Strona Główna nasz DOM
www.netparafia.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
3-6o7o2014(czwartek-niedz.)oooNASZooo--o--ROZANIEC
Autor Wiadomość
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 3 Lipiec 2014, 11:27   3-6o7o2014(czwartek-niedz.)oooNASZooo--o--ROZANIEC

Wszechmog±cy Bo¿e, Ty jeste¶ tym, Który by³, Który jest i Który przychodzi!” (Ap 4, 8)
Ostatnio zmieniony przez ElzbietaS 6 Lipiec 2014, 22:02, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
ElzbietaS
Elzbieta


Miejscowosc: Tokio
WysÅ‚any: 3 Lipiec 2014, 11:35   

K+M+B

czwartek-niedziela 3-8 7 2014

Czesc ¦wiat³a

------------------------------------------------
Tajemnice Swiatla:

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie.
3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia.
4.Przemienienie na gorze Tabor.
5.Ustanowienie Eucharystii.
-----------------------------------------------


//
Nie mogê siê namodliæ

nie mogê siê namodliæ
tej wody z nieba
nie mogê siê napiæ do syta
drzew w Twoim ogrodzie tak zielona muzyka
taka szumi±ca cisza Twoich oceanów...

plaster s³oñca ustami dotykam
gdy my¶lami próbujê dogoniæ uczuæ
na które w spotkaniu z Tob± siê natykam
nie mogê siê namodliæ
plaster s³oñca jak miód
muzyka
umieram na progu ¿ycia...

nie uciekaj go³êbiu Bo¿y
gdy wyci±gam rêkê
aby ciebie schwytaæ

/wiersz O. Z. Kwiatkowskiego/
//


W Imie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Amen
Wierze w Boga... Ojcze nasz...
(za wiere, nadzieje i milosc): Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo... Zdrowas Maryjo...
Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Swietemu ...

+---o---o-o-o---o

---------------- 1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 2.Objawienie Siebie na weselu w Kanie. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------3.G³oszenie Krolestwa Bo¿ego i wzywanie do nawrocenia. ----------------

B³ogos³awieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

Uwielbiam Ciê, o niepojêty Stworzycielu, wobec Ciebie jestem tylko atomem, istot±, która ¿yje zaledwie od wczoraj, a w³a¶ciwie zaledwie od godziny! Przed kilku laty w ogóle nie istnia³em, a ¶wiat postêpowa³ naprzód beze mnie. Ty natomiast istniejesz od wieków i nic nawet przez chwilê nie mog³oby istnieæ bez Ciebie.
Od wieków posiadasz swój byt — niezbadan± i cudown± tajemnicê — swój byt Syna w Ojcu i Ojca w Synu. My mo¿emy istnieæ lub nie istnieæ, Ty za¶ jeste¶ niezmienny — Syn jest wszystkim dla Ojca, a Ojciec wszystkim dla Syna — wszystko inne jest tylko marno¶ci±...
O tajemnico godna uwielbienia! Nie rozumem pozna³em j±: ja wierze.
Wierzê, bo Ty przemówi³e¶, o Panie. Przyjmujê z rado¶ci± ¶wiadectwo, jakie sam o sobie da³e¶. Ty wiesz dobrze, kto jeste¶: kto zreszt± móg³by to wiedzieæ? To pewne, ¿e nie ja, proch i popió³; wiem tylko to, co sam mi powiedzia³e¶. Przyjmujê Twoje ¶wiadectwo, o mój Stworzycielu, i wierzê mocno i powtarzam za Tob± to, czego nie rozumiem, pragnê bowiem ¿yæ w wierze. Wolê w Tobie pok³adaæ nadziejê ni¿ ufaæ w sobie samym.
Bo¿e nieskoñczony, od wieków jeste¶ wszystkim dla siebie samego. Ojciec jest wszystkim dla Syna, a Syn wszystkim dla Ojca; czy¿ Ty nie powiniene¶ byæ wszystkim dla mnie, biednego stworzenia. Ty, tak wielki, dla mnie tak ma³ego? (J. H. Newman).



Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

----------------4.Przemienienie na gorze Tabor. ----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

---------------- 5.Ustanowienie Eucharystii.----------------

Ojcze nasz ... Zdrowa¶ Maryjo ... Zdrowa¶ Maryjo ... ................. Chwa³a Ojcu i Synowi i Duchowi ¦wiêtemu ...Amen
+---o---o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o---o-o-o-o-o-o-o-o-o-o---o

O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, chroñ od ognia piekielnego; zaprowad¼ do nieba wszystkie dusze, a szczególnie te, które najwiêcej potrzebuj± Twego Mi³osierdzia ".
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group