.
 
 
Abuna Zygmunt
Abuna Zygmunt


Miejscowosc: Aleppo
WysÅ‚any: 24 Maj 2014, 10:43   

Zamieszczam tutaj dzisiejsza modlitwe ( trawestacja fragmentow dzisiejszej liturgii slowa )

(Kol 3,1)
Je¶li wiêc z Chrystusem powstali¶cie z martwych, szukajcie tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus zasiadaj±c po prawicy Boga.
A przekroczycie progi Jego domu z dziêkczynieniem, z hymnami wejdziecie w Jego przedsionki, albowiem Pan jest dobry, Jego ³aska trwa na wieki, a Jego wierno¶æ przez pokolenia.
(Ps 100, 4-5)
 
 
Giga


Miejscowosc: Lublin
WysÅ‚any: 24 Maj 2014, 14:40   

Pan jest dobry...Jego ³aska.........wierno¶æ JEST
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group